X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Pępek?
Odpowiedz

Pępek?

Oceń ten wątek:
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1192

    Wysłany: 15 marca 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    BiB ja kupiłam obwód więcej i miskę większą niż przed ciążą.
    Przymierzałam wcześniej stanik Dalii w takim samym rozmiarze i był dobry więc wzięłam ten, bo ogólnie Dalia i Alles mają dość podobna rozmiarówkę. Ale masz rację, zdarza się, że staniki nawet jednej firmy różnią się miedzy sobą bo może być uszyty choćby z innego materiału obwód i już się inaczej rozciąga.
    Jak masz czas to przymierz sobie gdzieś w sklepie a później zamów, a jak nie to na tej stronie co podałam wcześniej masz możliwość do 10 dni bezpłatnej wymiany
    Mi akurat spasował, następny chce kupić ten
    http://sklep.alles.pl/produkt,mama-caffe-latte-u,404.html
    widziałam na żywo i podoba mi się bardzo
    tylko zastanawiam się czy za miesiąc, dwa jeszcze mi się piersi nie powiększą i nie kupić o miskę więcej

    No właśnie problem w tym, że kupowałam ostatnio stanik i te z usztywnianą miską jakoś mi nie pasują (a wogóle,to z tych usztywnianych to mam o 2 rozmiary więcej niż przed ciążą :/)- kupowałam w Triumphie
    No a te nieusztywniane ( w sensie sam materiał na fiszbinie) nie trzymają tak dobrze biustu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2014, 19:09

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 15 marca 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musiałabyś sama zobaczyć, bo to nie jest też taki typowy usztywniany. Jak ja miałam z Panache usztywniane to była miska naprawdę sztywna a ta z Allesa jest niby usztywniana ale w dotyku miękka, możesz ją sobie wyginać jak chcesz. nie jest to miękki ale też nie typowo usztywniany ( gdyby taki był ciężko by go było odpiąć do karmienia później)

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 684

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jestesmy w 21tyg 2dni i pepek plytki ale jeszcze nie wyskoczyl ;) Strasznie dziwne uczucie jak go dotykam ;D

  • mama_z_groszkiem Ekspertka
    Postów: 148 117

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz mam "przeprasowany" pepuszek, ale to w sumie tez zalezy od tego jak niunia sie ulozy, czasami mam jak dawniej, czasami wcale, ale na zewnatrz jeszcze go nie bylo :P

    relgcwa1nrtfgkrw.png
  • Anutka Autorytet
    Postów: 7531 3723

    Wysłany: 10 września 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_tina wrote:
    Hej

    Dziewczyny jak to u Was wygląda? Maci wypchany już pępek, czy bez zmian?
    Wklesly i spodziewam sie dziewczynkim:-)

    1usavcqg3fbgb4ge.png
    3jgx3e3kec0agggp.png
    f2w3rjjgjb0z63zo.png
  • kasss Autorytet
    Postów: 2098 2407

    Wysłany: 21 września 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj pępek jest wklęsły ale skóra nad nim jest wypchnięta do przodu już jakiś czas

    3i49io4pte9np2kc.png[/url]
    gann3e3k1ojenyv4.png
  • Mon123 Ekspertka
    Postów: 204 128

    Wysłany: 23 września 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie pępek stał się chyba jeszcze bardziej wklęsły niż przed ciążą... ale mimo wszystko jest inny, kreski brak.

    km5sgu1r6gm0luhc.png
  • Angélique89 Autorytet
    Postów: 608 650

    Wysłany: 23 września 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wychodzi powoli. Jestem w 21 tygodniu. Dno pępka mi się podnosi co dziwne ostatniej nocy uniósł się mocno. Rano obudziłam się z połową głębokości ;-)
    Przed ciążą miałam taki, ze w ogóle nie wiedziałam jak wygląda jego dno.

    relgwn15ilhiioyg.png
  • Angélique89 Autorytet
    Postów: 608 650

    Wysłany: 23 września 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie stresujcie się, antenka też jest fajna ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2014, 21:00

    relgwn15ilhiioyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja mam jeszcze wklęsły ;]

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 27 września 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie pępek na wierzchu...chłopiec:)

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Anielle Autorytet
    Postów: 1528 915

    Wysłany: 27 września 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja mam z pepkiem rozne rewelacje. Od paru dobrych tygodni zrobil mi sie ze skor taki ddziwny "daszek". A przy smianiu sie albo kaszlu, ten daszek ze skory jakby zakrywal caly pepek.
    Ale od paru dni to czuje wogole strasznie nieprzyjemne klucie w okolicy pepka, takie jakby ktos szpilke wbijal, albo jakby kolka mi mlocno dokuczala. A caly pepek wogole mam wrazenie ze jest jakby posiniaczony i boli jak dotykam. To klucie jest chwilami bardzo bolesne, na tyle ze nie moge sie ruszyc w zadna strone, a potem z koleji znika calkowicie. Przed chwila mnie tak bolalo ze nie moglam sie ruszyc i trzymalo przez jakies 15 minut, juz mialam po meza dzwonic zebysmy do szpitala jechali ale w koncu z wielkiem trudem polozylam sie do lozka na boku i teraz przeszlo calkowicie. Miala ktoras cos takiego?

    relgjw4z78qot2nk.png
    8p3ogzu3ye28ntmj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wklęsly mam jeszcze;)

  • aniar Autorytet
    Postów: 577 398

    Wysłany: 13 października 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie pępek wyszedł po 28 tygodniu :P ale to też zależy od ułożenia Małej. Czasem wystaje, jak mała dupkę wypchnie, a czasem jest wklęsły. Jak stoję to jest na równo, albo guziczek czasem wystaje, ale nie jakoś dużo :)


    9f7c0714c72801dem.jpg
    - Mój blog :)
    Polub mnie na Facebooku:)
    3i492n0a68x5of6u.png
  • kafabi Autorytet
    Postów: 1045 584

    Wysłany: 13 października 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi zaczął wystawać jakies 2-3 mm i jak bluzkę założę to delikatnie widać że coś tam wystaje i bedzie dziewczynka :)

    ug37df9h1fm5w9re.png
    relgru1dwth53ixq.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 4 listopada 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj zauważyłam że mój się troszkę rozciągnął zawsze wyglądał na taki jakby wąski sklejony a teraz zrobił się głęboki

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Dajana28 Przyjaciółka
    Postów: 105 133

    Wysłany: 4 listopada 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak na razie bez zmian - kreski też brak ;)

    5djy3e3kdjye8eg7.png
    mhsve6ydkn32ruan.png
    ug37e6yd2qv3521w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem w 24 tyg i pepek mi nie wyszedł pewnie dlatego że zawsze miałam mały i bardzo wklęsły lini brak

  • Gosha Autorytet
    Postów: 1817 4623

    Wysłany: 7 listopada 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20 tydzien i pępek wklęsły... Ale juz chyba niedługo, po tym co widzę bo coraz bardziej go wypycha do przodu. Linii brak.

    uwo9lqxwoe8jis8o.png

    f2wll6d8jif5zy9b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2015, 10:50

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ