X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Pozbyć się 5 kg w czasie ciąży
Odpowiedz

Pozbyć się 5 kg w czasie ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lee Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 12 września 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otóż wczoraj założono mi kartę ciąży i jak w przychodni stanełam na wagę (nie mam swojej w domu i to chyba duży błąd) to osłupiałam...79kg w ciuchach.Odjąć nawet te 2 za ciuchy i 1 za dzidzie to 16 kg za dużo.Jestem bardzo zawiedziona że waże tak dużo.Czy macie jakieś dobre sposoby za zrzucenie z ud i pupy. (brzuch i biodra raczej odpadają z oczywistych przyczyn) bo jestem załamana. Miałam pomysł żeby kupić używany rower i codziennie jeździć po godzincę.Błagam o pomoc! Nie chcę być waleniem wyrzuconym na brzeg Q_Q

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2017, 09:31

    7470kw7i2cireub0.pngf2w3krhmuz9s45pd.pngf2w3io4p0lcbrvi6.png
  • Vilu Autorytet
    Postów: 457 430

    Wysłany: 12 września 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stricte odchudzać się nie wolno. Dostarczanie wszystkich potrzebnych dziecku składników to i tak jest wyzwanie. A poza tym nadmiar ciał ketonowych w wyniku odchudzania może być szkodliwy dla dziecka. Lepiej się skupić na tym, żeby żywić się zdrowo, odstawić biały i brązowy cukier (i te produkty, które go zawierają), zamienić białe na pełnoziarniste, a owoce z dużą zawartością cukru na warzywa. Mięso tłuste na indyka i ryby...

    Ruszać się, jeśli nie ma przeciwwskazań (ale pilnując tętna!).

    Nawet mając nadwagę, w ciąży powinnaś przytyć, chociaż trochę mniej, a nie chudnąć. Na chudnięcie będzie czas po :)

    wff2tv73b0vlt43s.png
  • AggaS Znajoma
    Postów: 18 8

    Wysłany: 15 września 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba musisz po pierwsze- pic ze 2l wody w ciagu dnia, odstawic slodycze, slodzone napoje, fast foody itd, chodzic na dlugie spacery, moze basen? Roweru nie polecam

    34bwyx8dm6jhpuof.png
    er3mt5odd297vkcl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ