X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Pozbyć się 5 kg w czasie ciąży
Odpowiedz

Pozbyć się 5 kg w czasie ciąży

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lee Znajoma

Wysłany: 12 września 2017, 09:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otóż wczoraj założono mi kartę ciąży i jak w przychodni stanełam na wagę (nie mam swojej w domu i to chyba duży błąd) to osłupiałam...79kg w ciuchach.Odjąć nawet te 2 za ciuchy i 1 za dzidzie to 16 kg za dużo.Jestem bardzo zawiedziona że waże tak dużo.Czy macie jakieś dobre sposoby za zrzucenie z ud i pupy. (brzuch i biodra raczej odpadają z oczywistych przyczyn) bo jestem załamana. Miałam pomysł żeby kupić używany rower i codziennie jeździć po godzincę.Błagam o pomoc! Nie chcę być waleniem wyrzuconym na brzeg Q_Q

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2017, 09:31

7470kw7i2cireub0.pngf2w3krhmuz9s45pd.pngf2w3io4p0lcbrvi6.png
  • Vilu Autorytet

Wysłany: 12 września 2017, 18:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stricte odchudzać się nie wolno. Dostarczanie wszystkich potrzebnych dziecku składników to i tak jest wyzwanie. A poza tym nadmiar ciał ketonowych w wyniku odchudzania może być szkodliwy dla dziecka. Lepiej się skupić na tym, żeby żywić się zdrowo, odstawić biały i brązowy cukier (i te produkty, które go zawierają), zamienić białe na pełnoziarniste, a owoce z dużą zawartością cukru na warzywa. Mięso tłuste na indyka i ryby...

Ruszać się, jeśli nie ma przeciwwskazań (ale pilnując tętna!).

Nawet mając nadwagę, w ciąży powinnaś przytyć, chociaż trochę mniej, a nie chudnąć. Na chudnięcie będzie czas po :)

wff2tv73b0vlt43s.png
  • AggaS Znajoma

Wysłany: 15 września 2017, 18:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba musisz po pierwsze- pic ze 2l wody w ciagu dnia, odstawic slodycze, slodzone napoje, fast foody itd, chodzic na dlugie spacery, moze basen? Roweru nie polecam

34bwyx8dm6jhpuof.png
    er3mt5odd297vkcl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ