X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Przeziebienie- zapalenie zatok
Odpowiedz

Przeziebienie- zapalenie zatok

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 23 lutego 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem w 5 tygodniu ciąży. Od dwóch tygodni meczy mnie zapalenie zatok, leczę się domowymi sposobami ale wczoraj laryngolog zlecił antybiotyk. Kochane powiedzcie mi, czy brałyscie antybiotyk w I trymestrze ciąży, bardzo się boje ale nie wiem co robić. Antybiotyk to Augmentin, podobno bezpieczny w ciąży ale nie wiem czy w I trymestrze... proszę Was o pomoc, radę ;(

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • natasza82 Autorytet
    Postów: 1252 1158

    Wysłany: 24 lutego 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja brałam Duomox w 8tc, próbowałam wszystkiego i nic nie pomagało było coraz gorzej.......lepiej to niz zapalenie w organizmie i powikłania, tez sie bałam ale czasami nie ma wyjscia.....

    iv09hdgenu0skffm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też brałam duomox w 4tc(nie wiedziałam, że jestem w ciąży) i coś typowo na zatoki do nosa. Powiedziałam o tym lekarzowi, to stwierdził, że ten lek jest bezpieczny (tak samo jak augumentin, który nawiasem mówiąc brałam ze 3 razy podczas karmienia piersią).

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ