X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Brzuch - czym smarujecie ?
Odpowiedz

Brzuch - czym smarujecie ?

Oceń ten wątek:
  • beataa088 Koleżanka
    Postów: 57 19

    Wysłany: 24 października 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie o to chodzi. Sumienie ;) Też mam coś takiego, że nie chce mi się, ale teraz w ciąży robię to bo trzeba :)

  • zalia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 października 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja praktycznie od początku 3-mca stosuję Palmers balsam przeciw rozstępom, mam termin za tydz. i żadnego znaku

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 26 października 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez kupiłam tego PALMERSA, fajny zapach mi bardzo pasuje:)konsystencja też super , bardzo dobrze nawilża ciało, które pozostaje na długo przyjemne i gładkie w dotyku.Jak się skończy-ponownie kupię

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 26 października 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja smaruje oliwka baby dream dla dzieci z Rossmana- czasem palmersem.

    tez kierowalam sie opiniami ze Sroka o.

    atdcqtkf2affvuei.png
  • kafabi Autorytet
    Postów: 1045 584

    Wysłany: 26 października 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja używam olej kokosowy na całe ciało i jestem bardzo zadowolona :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2014, 13:16

    ug37df9h1fm5w9re.png
    relgru1dwth53ixq.png
  • Chanela Autorytet
    Postów: 1946 1498

    Wysłany: 28 października 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja używam z Oillanu serii Ja i Mama. Bardzo mi pasuje :)

    201501275365.png
    p19uk0s3zyd2g4e9.png
  • muszka27 Ekspertka
    Postów: 233 120

    Wysłany: 30 października 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też używam Palmers i jestem zadowolona. Odpowiada mi konsystencja, zapach, szybko się wchłania. BioOil był dla mnie "za tłusty" ;)

    atdci09k7wnxofao.png
    hchy3e3kz13tpyy4.png
  • aniar Autorytet
    Postów: 577 398

    Wysłany: 3 listopada 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja na baby dream z Rossmanna wciąż i rozstępów brak :D oby do końca


    9f7c0714c72801dem.jpg
    - Mój blog :)
    Polub mnie na Facebooku:)
    3i492n0a68x5of6u.png
  • Dzialena Koleżanka
    Postów: 37 18

    Wysłany: 3 listopada 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam już od 2 m-c ciązy codziennie po kapieli oliwki dla dzieci tak na zmiane Rossmanowej i Johnsona i jak narazie żadnego rozstepu nie mam a brzuszek juz spory.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja stosuję od 4 miesiąca ciąży ( a jestem już w 8) Lirene z serii będę mamą ten przzeciw rozstępom na brzuchu udach i pośladkach .
    niestety pieri zaczely mi szybko rosnąć i niestety mam paskudne pręgi rozstępów na piersiach ;/
    na brzuszku i na udach ani jednego rozstępu
    ostatnio zauważyłam na pośladkach małe rozstępy ;/
    na pieri przez jakiś czas stosowalam Bio Oil ale dla mnie jest zbyt tłusty;/

  • anadyjka Ekspertka
    Postów: 140 72

    Wysłany: 6 listopada 2014, 01:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie oszukujmy się nie ma kremu na rozstępy. Każdy uczciwy lekarz czy chirurg plastyczny WAM to powie. Nie ważne czym będziecie się smarować. Wystarczy nawilżać, natłuszczać brzusio rano i wieczorem i może to być zwykła najtańsza oliwka :) Jeśli się szybko zmienia masa ciała, albo ma się skłonności genetyczne to nic nie pomoże.

    Nie ulegajcie reklamom i "czystemu" marketingowi....który zarabia na naiwności ludzkiej:(

    To samo jest z kremami przeciwzmarszczkowymi:) Żaden krem nie wnika w głębokie warstwy naskórka, działa tylko powierzchniowo :P

    "Najpiękniejszym klejnotem jaki kiedykolwiek włożysz na szyję, są rączki Twojego dziecka"
  • na_cik Ekspertka
    Postów: 218 86

    Wysłany: 6 listopada 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się cieszyłam w pierwszej ciąży,że mam tylko rozstępy na piersiach a o te w ogóle nie dbałam :P i miałam śliczne słoneczka w około brodawek ;) niestety rozstępy zrobiły się jakiś miesiąc po porodzie i to w newralgicznym dla mnie miejscu :/
    Generalnie wszystko jedno czego się używa,byle regularnie.
    Ja w tej chwili używam serii dla mam z Babydream(lubię zapach) i dodatkowo mam serum Reduce po ktorym mam wrażenie,że skóra jest od razy ładniejsza i jaśniejsza :) i tego mam zamiar używać najwięcej po porodzie bo bardzo rozjaśnił mi rozstępy na piersiach po 1 ciąży.

    f2wlclb1tn9vsryr.png
    relgqps6zkgkuc7f.png
  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 7 listopada 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba tez skorzystam z tego serum

  • Maarta:) Autorytet
    Postów: 699 400

    Wysłany: 12 listopada 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uzywam maslo shea ale takie prawdziwe, gdzie jest ok. 90% masla, naprzemiennie z olejkiem Penaten lub BabyDream z Rossmanna:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2014, 14:09

    oar843r8kh12ukn4.png
  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 25 listopada 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co jakis czqas słysze o tym olejku - jaki on jest?

  • anadyjka Ekspertka
    Postów: 140 72

    Wysłany: 26 listopada 2014, 02:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zwykła najtańsza oliwka, kremik Nivea czy inny - brzusio przed ciaza ćwiczony systematycznie - rozstępôw brak :-)

    "Najpiękniejszym klejnotem jaki kiedykolwiek włożysz na szyję, są rączki Twojego dziecka"
  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 27 listopada 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no cóż - mój nie ćwiczony - rozstep na rozstępie :(

  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 28 listopada 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno jak ktoś ma predyspozycje do rozstępów to ich dostanie...
    Ja używam kremu i oliwki mamamil i polecam :-)
    Podobno również po porodzie zaleca się smarowanie ciałka kremami przeciw rozstępom

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • beataa088 Koleżanka
    Postów: 57 19

    Wysłany: 30 listopada 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No też słyszałam, żeby nie zapominać o smarowaniu po porodzie bo wtedy też podobno mogą wyjść rozstępy.

  • Ewelin Ekspertka
    Postów: 160 78

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J ateraz nie patrze na rozstępy! Urodziłam! 28 XI Adaś przyszedł na swiat! Jestem atak aszczęśliwa i dziekuje wam za te miesiące wsparcia i że mogłam mto czasem coś sobie popisać :)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ