X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr choroba bostońska,bostonka,coxackie
Odpowiedz

choroba bostońska,bostonka,coxackie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • magdula83 Znajoma
    Postów: 31 6

    Wysłany: 25 października 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spotkalyscie sie z tym w ciazy ?Jestem w 28 tyg ciazy blizniaczej.. Moj 5 letni synek przyniosl z przedszkola Bostonke-choroba rak i nog i jamy ustnej. Ma krostki na dloniach, stopach i tyle..Brak goraczki i objawwo w jamie ustnej. Mocz, crp i ASO w normie. Moje CRP tez w normie- 4.
    Odizolowalam go( do dziadkow pojechal), zdezynfekowalam mieszkanie ale i tak sie boje. Roznie pisza o Caxackie bo to ten wirus wywoluje te choroba..
    Poki co nie mam zadnych objaowow…Zrobie tez IGM IgG na Coxackie za pare dni..
    Jakies mialyscie z tym doswiadczenia ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2016, 21:04

    magdula83

    2011-zdrowy syn ,ciaza bez problemow
    2013,2014-poronienia w 10 tyg , puste jaja plodowe
    2015-juz na lekach, poronienie w 10 tyg, bilo serce tym razem
    Leiden, Mthfr heterozygota, maloplytkowosc, hashimoto, ANA dodatnie w niskim mianie
  • PeggySue Autorytet
    Postów: 545 263

    Wysłany: 26 października 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przechodziłam dwa tygodnie temu. Córka 1.5r zaraziła się niewiadomo skąd i od kogo. Niestety jest za mała,żebym mogła ją do kogoś wysłać i zaraziłam się po 5 dniach. Miałam wysypkę i pęcherze na dłoniach i stopach. Po 2 tygodniach nadal mam ślady bo schodzi skóra w miejscu pęcherzy. Córka przeszła o wiele łagodniej mimo ran w buzi. Wysypka zeszła jej po 7 dniach. Ja niestety przeszłam ją gorzej. Lekarz rodzinny ani ginekolog nie przejęli się tą chorobą kompletnie - ot,przejdzie samo i tyle, nie jest groźna dla dziecka na tym etapie na pewno :)

    f2w3yx8dyu5e286e.png
    km5sroeqx17f5ycl.png[/url]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ