X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr czop śluzowy
Odpowiedz

czop śluzowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • złośliwa anulka Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! W piątek byłam na wizycie u ginekologa ponaciągał mi szyjkę. Cały dzień źle się czułam (wymiotowałam, ból brzucha). Wczoraj już było lepiej, ale odczuwam czasem skurcze przepowiadające. W nocy zaś będąc w toalecie zauważyłam na wkładce taki przezroczysto brązowy "glut". Czy to jest tzw. czop śluzowy. Później jak wstawałam do toalety to odczuwałam taki ból jak miesiączkowy + plamienie krwią. Teraz już się to uspokoiło. Robić coś z tym czy jeszcze poczekać aż się będzie coś działo?

    anulka
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie znam, ale tutaj jest cały temat: https://bellybestfriend.pl/forum/porod/czop-sluzowy,745.html

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ