X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Olej z wiesiołka
Odpowiedz

Olej z wiesiołka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • porzeczka123 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 25 maja 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam, że olej z wiesiołka pomaga na rozwarcie podczas porodu i uelastycznia szyjkę. Czy któraś z Was łykała przed porodem taki olej? Pomogło?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja łykam teraz, w szkole rodzenia położna zalecała zacząć od 30 t.c. Podobno uelastycznia szyjkę i wg niej bardziej pomaga niż masaż krocza.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ