X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Pessar ciażowy
Odpowiedz

Pessar ciażowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Macy Ekspertka
    Postów: 178 491

    Wysłany: 21 lutego 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy moze jest tu ktos kto mial zalozony pessar? Ja mialam dzis wyjety i sie zastanawiam czy powinnam nadal brac Natamycyne dopochwowo. Dodam ze zakladany mialam w Polsce a wyjmowanu w UK a tu sie na tym nie znaja wiec chce wiedziej jak to w Polsce zazwyczaj wyglada.

    s9cmnt1.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1198

    Wysłany: 21 lutego 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zaczęła od wymazu z szyjki - jak jest czysto to po co antybiotyk?

    Macy lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ