X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Położenie dziecka..pomocy!
Odpowiedz

Położenie dziecka..pomocy!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Monys2588 Koleżanka

Wysłany: 25 listopada 2022, 16:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś miał podobny problem?jestem obecnie w 32 tygodniu ciąży..ciąża wysokiego ryzyka wcześniej trzy poronienia i poród przedwczesny☹️na USG trzeciego trymestru inny lekarz wykrył częściowa przegrodę macicy..(nie jest potwierdzone)ale moje zmartwienie dotyczy położenia dziecka...od dłuższego czasu jest miednicowo jestem już przygotowana do CC ale chodzi o to że główka cały czas jest z lewej strony pupa jakby z drugiej i nóżki na dole☹️wiem że może już się nie obrócić ale czy miał ktoś tak żeby ta główka była od miesiąca w jednym miejscu?😭jak narazie wszystko jest dobrze tylko martwię się czy nic nie będzie dziecku?jakieś krzywe czy coś w tym stylu☹️lekarz nie widzi problemu a ja jeszcze miesiąc mam tak chodzić☹️

monia29
  • izaz123 Autorytet

Wysłany: 30 listopada 2022, 09:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja mam macice jednorozna i maly lezy w takiej samej pozycji od.20 tc a teraz juz 34. Lekarz nic nie mowil ze cos moze byc nie tak. Chociaż z tego co slyszalam dziecki z położenia miednicowego moga miec jakies asymetrie ktore koryguja się po porodzie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Fotelik samochodowy - jak zadbać o bezpieczeństwo w czasie jazdy?

Bezpieczeństwo dziecka jest priorytetem każdego rodzica. Jednym z takich obszarów, gdzie jest ono szczególnie ważne jest zakup, montaż i korzystanie z fotelika samochodowego. Co zatem zrobić, aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo w trakcie rodzinnych podróży z noworodkiem i niemowlakiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ