X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Przeziębienie- zapalenie zatok
Odpowiedz

Przeziębienie- zapalenie zatok

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 23 lutego 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem w 5 tygodniu ciąży. Od dwóch tygodni meczy mnie zapalenie zatok, leczę się domowymi sposobami ale wczoraj laryngolog zlecił antybiotyk. Kochane powiedzcie mi, czy brałyscie antybiotyk w I trymestrze ciąży, bardzo się boje ale nie wiem co robić. Antybiotyk to Augmentin, podobno bezpieczny w ciąży ale nie wiem czy w I trymestrze... proszę Was o pomoc, radę ;(

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 23 lutego 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 1 trymestrze brałam antybiotyk, w 10 tygodniu ciąży i potem w 3 trymestrze, w 34 tygodniu. Co prawda z innej przyczyny bo miałam infekcję dróg moczowych a potem infekcję dróg oddechowych. Domowe sposoby niestety nie działały i nawet w 1 trymestrze lekarz uznał, że lepszy będzie antybiotyk niż nieleczona infekcja. Brałam Duomox, on też zawiera amoksycyklinę. Czasem lepiej dokładnie wyleczyć chorobę. Oczywiście lepsze są domowe sposoby ale z własnego doświadczenia wiem, że nie zawsze skuteczne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2019, 15:02

    Ani0nka lubi tę wiadomość

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 23 lutego 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu bardzo Ci dziękuję kochana, w poniedziałek idę do ginekologa i zapytam się ❤️

    Ania0306 lubi tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytaj ulotkę nie pamiętam ale wydaje mi sie że napisane jest że w I trymestrze nie powinno się go brać.

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 28 lutego 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a są takie opaski na zatoki wypełnione jakimiś naturalnymi składnikami - ziołami chyba, to sie jakoś podgrzewa i to podobno bardzo pomaga na zatoki. ale musiałabyś poszukac w necie

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ