X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Sesja brzuszkowa
Odpowiedz

Sesja brzuszkowa

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • zjblog Debiutantka
  Postów: 14 2

  Wysłany: 18 sierpnia 2018, 12:23

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Moje drogie, szukam chętnej mamy w 7-8 miesiącu ciąży do wykonania bezpłatnej sesji ciążowej. Dlaczego bezpłatnej? Buduję portfolio fotograficzne i po prostu się uczę.. a podobno wychodzi całkiem nieźle.. to może znalazłyby się chętne Panie na taką sesję. Sesja plenerowa. Pruszków/Warszawa lub okolice Białej Podlaskiej. Termin - wszystko do uzgodnienia. Kwestia wizażu, sukni - także do ustalenia. Na wszelkie pytania odpowiem :) i mam nadzieję, że post nie jest niezgodny z regulaminem :)

  https://www.facebook.com/zuzannajanosz.photography/
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ