X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Szpital w Bytomiu i opinie
Odpowiedz

Szpital w Bytomiu i opinie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam mieć cc w Szpitalu w Bytomiu, wybrałam ten szpital ze względu na moja historie i ze tam pracuje mój lekarz prowadzący ale mam kilka pytan

    chcialabym sie dowiedziec jak to jest po cc lezysz ile godzin na sali pooperacyjnej? czy moze byc z toba maz? Co z kangurowaniem? daja matce od razu czy maz ma dziecko przy sobie? Co z karmieniem? przystawiaja od razu do piersi czy dokarmiaja przez te pierwsze godziny? Z gory dziekuje za umieszczenie mojego posta

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • Jolcia1985 Autorytet
    Postów: 641 282

    Wysłany: 16 maja 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, chodzi Ci o blok V czy III?

    1 IUI X.2015 - :(, 2 IUI XI.2015 :(
    I.2016 - laparoskopia, histeroskopia
    05.11.2016 Antoś ❤
    20.06.2018 [*] 10tc Aniołek Basia 6tc
    10.11.2018 jest ❤️😃 bracik


  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 22 maja 2019, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jolcia1985 wrote:
    Hej, chodzi Ci o blok V czy III?

    o 5 :)

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ