X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Uczucie zimna
Odpowiedz

Uczucie zimna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karen657 Ekspertka
    Postów: 167 91

    Wysłany: 21 listopada 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie, czy któraś też tak miała, że cały dzień było jej mega zimno? Od rana normalnie nie mogę. Ubrana jestem jak na Sybir, kaloryfery rozkręcone, a mi zimno dalej. Mierzyłam temperaturę - ok. Ciśnienie ok. Nie wiem. Może to od diety cukrzycowej, że mam za mało energii? Miała któraś coś takiego? W domu jest 19 stopni.

    tb73mg7ynzddudc6.png

    tb73zbmh5ajb03hr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Ja tak miałam prawie od samego początku ciąży. Mało tego po porodzie niewiele się zmieniło. Po karmieniu piersią robi mi się mega zimno. W pokoju 24 stopnie, a ja mam wełniany sweterek :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie na odwrót, 24 stopni, to norma minimum była, obecnie za gorąco, 23-22 wystarczy, ale pamiętam, że niskokaloryczna dieta lub głód wspomaga odczucie zimna, pełny pęcherz też

  • Czytaczka Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 1 maja 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam temat, może komuś pomoże :-)
    U mnie wyznacznikiem zimna była niedoczynność tarczycy - jak TSH rosło ciągle mi było zimno... To na pewno nie reguła ale tak było u mnie.

    ug37bd3mkmoju9wr.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 22 maja 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na odwrót. Jest mi ciągle gorąco,ale pamiętam,że na początku ciąży narzekałam na zimno.

    zrz69vvj69ave0jf.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ