X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Waga płodu/dzidziusia
Odpowiedz

Waga płodu/dzidziusia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gipsi1991 Koleżanka
    Postów: 35 10

    Wysłany: 1 października, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do mam w ciąży.
    Jestem 27+3.Wczoraj mialam wizytę u gin. Dzidziusia ważył 1400g ...
    Olbrzymi.Lekarz stwierdził, że zobaczymy badanie krzywej cukrowej,,
    które też wczoraj miałam.Ale wszystko w porządku,nie mam cukrzycy.Wszystkie badania w normie.Dzidzia ogólnie rozwija się dobrze i jest ok.Czy któraś z was tak miala?Bo muszę przyznać, że zaczęłam się bardzo denerwować.
    Dodam ,że 23+5 mój synek ważył 800g już. W każdym razie też- nie wiem,czy to ma w ogóle jakieś znaczenie-ginekolog wyliczył termin na podstawie ostatniej msc,mimo iż w ciążę zaszłam dzięki inseminacji i wg kliniki powinnam być wczoraj 28 +0..I tak ,jem slodkie i owoce,ale nie aż tak,bez przesady,która z nas nie je ,niech rzuci kamieniem..
    25 dni 600g. Denerwuję się a wizyta za 4 tygodnie dopiero.Brzuch mam wielki,przytyłam około 10-12kg.

    Miłego dnia.
    A.

  • Nina_02 Autorytet
    Postów: 615 887

    Wysłany: 1 października, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprostu masz duże dziecko 😊 wszystko jest w porządku, jeżeli rozwija się dobrze i nie masz cukrzycy to poprostu szykuj się na ok.4kg dzidziusia 😊
    U nas to samo, jesteśmy w góren granicy normy 😅 właśnie piorę ciuszki i zastanawiam się po co mi rozmiar 50 🤣

    Gipsi1991 lubi tę wiadomość

    👩33l ❤️🧑34l
    Starania od 2020
    03.2024 3️⃣ iui 🙏
    26.03.2024 ⏸️
    27.03.2024 beta 62 😍
    25.05.2024 nifty- niskie ryzyka 💙

    Czekamy na Ciebie Synku 🥰

    preg.png
  • Gipsi1991 Koleżanka
    Postów: 35 10

    Wysłany: 1 października, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No już dwa poprzednie badania wyszło, że synek będzie duży. Ja jestem niewysoka 162cm,ale klops (przy porodzie bylam maleńka i urodziłam się wcześniej, mama paliła chyba ).Mój mąż to kawał chłopa, bo 186cm albo w sumie więcej?waży koło 100 .
    I niektórzy,znając męża,zastanawiają się, co ja się dziwię jak tatuś wielki 🤣ale teraz między wizytami minęło 25 dni i 600 g to dość sporo..pytanie właśnie, jak to liczyć z tygodniem ciąży, skoro klinika mi wpisywała inny termin nijezeli obecny ginekolog.
    Nie mam cukrzycy. No ja się nastawiałam na 4kg plus.
    Mam 56 ubranka i 62. Rozmiar 50 nie brałam absolutnie pod uwagę .Postanowiłam, że zrezygnuję z cukrów,w sensie owoce raz w tygodniu a słodycze 0.
    Bo może to od cukru ?

    Buziole.
    A

  • Gipsi1991 Koleżanka
    Postów: 35 10

    Wysłany: 1 października, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i unas górna norma to była na poprzedniej wizycie,teraz jest już ponad normę..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ