X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Adrolog Wrocław
Odpowiedz

Adrolog Wrocław

Oceń ten wątek:
  • lobuziaraLILLY Przyjaciółka
    Postów: 149 28

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andrzej Przybyła - świetny lekarz. Jeśli androlog to tylko on. Żychowicz - porażka! Po 15 minutach spojrzał na zegarek i na zadane przeze mnie pytanie powiedział - 15 minut minęło, następny pacjent czeka.

    Starania od 10.2016
    Ja: niskie AMH, On: słabe nasienie
    ICSI 20.12 transfer zarodka 6A :(
    0 śnieżynek
  • marchev Autorytet
    Postów: 379 223

    Wysłany: 2 lutego 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Chcialam tylko potwierdzic, ze dr Przybyla. Po drugiej wizycie zmienil leki i tak wyniki zdecydowanie sie poprawiły, a z meza ciezki przypadek.
    Pozdrawiam.

  • Karmelova23 Ekspertka
    Postów: 239 80

    Wysłany: 24 lutego 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej A gdzie przyjmuje dr. Przybyła? I jaka cena wizyty

  • ELI ;) Autorytet
    Postów: 401 897

    Wysłany: 4 marca 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu ktoś, kto był u dr Przybyły i się udało po zastosowaniu jego leczenia?

    1 IVF, -krótki - ET - transfer kwiecien 4.1.1 I 3.1.1 - beta 6 dpt 32,6. beta 10 dpt 159,7, 20dpt 4508, 27dpt 20485
    Urodzili się chłopcy w 35tc, są tacy sami! Nasze 2 CUDY!
    Wróciliśmy po naszą ostatnią dzidzię.
  • marchev Autorytet
    Postów: 379 223

    Wysłany: 11 marca 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Nam na pewno pomogl :)

  • ELI ;) Autorytet
    Postów: 401 897

    Wysłany: 11 marca 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marchev wrote:
    Czesc. Nam na pewno pomogl :)
    Mogę prosić o rozwinięcie?

    1 IVF, -krótki - ET - transfer kwiecien 4.1.1 I 3.1.1 - beta 6 dpt 32,6. beta 10 dpt 159,7, 20dpt 4508, 27dpt 20485
    Urodzili się chłopcy w 35tc, są tacy sami! Nasze 2 CUDY!
    Wróciliśmy po naszą ostatnią dzidzię.
  • Karmelova23 Ekspertka
    Postów: 239 80

    Wysłany: 11 marca 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę chyba też się do niego umówimy. Mozna do dr. Przybyły wejść do gabinetu z mężem? Wie ktoś coś na ten temat?

  • marchev Autorytet
    Postów: 379 223

    Wysłany: 11 marca 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mozna. Doktor bardzo rozluznia atmosfere. Powoduje, ze facet nie czuje sie skrepowany jak dr robi mu usg, a wszystko w obecnosci drugiej polowki.
    Eli- jak pisze, ze pomogl to moze oznaczac tylko jedno :) jak cos to pisz na prv. odpowiem na pytania.

    Aha i dodam, ze my juz poszlismy do niego ze wstepnymi badaniami nasienia, jednak on jeszcze potrzebowal badan hormonow, zwlaszcza testosteronu...

  • Kamelja Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 11 marca 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marchev wrote:
    Tak, mozna. Doktor bardzo rozluznia atmosfere. Powoduje, ze facet nie czuje sie skrepowany jak dr robi mu usg, a wszystko w obecnosci drugiej polowki.
    Eli- jak pisze, ze pomogl to moze oznaczac tylko jedno :) jak cos to pisz na prv. odpowiem na pytania.

    Aha i dodam, ze my juz poszlismy do niego ze wstepnymi badaniami nasienia, jednak on jeszcze potrzebowal badan hormonow, zwlaszcza testosteronu...

    Marchew, czy i ja moge do ciebie napisac na priv?
    Dajesz nadzieje :)

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 11 marca 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie piszcie na privie, tylko tutaj. Jeśli okaże się, że to jakiś super lekarz, to niektórzy mogą nawet 100-200 kilometrów dojechać do Wrocławia, jeśli warto.

  • Kamelja Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 12 marca 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ze swojej strony, jeśli nam sie uda to na pewno bede wychwalac dr Przybyłę:)
    Natomiast teraz na początku naszego leczenia moge powiedziec, ze czuje ze trafiliśmy do dobrego lekarza. Dr Przybyla jest profesjonalny, wie co robi, informuje pacjenta co z czym po co i dlaczego. Nie robi niepotrzebnej nadziei, ale tez nie skresla na starcie. A jako czlowiek jest bardzo sympatyczny:)

  • marchev Autorytet
    Postów: 379 223

    Wysłany: 12 marca 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamelja, Pewnie, ze mozesz :)
    Iza przeciez kilka razy napisalam, ze bardzo polecam tego lekarza. Poniewaz sama szukalam dobrego specjalisty. Jednak nie o wszystkim chce pisac na forum.
    Tak jak pisalam wyzej, lekarz bardzo konkretny i nie udaje, ze jest cudotworca, pochodzi do tematow bardzo profesjonalnie.

    Kamelja lubi tę wiadomość

  • Karmelova23 Ekspertka
    Postów: 239 80

    Wysłany: 14 marca 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej możecie mi powiedzieć czy te badania się robi na czczo ? LH, FSH, TSH, PSA całk. TESTOSTERON, PROLAKTYNA ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelova23 wrote:
    Hej A gdzie przyjmuje dr. Przybyła? I jaka cena wizyty

    podbijam;]

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 17 maja 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety od nas w klinice wymagają wizyty u żychowicza jesteśmy umówieni ale nie wiem czy to tylko naciągane czy naprawdę będą szukać przyczyny. Mamy wizytę w czerwcu więc trochę poczekamy i się dowiemy

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • taśta Autorytet
    Postów: 509 492

    Wysłany: 17 maja 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobis wrote:
    Niestety od nas w klinice wymagają wizyty u żychowicza jesteśmy umówieni ale nie wiem czy to tylko naciągane czy naprawdę będą szukać przyczyny. Mamy wizytę w czerwcu więc trochę poczekamy i się dowiemy
    serio? nam lekars powiedział że jak najbardziej możemy iść do kogoś innego skonsultować...
    trafiliśmy do chwalonego tu doktora P ale mam mieszane odczucia po wizycie... zdiagnozował u M zwapnienia w jądrach i stwierdził że to jest główną przyczyną i tu się pojawiła sprzeczność bo sam powiedział że tego się nie leczy ale mimo to zapisał mu CLO na 3 miesiące, dał standardową listę badań hormonalnych do zrobienia za 3 miesiące z powtórką nasienie i do kontroli...

    po 6 latach starań, po drodze 2 aniołki, 1 IUI czerwiec 2015 <3 Invimed Wrocław
    powrót po rodzeństwo-
    IUI 18.10.2018 :(
    IUI 11.2018 odwołana
    IUI 12.12.2018 odwołana
    11.2019 ICSI 10 kom., 5 zarodków- transfer 3-dniowca 1 klasy :( zero mrozaków :(
    ja- 36 lat, ponoć wszystko ok, AMH 1,5
    mąż- 35 lat, bardzo słabe nasienie, zwapnienia w jądrach
  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 18 maja 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nam to określił jako etap diagnostyczny i ma być wizyta u ich androloga ale że jeszcze nie byliśmy to zobaczymy co powiedzą potem się zastanowimy co dalej w tej sprawie będziemy robić

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Kamelja Znajoma
    Postów: 20 3

    Wysłany: 22 maja 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taśta wrote:
    serio? nam lekars powiedział że jak najbardziej możemy iść do kogoś innego skonsultować...
    trafiliśmy do chwalonego tu doktora P ale mam mieszane odczucia po wizycie... zdiagnozował u M zwapnienia w jądrach i stwierdził że to jest główną przyczyną i tu się pojawiła sprzeczność bo sam powiedział że tego się nie leczy ale mimo to zapisał mu CLO na 3 miesiące, dał standardową listę badań hormonalnych do zrobienia za 3 miesiące z powtórką nasienie i do kontroli...

    Kazdy androlog z tego, co sie orientuje na poczatek przepisuje facetowi clo ,, na rozruch "
    My bylismy u dr Zychowicza jakies 2 lata temu i zalecil clo na poczatek. Później temat odpuścilismy i udalismy sie po 2 latach do dr Przybyly i jest to samo.
    Myślę, ze androlodzy mają podobny schemat działania .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2019, 19:18

  • Melissa93 Przyjaciółka
    Postów: 76 224

    Wysłany: 12 czerwca 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marchev wrote:
    Tak, mozna. Doktor bardzo rozluznia atmosfere. Powoduje, ze facet nie czuje sie skrepowany jak dr robi mu usg, a wszystko w obecnosci drugiej polowki.
    Eli- jak pisze, ze pomogl to moze oznaczac tylko jedno :) jak cos to pisz na prv. odpowiem na pytania.

    Aha i dodam, ze my juz poszlismy do niego ze wstepnymi badaniami nasienia, jednak on jeszcze potrzebowal badan hormonow, zwlaszcza testosteronu...

    Mój M. ma wizytę u dr Przybyły w poniedziałek. Marchev, zrobiliśmy ogólne badanie nasienia, ale z tego, co piszesz, warto zrobić też badania hormonów. Jakie hormony, poza testosteronem, zlecił sprawdzić dr Przybyła? Lh, fsh, tarczycowe?

    67wdp2.png
    marzec 2019 - CB
    29.06 - II
    23.07 - dwa Okruszki ❤️❤️
  • Magda eM Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 14 czerwca 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Przybyła - rzeczowo i konkretnie, ale bez dawania nadzieji na poprawę. Nie dał nam żadnych leków. Kazał odstawić suplementy. Zalecił w tygodniu 3x trening. Następna wizyta za 2 miesiące.

    Stosujemy się do jego zaleceń, ale nie wiemy czy przyniesie poprawe. Morfologia 1% :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2019, 21:58

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ