X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy aglutynacja plemników
Odpowiedz

aglutynacja plemników

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mójemu mezowi agllutynaja wyszła + tak wiec mam naadzieje ze sie nam uda zajsc w ciaze raz zaśłzam ale mialam pste jajo plodowe;/

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mojego w badaniu wyszly pojedyncze zlepy z uwiezionymi plemnikami - to tez juz jest uznawane jako aglutynacja? Bo nic na ten temat wiecej nie bylo napisane. Urolog przepisal mu wit E400 (pierwsze opakowanie po 2 na dzien, potem juz kolejne po 1 na dzien).

  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 na badaniu nasienia powinnynacjas miec napsiane aglutynacja- czyli to dobry wynik a mój mąż ma jeden +

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ