X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Androlog Białystok
Odpowiedz

Androlog Białystok

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 12 listopada 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Czy ktoś z obecnych na forum moze polecić androloga z białegostoku ? I gdzie owy androlog przyjmuje?
    Bede wdzięczna.
    Z góry dziękuje.

  • słodka Przyjaciółka
    Postów: 109 159

    Wysłany: 17 listopada 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się do pytania :)

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 18 listopada 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo mało problemów na podlasiu albo sami faceci z dobrym nasieniem :) bo długo nikt sie nie odzywa.

  • słodka Przyjaciółka
    Postów: 109 159

    Wysłany: 26 listopada 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może polecicie chociaż urologa? :)

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 27 listopada 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byliśmy u urologa w Eskulapie ale nie polecam. Wziął 100 zł pomacal po jajkach powiedział tylko ze nie ma żylaków i nic więcej.
    Ale jak ma ktoś sprawdzonego w Białymstoku to tez proszę o opinie i namiary :)

  • słodka Przyjaciółka
    Postów: 109 159

    Wysłany: 27 listopada 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja gin po spojrzeniu na wynik męża nie chciała nic kompletnie powiedzieć i powiedziała abyśmy udali się do urologa i on nam wszystko powie. Poleciła konkretnego lekarza ale nie ma żadnej opinii o nim w necie. Poza tym trochę mam mieszane uczucia do niej po tej wizycie i nie wiem czy się zdecyduje na lekarza polecanego przez nią jak i na dalsze wizyty u pani gin.
    adrenalina może masz normalnego ginekologa?

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 28 listopada 2014, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam ponad 60 km od białego wiec nie znam tam lekarzy. najpierw byłam u takiej babki która zrobiła mi dwie iui ale z czasem zrozumiałam ze tylko mnie naciąga na kasę( była polecona od gina z mojego miasta). A teraz poszliśmy do kliniki niepłodności bocian. Trudno powiedzieć narazie jaki jest lekarz wydaje sie być miły , ale każdy taki jest jak za pare minut zgarnia grube pieniądze. Pierwsza wizyta była ok na drugiej byłam po zabiegu i nic z niej nie pamietam. Wiec mi trudno polecić kogoś po 2 wizytach. Następna mam w styczniu.

  • słodka Przyjaciółka
    Postów: 109 159

    Wysłany: 29 listopada 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero zaczynam swoją przygodę z lekarzami. Gin najpierw dała skierowanie na badanie nasienia które wyszło nie za dobre i poleciła urologa ale mnie na razie nie chce sprawdzać. Czy to normalne?

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem nie. Powinna zając sie tobą tak samo.

  • słodka Przyjaciółka
    Postów: 109 159

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może głupie pytanie ale nie wiem co zrobić. We wtorek mąż ma wizytę u urologa i na pewno z nim pójdę ale nie wiem czy wypada z nim wejść do gabinetu? Znając mojego m to o połowę rzeczy zapomni i nie powie a przede wszystkim to ja rozwiałam z jego mamą i wiem co u niego działo się w dzieciństwie. Dziewczyny czekacie przed gabinetem czy towarzyszycie swoim połówkom? :)

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekałam przed gabinetem. W sumie nie wiem czemu. Pewnie nawet sie nie zapytał o to ci mu kazałam ale mniejszy stres miał beze mnie :)

  • słodka Przyjaciółka
    Postów: 109 159

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż zostawię tą decyzje dla męża :)Zawsze na czas badania można wyjść.

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może polecacie dobrą klinikę leczenia niepłodności w Białymstoku. Ja dzwoniłam do Artemidy ale tam nie ma androloga, a naszym głównym problemem jest czynnik męski. Łęczycy się już w Invikcie ale chcemy się skonsultować z innym lekarzem.

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jeździmy fo bociana byłam 3 razy, u nas z obojga stron jest problem, ale tak naprawdę mężem sie nie interesują :/ i dlatego szukam androloga na własna rękę. Dziwi mnie to ze w całym podlaskim sami urolodzy ze nie mogę w internecie znaleźć żadnego androloga.

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrenalinko, jak dzwoniłam do Artemidy i powiedziałam że mamy problem męski to powiedzieli mi że mężczyzn się nie leczy ( masakra) .

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby się nie leczy, ale moim zdaniem trzeba jakaś przyczynę znaleźć. Bo nie każdy ma słabe nasienie od urodzenia. Dlatego chciałabym z kimś męża skonsultować zeby skierował na jakies badanie czy usg. Urolog z rok temu jak byliśmy to powiedział, że żylaków niema pomacal po jajkach i tyle. Wydaje mi sie ze androlog powiedziałby wiecej na ten temat.

  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina wrote:
    My jeździmy fo bociana byłam 3 razy, u nas z obojga stron jest problem, ale tak naprawdę mężem sie nie interesują :/ i dlatego szukam androloga na własna rękę. Dziwi mnie to ze w całym podlaskim sami urolodzy ze nie mogę w internecie znaleźć żadnego androloga.



    u nas tez jest problem z obu stron, my jeździliśmy do bociana tylko na badanie nasienia, ale widać ze wyposazenie pierwsza klasa, oczywiscie z naszej kieszeni. Bylismy tylko u mojego gina, przepisał proxeed plus, ktory nie wiem czy za wiele zrobil. U nas wziął męża na pierwszy plan, stwierdzil ze nie bedzie mnie faszerował dopoki u niego nie bedzie ok. Niedlugo ponowne badanie, poprosze by dal od razu moje leki, bo moze noz widelec te 2% (jezeli sie nie poprawiło) zawsze cos da. "wystarczy kropelusia by zrobic z Ciebie tatusia" :) i tego sie trzymam. :)

    Nieidealna
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam wątek o andrologu. Jak nie ma w białym to kozę chociaz ktos w wawie poleci jakiegoś androloga. Szykujemy sie do ivf na wrzesień i żołnierzyki musza być w dobrej formie. Bo jak narazie ich forma spada. Chxielibysmy znaleźć przyczynę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Kribank i prof. Kuczyńskiego. Jest on ekspertem od spraw niepłodności. Mąż miał kiepski wynik ale wg profesora wcale nie było źle. Na wieść o żylakach powrózka kategorycznie zabronił operacji. Miał rację bo miesiąc później zaszłam w ciążę;) pozdrawiam i życzę powodzenia;)

  • PJUR Przyjaciółka
    Postów: 99 38

    Wysłany: 31 lipca 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam temat androloga w Białymstoku. Czy ktoś poleci? :)

    32 lat, 16 cs z obserwacją

    Koniec z obserwacją, dwie procedury za nami, bez transferów.

    b888f19021340e1872b623c974540a38.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ