X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Androlog Białystok
Odpowiedz

Androlog Białystok

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 12 listopada 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Czy ktoś z obecnych na forum moze polecić androloga z białegostoku ? I gdzie owy androlog przyjmuje?
    Bede wdzięczna.
    Z góry dziękuje.

  • słodka Przyjaciółka
    Postów: 109 159

    Wysłany: 17 listopada 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się do pytania :)

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 18 listopada 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo mało problemów na podlasiu albo sami faceci z dobrym nasieniem :) bo długo nikt sie nie odzywa.

  • słodka Przyjaciółka
    Postów: 109 159

    Wysłany: 26 listopada 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może polecicie chociaż urologa? :)

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 27 listopada 2014, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byliśmy u urologa w Eskulapie ale nie polecam. Wziął 100 zł pomacal po jajkach powiedział tylko ze nie ma żylaków i nic więcej.
    Ale jak ma ktoś sprawdzonego w Białymstoku to tez proszę o opinie i namiary :)

  • słodka Przyjaciółka
    Postów: 109 159

    Wysłany: 27 listopada 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja gin po spojrzeniu na wynik męża nie chciała nic kompletnie powiedzieć i powiedziała abyśmy udali się do urologa i on nam wszystko powie. Poleciła konkretnego lekarza ale nie ma żadnej opinii o nim w necie. Poza tym trochę mam mieszane uczucia do niej po tej wizycie i nie wiem czy się zdecyduje na lekarza polecanego przez nią jak i na dalsze wizyty u pani gin.
    adrenalina może masz normalnego ginekologa?

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 28 listopada 2014, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam ponad 60 km od białego wiec nie znam tam lekarzy. najpierw byłam u takiej babki która zrobiła mi dwie iui ale z czasem zrozumiałam ze tylko mnie naciąga na kasę( była polecona od gina z mojego miasta). A teraz poszliśmy do kliniki niepłodności bocian. Trudno powiedzieć narazie jaki jest lekarz wydaje sie być miły , ale każdy taki jest jak za pare minut zgarnia grube pieniądze. Pierwsza wizyta była ok na drugiej byłam po zabiegu i nic z niej nie pamietam. Wiec mi trudno polecić kogoś po 2 wizytach. Następna mam w styczniu.

  • słodka Przyjaciółka
    Postów: 109 159

    Wysłany: 29 listopada 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero zaczynam swoją przygodę z lekarzami. Gin najpierw dała skierowanie na badanie nasienia które wyszło nie za dobre i poleciła urologa ale mnie na razie nie chce sprawdzać. Czy to normalne?

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem nie. Powinna zając sie tobą tak samo.

  • słodka Przyjaciółka
    Postów: 109 159

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może głupie pytanie ale nie wiem co zrobić. We wtorek mąż ma wizytę u urologa i na pewno z nim pójdę ale nie wiem czy wypada z nim wejść do gabinetu? Znając mojego m to o połowę rzeczy zapomni i nie powie a przede wszystkim to ja rozwiałam z jego mamą i wiem co u niego działo się w dzieciństwie. Dziewczyny czekacie przed gabinetem czy towarzyszycie swoim połówkom? :)

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekałam przed gabinetem. W sumie nie wiem czemu. Pewnie nawet sie nie zapytał o to ci mu kazałam ale mniejszy stres miał beze mnie :)

  • słodka Przyjaciółka
    Postów: 109 159

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż zostawię tą decyzje dla męża :)Zawsze na czas badania można wyjść.

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może polecacie dobrą klinikę leczenia niepłodności w Białymstoku. Ja dzwoniłam do Artemidy ale tam nie ma androloga, a naszym głównym problemem jest czynnik męski. Łęczycy się już w Invikcie ale chcemy się skonsultować z innym lekarzem.

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jeździmy fo bociana byłam 3 razy, u nas z obojga stron jest problem, ale tak naprawdę mężem sie nie interesują :/ i dlatego szukam androloga na własna rękę. Dziwi mnie to ze w całym podlaskim sami urolodzy ze nie mogę w internecie znaleźć żadnego androloga.

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 11 stycznia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrenalinko, jak dzwoniłam do Artemidy i powiedziałam że mamy problem męski to powiedzieli mi że mężczyzn się nie leczy ( masakra) .

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby się nie leczy, ale moim zdaniem trzeba jakaś przyczynę znaleźć. Bo nie każdy ma słabe nasienie od urodzenia. Dlatego chciałabym z kimś męża skonsultować zeby skierował na jakies badanie czy usg. Urolog z rok temu jak byliśmy to powiedział, że żylaków niema pomacal po jajkach i tyle. Wydaje mi sie ze androlog powiedziałby wiecej na ten temat.

  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina wrote:
    My jeździmy fo bociana byłam 3 razy, u nas z obojga stron jest problem, ale tak naprawdę mężem sie nie interesują :/ i dlatego szukam androloga na własna rękę. Dziwi mnie to ze w całym podlaskim sami urolodzy ze nie mogę w internecie znaleźć żadnego androloga.



    u nas tez jest problem z obu stron, my jeździliśmy do bociana tylko na badanie nasienia, ale widać ze wyposazenie pierwsza klasa, oczywiscie z naszej kieszeni. Bylismy tylko u mojego gina, przepisał proxeed plus, ktory nie wiem czy za wiele zrobil. U nas wziął męża na pierwszy plan, stwierdzil ze nie bedzie mnie faszerował dopoki u niego nie bedzie ok. Niedlugo ponowne badanie, poprosze by dal od razu moje leki, bo moze noz widelec te 2% (jezeli sie nie poprawiło) zawsze cos da. "wystarczy kropelusia by zrobic z Ciebie tatusia" :) i tego sie trzymam. :)

    Nieidealna
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam wątek o andrologu. Jak nie ma w białym to kozę chociaz ktos w wawie poleci jakiegoś androloga. Szykujemy sie do ivf na wrzesień i żołnierzyki musza być w dobrej formie. Bo jak narazie ich forma spada. Chxielibysmy znaleźć przyczynę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Kribank i prof. Kuczyńskiego. Jest on ekspertem od spraw niepłodności. Mąż miał kiepski wynik ale wg profesora wcale nie było źle. Na wieść o żylakach powrózka kategorycznie zabronił operacji. Miał rację bo miesiąc później zaszłam w ciążę;) pozdrawiam i życzę powodzenia;)

  • PJUR Przyjaciółka
    Postów: 99 38

    Wysłany: 31 lipca 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam temat androloga w Białymstoku. Czy ktoś poleci? :)

    32 lat, 16 cs z obserwacją

    Koniec z obserwacją, dwie procedury za nami, bez transferów.

    b888f19021340e1872b623c974540a38.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ