Forum Męskie sprawy ANDROLOG - gdzie na śląsku ... ?
Odpowiedz

ANDROLOG - gdzie na śląsku ... ?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • annac86 Nowa

Wysłany: 30 marca 2016, 22:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, macie jakiegoś nowego androloga na horyzoncie? :)

• Słoń_ce Debiutantka

Wysłany: 4 września 2018, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, chciała bym odświeżyć temat. Poszukujemy namiarów na dobrego urologa ze Śląska. Byliśmy już na 2 wizytach i kompletnie nic się nie dowiedzieliśmy, dlatego myślę, że chyba lepiej iść do kogoś kto typowo zajmuje się niepłodnością męską.

• monik123 Autorytet

Wysłany: 4 września 2018, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoń_ce wrote:
    Cześć, chciała bym odświeżyć temat. Poszukujemy namiarów na dobrego urologa ze Śląska. Byliśmy już na 2 wizytach i kompletnie nic się nie dowiedzieliśmy, dlatego myślę, że chyba lepiej iść do kogoś kto typowo zajmuje się niepłodnością męską.
    Jeśli chodzi o niepłodność to androlog jest potrzebny, a gdybyście chcieli urologa to może dr Pietrusa z Angelius Provita?

Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
  • Słoń_ce Debiutantka

Wysłany: 6 września 2018, 11:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik123 wrote:
    Jeśli chodzi o niepłodność to androlog jest potrzebny, a gdybyście chcieli urologa to może dr Pietrusa z Angelius Provita?
    Ginekolog kazał się skonsultować z urologiem i zrobić usg jąder, właśnie myślałam nad tym Pietrusem, ale mam mieć w Angeliusie inseminację i tak sobie wkręciłam, że skoro urolog tam pracuje to powie, ze nasienie się nadaje tylko po to żeby ta inseminacja się odbyła. Nie byłam nigdy w tej klinice i nie wiem czy są nastawieni typowo na kasę. Dlatego tak sobie wymyśliłam, iż urolog z zewnątrz będzie obiektywny. Monik widzę w Twoim podpisie, że chodzisz właśnie do Angeliusa, jesteś zadowolona?

• monik123 Autorytet

Wysłany: 6 września 2018, 22:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słoń_ce wrote:
    Ginekolog kazał się skonsultować z urologiem i zrobić usg jąder, właśnie myślałam nad tym Pietrusem, ale mam mieć w Angeliusie inseminację i tak sobie wkręciłam, że skoro urolog tam pracuje to powie, ze nasienie się nadaje tylko po to żeby ta inseminacja się odbyła. Nie byłam nigdy w tej klinice i nie wiem czy są nastawieni typowo na kasę. Dlatego tak sobie wymyśliłam, iż urolog z zewnątrz będzie obiektywny. Monik widzę w Twoim podpisie, że chodzisz właśnie do Angeliusa, jesteś zadowolona?
    Dopiero będziemy na pierwszej wizycie w październiku :) na wątku angieliusowym dziewczyny bardzo chwalą tą klinikę i o Pietrusie też dobrze pisały.
    My byliśmy z mężem u niego prawie 2 lata temu i wg mnie jest w porządku

Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
  • Słoń_ce Debiutantka

Wysłany: 10 września 2018, 16:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę poczytać w takim razie wątek o Angeliusie :)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.