X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy ANDROLOG - gdzie na śląsku ... ?
Odpowiedz

ANDROLOG - gdzie na śląsku ... ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, szukam dobrego androloga za śląska ... może któraś ma namiary. Z góry dziękuję ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmn ... żadna ze sląska lub opolskiego ?

  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 10 września 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty chyba z moich stron, co?? Mieszkasz blisko Raciborza?

    ckaik0s3070dl07t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2013, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maka wrote:
    Ty chyba z moich stron, co?? Mieszkasz blisko Raciborza?


    Tak Kochana :)
    Ale Ty chyba do Katowic jeździsz , cio ... ?

  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 11 września 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie dokładnie mieszkasz?? No mnie wysłał doktor do Katowic. Dzisiaj jedziemy. Już mam nasrane w portach ;/

    ckaik0s3070dl07t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maka wrote:
    Gdzie dokładnie mieszkasz?? No mnie wysłał doktor do Katowic. Dzisiaj jedziemy. Już mam nasrane w portach ;/

    Baaaardzo blisko Raciborza ;)
    A Ty główka do góry ... musi być dobrze, zawsze jest jakieś wyjście ... ;)

  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 11 września 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde :) A znamy się? Wyjście jest i to mnie pociesza. Zobaczymy co nam tam powiedzą. Na razie wierzę, że powód jest błahy ;) No i od wczoraj pijemy ziółka.

    ckaik0s3070dl07t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maka wrote:
    O kurde :) A znamy się? Wyjście jest i to mnie pociesza. Zobaczymy co nam tam powiedzą. Na razie wierzę, że powód jest błahy ;) No i od wczoraj pijemy ziółka.


    Kochana nie znam Cię ;) ale może gdzieś się przypadkiem spotałyśmy na ulicy :P świat jest mały :)

    Trzymam kciuki ... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, w katowicach w angeliusie i gdzieś w tarnowaskich górach przyjmuje dr Artur Pietrusa jest to szerokiej klsay specjalista i osobiście polecam. my u niego się leczymy :)

    Fidelissa, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

  • kaami Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a slyszalyscie cos o dr Letkiewiczu z Tarnowskich Gor??
    kogo polecacie??

    kami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 16:29

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 18 maja 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżę trochę temat :) Może macie jakieś doświadczenia z andrologami na śląsku? Kogo polecacie? Pozdrawiam :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 4 lipca 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87 wrote:
    Odświeżę trochę temat :) Może macie jakieś doświadczenia z andrologami na śląsku? Kogo polecacie? Pozdrawiam :)

    Lili87, dotarłaś do jakiegoś dobrego specjalisty? Szukam androloga na śląsku, bo wyniki nasienia nie są najlepsze.

    Może któraś z Was ma namiary na dobrego androloga?

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 5 lipca 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio żadna z Was nie korzystała z porad androloga?? Bardzo zależy mi, żeby trafić w dobre ręce

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 9 lipca 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaaa szczera odpowiedź na to pytanie powinna być taka, że u "androloga "nikt się nie leczył ponieważ w Polsce nie ma czegoś takiego jak specjalizacja z andrologii :). Ja to tak widzę:
    Mężczyźni powinni się leczyć u urologów, wśród których w Polsce można znaleźć takich samozwańczych andrologów zrzeszonych w PTA. (vide- internet). Często najbardziej pomocna parom jest rozmowa z ginekologiem-endokrynologiem, w klinice leczenia niepłodności.

    Jestem ze Śląska, mojego partnera leczyłam u Dokrzewskiego (niestety, nie polecam) oraz u dr Pietrusa z Provity zrzeszonego w PTA (usuwane żylaki w 2012 r., parametry niestety się bardzo pogorszyły). Dopiero w ub. roku na jesieni trafiliśmy do krakowskiego Macierzyństwa, gdzie też jest członek PTA, dr Bergier. Tam w końcu padła - na rozmowie z ginekologiem prowadzącym, szybka decyzja o mrożeniu tego, co jest - z biopsji TESE, nie czekając na ewentualne efekty hormonalnej terapii Bergiera. Dla nas to był przełom. Walczymy o ciążę wyłącznie metodą in-vitro. Wiem że do insemki nasze nasiona są za słabe.

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • elize Ekspertka
    Postów: 158 123

    Wysłany: 16 września 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam z mężem na wizycie u wspomnianego powyżej dr Pietrusa w Angeliusie w Katowicach. Na mnie zrobił negatywne wrażenie, chciałam nawet wyjść z gabinetu, ale nie byłam tam dla siebie tylko dla męża, więc się zamknęłam i siedziałam.
    Idziemy do niego znowu 30 września, więc zobaczymy czy był to zły dzień i czy tak po prostu jest.

  • EmWu Przyjaciółka
    Postów: 105 58

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam ponownie temat:) Może ktoś ma jakies nowe doświadczenia ze śląskim andrologiem/urologiem? Może kogoś polecic/odradzić?
    Robiliśmy badania nasienia w katowickiej Provicie, nie wyszły najlepiej: ilośc plemników zanizona 36mln/norm 39. koncentracja 16,5mln morfologia 2% ...
    Mamy za soba jedna nieudaną ciąze - puste jajo polodowe, nie chcielibyśmy powtóki z tego zdarzenia dlatego przed zajsciem w kolejna ciaze chcialabym zeby wyniki nasienia byly lepsze.

    Chcielibysmy trafic na dobrego lekarza, który doradziły nam jak poprawic te paramrty. Chciałabym zajśc w ciaze naturalnie, moze doradzil by dokladnie jak zmienic tryb życia, może poleciłby jakies suplementy poprawiajace polodnosc a przedewszystkim poszukal przyczyn takiego stanu rzeczy a nie odrazu wysyłał na inseminacje czy invitro..

    Moze ktoś miał podobna sytuacje i chce sie podzielic swoja droga do sukcesu - upragnionej ciązy? :)

    thgfjqivwajyo5w1.png
    Starania od 10.2014
    1.2015 puste jajo płodowe
    12.2015 rozpoznanie: oligoteratozoospermia
    31.03.2017 sonoHSG jajowody drożne
    4 x cykle stymulowane
    3xIUI bez powodzenia
    20.11.2017 histero+laparo+drożność-ok
    4.2018 start imsi
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas sukcesów brak, niestety :( Ale u nas też jest bardziej złożona przyczyna niepowodzeń... W każdym razie mąż leczy się u wspomnianego już wcześniej dr. Pietrusy, on też wykonywał zabieg usunięcia żylaków u mojego męża. Ogólnie mąż jest zadowolony. Z tego co ja mogę powiedzieć, to na pewno nie jest to lekarz, który dąży do in vitro, za to przede wszystkich stara się znaleźć przyczynę i chce wyleczyć, ale to moje subiektywne zdanie ;) Pozdrawiam

    EmWu lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • EmWu Przyjaciółka
    Postów: 105 58

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Ci dziękuję za wypowiedź :) Chyba wyślę meża do provity do tego własnie doktora. Trzeba zacząć działać. Odkąd odkryliśmy problem z nasieniem, dużo czytam i nasuwa mi sie wiele pytan, najchetniej wybrałąbym się z męzem na wizytę. A Wy chodzicie razem na wizyty?

    Lili87 lubi tę wiadomość

    thgfjqivwajyo5w1.png
    Starania od 10.2014
    1.2015 puste jajo płodowe
    12.2015 rozpoznanie: oligoteratozoospermia
    31.03.2017 sonoHSG jajowody drożne
    4 x cykle stymulowane
    3xIUI bez powodzenia
    20.11.2017 histero+laparo+drożność-ok
    4.2018 start imsi
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż chodzi sam, tak zdecydowaliśmy. Ale wiem, że dużo par chodzi razem, nawet w recepcji podczas zapisywania się na wizytę pani była przekonana, że oboje będziemy wchodzić :) Ja też w razie jakichkolwiek wątpliwości konsultuję się z dr. Wolskim na forum "Nasz bocian" i tego pana doktora też polecam, choć z Nim mam kontakt tylko internetowy. Pozdrawiam :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ