X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Androlog pomorskie,zachodniopomorskie,wielkopolskie
Odpowiedz

Androlog pomorskie,zachodniopomorskie,wielkopolskie

Oceń ten wątek:
  • anka1987 Autorytet
    Postów: 821 475

    Wysłany: 18 marca 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy macie wizytę u Jędrzejczaka? długie kolejki do niego?My umowilismy sie do Kurpisza z Poznania, ale tez zastanawialismy sie nad Jedzrejczakiem z Polanki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, my jesteśmy umówieni do Dr Kupś, ze Szczecinia, mam nadziję i głęboko wierzę, że nam pomoże...morfologia u męża na chwilę obecną 0% :(

  • Madam_mum Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Figa8787 wrote:
    Cały grudzień i polowe stycznia mąż stosował zalecenia britty .później rzucilismy wszystko i nic już nie bral. Cieszę się i boję strasznie . Teraz zamiast pracować to siedzę tu na forum :)

    Figa8787 gratuluje!
    Możesz w skrócie opisać co brał dokładnie Twój mąż? My staramy się na razie 8 miesięcy, ale póki co presja posiadania dziecka z mojej strony jest duża, jeszcze chyba za wcześnie, żeby podejść do tego na spokojnie, chociaż staram się. Mój partner na razie robił 1 badanie nasienia, niedługo powtórka. Bierze witaminy i l-karnitynę od 1,5 miesiąca. Badanie miał w Med-arcie, nie wiem czy następne zrobic tam, rozważam teraz pójście do dr Jędrzejczyka. Czy kto s zna cenę wizyty i badania u niego?

    i_ka
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 02:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o prof. Jędrzejczaka to my za wizytę + badanie płaciliśmy 200 czy 220.

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ