X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Badania nasienia - interpretacja
Odpowiedz

Badania nasienia - interpretacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Love_Blueberry Znajoma
    Postów: 24 21

    Wysłany: 29 listopada 2018, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Bardzo proszę o interpretacje badań nasienia.
    Objętość 3,4
    Koncentracja plemników 2 mln
    Całkowita liczba plemników 6,80
    Ruch postępowy 22 % , 1,5 mln
    Ruch całkowity 69 % , 4,7 mln
    Brak ruchu 31 %
    Żywotność 86%
    Plemniki o prawidłowej budowie 3%

    Starania 17 cykli o pierwsze
    4.02.2019 Wczesne samoistne poronienie , 5 tydzień ciąży.
  • Vi89 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 30 listopada 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również proszę o interpretację. czy są w miare ok czy ktorys parametr odbiega? z gory dziekuje :)

    https://www.fotosik.pl/zdjecie/cacd46fbc4735995?fbclid=IwAR0xm2stuXLUITpVt-6emkHOvIhyWp3283TXbEu67TxTBbiuJ94SRJW8ltk

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ