X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Badanie nasienia - interpretacja wyników
Odpowiedz

Badanie nasienia - interpretacja wyników

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 489 409

    Wysłany: 6 maja, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie za pierwszym razem robiliście badania?

  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 647 932

    Wysłany: 6 maja, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie, skąd info, ze zaniża? Bo my robiliśmy 2 badania w bocianie, tylko Warszawa i nie wiem czy zmienić czy co

    👩30l.
    👱‍♂️33l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    12cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: kiepskie wyniki nasienia (morfologia, ilość i ruchliwość)

    Walczymy dalej!
  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 647 932

    Wysłany: 6 maja, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niczka20 wrote:
    Nasz androlog po zobaczeniu wyników poprosił o ich powtórzenie w innej klinice, bo mówił, że z doświadczenia wie, że Bocian jest nastawiona głównie na przeprowadzanie In vitro i wiele par do tego nakłania mimo, że można walczyć o naturalne poczęcie... stąd rzekome zaniżanie wyników.

    Ale jestem w stanie w to uwierzyć, bo wydaje mi się, że mało prawdopodobne jest to, że w ciągu miesiąca od samego stosowania witamin parametry z 2 mln podskoczyły do 11 mln...

    Jeśli mam dobrze poradzić to proszę spróbować gdzie indziej dla porównania. Być może będą się pokrywać. Akurat w naszym przypadku tak to wyglądało. Androlog wprost powiedział, że trafiają do niego pary z zaniżonymi wynikami z Bociana... ale my robiliśmy w Poznaniu. Nie wiem czy ma znaczenie gdzie 🤔

    Ok, spróbujemy w innym miejscu jak tak. Dzięki za info!

    Niczka20 lubi tę wiadomość

    👩30l.
    👱‍♂️33l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    12cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: kiepskie wyniki nasienia (morfologia, ilość i ruchliwość)

    Walczymy dalej!
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2512 6164

    Wysłany: 6 maja, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niczka20 wrote:
    Nasz androlog po zobaczeniu wyników poprosił o ich powtórzenie w innej klinice, bo mówił, że z doświadczenia wie, że Bocian jest nastawiona głównie na przeprowadzanie In vitro i wiele par do tego nakłania mimo, że można walczyć o naturalne poczęcie... stąd rzekome zaniżanie wyników.

    Ale jestem w stanie w to uwierzyć, bo wydaje mi się, że mało prawdopodobne jest to, że w ciągu miesiąca od samego stosowania witamin parametry z 2 mln podskoczyły do 11 mln...

    Jeśli mam dobrze poradzić to proszę spróbować gdzie indziej dla porównania. Być może będą się pokrywać. Akurat w naszym przypadku tak to wyglądało. Androlog wprost powiedział, że trafiają do niego pary z zaniżonymi wynikami z Bociana... ale my robiliśmy w Poznaniu. Nie wiem czy ma znaczenie gdzie 🤔
    Dzięki za informacje. U nas na odwrót - najpierw Invimed, a później Bocian. Wyniki w Bocianie po 3 miesiącach leczenia były trochę lepsze. Mimo wszystko androlog również polecił, żeby następnym razem wrócić do Invimedu.
    Czy mogę spytać do jakiego androloga chodzicie w Poznaniu?

    26 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Martinasek Nowa
    Postów: 5 3

    Wysłany: 10 maja, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie o jaką lokalizację chodzi? Jeśli chodzi o Warszawę to polecam laboratorium BAD-BAK.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ