Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)
Odpowiedz

Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)

Oceń ten wątek:
  • hohliczka Koleżanka
    Postów: 49 34

    Wysłany: 24 marca, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zadzwoniłam do Przychodni niepłodności i na wiadomość o ciąży dzień po wizycie odpowiedzieli że widocznie są bardzo skuteczni 😅. Powiedzieli że mimo wszystko zalecają zrobić umówione badanie nasienia bo nadal jest bardzo wcześnie. Umówili mnie na wizytę 2 kwietnia więc zobaczymy czy będzie już coś widać na usg 😃 jestem pozytywnie zaskoczona bo myślałam że na wiadomość o pozytywnym teście nas wypiszą.

    2024 – początek starań 👶
    🧔🏽‍♂️
    OAT: 0% morfologia | 8 mln koncentracja | 11% ruchliwość (a+b+c)
    Hiperprolaktynemia
    • Prolaktyna:
    30,4 → → 6,91 → 3,47
    • Testosteron:
    4,43 → 8,29 → 7,22 ng/ml
    • LH:
    4,66 → 13,3 → 5,77 mIU/ml
    • FSH:
    2,29 → 3,25 → 2,06 mIU/ml
    👩🏽‍🦱
    Niedoczynność tarczycy
    Insulinooporność
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 675 427

    Wysłany: 24 marca, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hohliczka wrote:
    Spokojnie objawy często zaczynają się dopiero w 6 tygodniu 😄 u mnie poza lekkim zmęczeniem po 22 też nic nie ma! Jak będę to docenisz ten czas bez objawów 😄Trzymam za was kciuki i wierzę że wszystko będzie dobrze 😅
    Ja mam takie zmęczenie od 18 ze śpię codziennie… zaczęłam brać progesteron 5 dni przed transferem. Pierwsze dwa dni przysypiałam. Potem w dniu transferu włączyliśmy besins. Pierwsze dwa dni przesypiałam. Potem się unormowało. I miałam taki jeden dzień ze mnie siekło, ścięło mnie. Godzina 18 a ja zamiast już być w miarę ok po besins to ledwo doszłam do łóżka padam w ubraniach staniku makijażu soczewkach, suszarka bębnowa chodzi, drzwi otwarte, okno neizaslonione słońce świeci telewizor wyje a ja zasnęłam na kilka godzin. Podejrzewam że miałam wtedy skok bety. I od tego czasu to chyba codziennie śpię 18-20………….

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 675 427

    Wysłany: 24 marca, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hohliczka wrote:
    Ja zadzwoniłam do Przychodni niepłodności i na wiadomość o ciąży dzień po wizycie odpowiedzieli że widocznie są bardzo skuteczni 😅. Powiedzieli że mimo wszystko zalecają zrobić umówione badanie nasienia bo nadal jest bardzo wcześnie. Umówili mnie na wizytę 2 kwietnia więc zobaczymy czy będzie już coś widać na usg 😃 jestem pozytywnie zaskoczona bo myślałam że na wiadomość o pozytywnym teście nas wypiszą.
    To w zasadzie dobrze! My też nie odpuszczamy. Dalej dieta dalej mąż biega i ćwiczy codziennie. Jedyna zmiana u nas jest taka że zamiast rozpaczy jest napięcie ale dalej zachowujemy się tak jakby wszystko było przed nami. Ćwiczenia dieta poprawa wyników.

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • hohliczka Koleżanka
    Postów: 49 34

    Wysłany: 24 marca, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    To w zasadzie dobrze! My też nie odpuszczamy. Dalej dieta dalej mąż biega i ćwiczy codziennie. Jedyna zmiana u nas jest taka że zamiast rozpaczy jest napięcie ale dalej zachowujemy się tak jakby wszystko było przed nami. Ćwiczenia dieta poprawa wyników.

    Też dalej trzymamy dietę i chyba nadal to do nas nie dociera. Dalej mam z tyłu głowy że coś może być nie tak i chyba nie uwierzę póki nie zobaczę serduszka na usg 😃

    2024 – początek starań 👶
    🧔🏽‍♂️
    OAT: 0% morfologia | 8 mln koncentracja | 11% ruchliwość (a+b+c)
    Hiperprolaktynemia
    • Prolaktyna:
    30,4 → → 6,91 → 3,47
    • Testosteron:
    4,43 → 8,29 → 7,22 ng/ml
    • LH:
    4,66 → 13,3 → 5,77 mIU/ml
    • FSH:
    2,29 → 3,25 → 2,06 mIU/ml
    👩🏽‍🦱
    Niedoczynność tarczycy
    Insulinooporność
  • Lady A. Autorytet
    Postów: 968 1210

    Wysłany: 24 marca, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przepraszam że wbijam się w wątek, ale mogłybyście mi coś powiedzieć na temat seminogramu męża?

    Objętość: 3,1 ml
    Koncentracja: 25,52 mln/ml
    Liczba plemników w ejakulacie (całość): 79,11 mln
    Morfologia (prawidłowe formy): 2 %
    Ruch postępowy (A+B ): 5,51 %
    Ruch całkowity (A+B+C): 19,12 %
    Żywotność: 78 %
    Abstynencja: 2 dni

    Ostatnie badanie było w połowie stycznia, później antybiotyk, skończył się miesiąc temu.
    Liczba komórek okrągłych spadła, bo wcześniej było dużo, morfologia spadła z 3% na 2%, ruch postępowy wzrósł z 5% na 5.5%, ruch całkowity z 11% na 19%... Pojawił się ruch szybki, wcześniej nie było.
    Bierze Ubichinol, po tych badaniach zwiększył ze 100 mg na 200, omegę-3 dużą dawkę, witaminę E i witaminę C, Nucleox pro - tam jest 2 g l-karnityny. Poza tym wyniki w porządku, hormony w dolnych granicach i poprawiają się. Nie mamy dalej pomysłu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca, 13:05

    🧑 33 l. 🧒 36 l.
    ♥️🍀
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 675 427

    Wysłany: 24 marca, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady A. wrote:
    Dziewczyny, przepraszam że wbijam się w wątek, ale mogłybyście mi coś powiedzieć na temat seminogramu męża?

    Objętość: 3,1 ml
    Koncentracja: 25,52 mln/ml
    Liczba plemników w ejakulacie (całość): 79,11 mln
    Morfologia (prawidłowe formy): 2 %
    Ruch postępowy (A+B ): 5,51 %
    Ruch całkowity (A+B+C): 19,12 %
    Żywotność: 78 %
    Abstynencja: 2 dni

    Ostatnie badanie było w połowie stycznia, później antybiotyk, skończył się miesiąc temu.
    Liczba komórek okrągłych spadła, bo wcześniej było dużo, morfologia spadła z 3% na 2%, ruch postępowy wzrósł z 5% na 5.5%, ruch całkowity z 11% na 19%... Pojawił się ruch szybki, wcześniej nie było.
    Bierze Ubichinol, po tych badaniach zwiększył ze 100 mg na 200, omegę-3 dużą dawkę, witaminę E i witaminę C, Nucleox pro - tam jest 2 g l-karnityny. Poza tym wyniki w porządku, hormony w dolnych granicach i poprawiają się. Nie mamy dalej pomysłu...


    Z mojego punktu widzenia przy takiej armii 80 mln, 5,5% ruch postępowy daje radę ;) 15 mln ruchliwych z czego niecałe 5 mln biega szybko. Wiadomo że lepiej może być zawsze ale to jeszcze powinno dać radę przy takiej koncentracji. Ja bym nie była załamana z mojego punktu widzenia. Zdrowy ruch jest w sensie sport u męża? Ale nie jestem jakaś specjalistką mówię tyle co wiem z doświadczenia i co tam szacowali nam lekarze. Ja tam bym chciała 5 mln postępowych :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca, 13:23

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Lady A. Autorytet
    Postów: 968 1210

    Wysłany: 24 marca, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Z mojego punktu widzenia przy takiej armii 80 mln, 5,5% ruch postępowy daje radę ;) 15 mln ruchliwych z czego niecałe 5 mln biega szybko. Wiadomo że lepiej może być zawsze ale to jeszcze powinno dać radę przy takiej koncentracji. Ja bym nie była załamana z mojego punktu widzenia. Zdrowy ruch jest w sensie sport u męża? Ale nie jestem jakaś specjalistką mówię tyle co wiem z doświadczenia i co tam szacowali nam lekarze. Ja tam bym chciała 5 mln postępowych :D
    Dzięki ♥️ ostatnio nie było nic szybkiego, posiewy czyste, ale androlog dał antybiotyk, bo te okrągłe wyglądały mu na leukocyty... I chyba miał rację, bo spadły. Ruch jest w pracy, po południu najczęściej słabo... Zmęczony jest 😞 mamy zalecenie od androloga na bardziej zaawansowane badania nasienia. Mamy zamiar zrobić po świętach.

    🧑 33 l. 🧒 36 l.
    ♥️🍀
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3482 4414

    Wysłany: 24 marca, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Ja mam takie zmęczenie od 18 ze śpię codziennie… zaczęłam brać progesteron 5 dni przed transferem. Pierwsze dwa dni przysypiałam. Potem w dniu transferu włączyliśmy besins. Pierwsze dwa dni przesypiałam. Potem się unormowało. I miałam taki jeden dzień ze mnie siekło, ścięło mnie. Godzina 18 a ja zamiast już być w miarę ok po besins to ledwo doszłam do łóżka padam w ubraniach staniku makijażu soczewkach, suszarka bębnowa chodzi, drzwi otwarte, okno neizaslonione słońce świeci telewizor wyje a ja zasnęłam na kilka godzin. Podejrzewam że miałam wtedy skok bety. I od tego czasu to chyba codziennie śpię 18-20………….

    I ty mówisz że nie masz objawów? Moim objawem bylo przespanie 1 trymestru 😂 mąż mnie na kolacje budził i jedząc zasypiałam :P

    U mnie dziś nerwówka. Po opróżnieniu dziś w toalecie zobaczyłam krew. Żywą czerwona. Udało sie zapisac do ginekologa na wizyte. Z bobasem ok, jest większy niż z transferu o okolo 2tygodnie. Ma już 2 kg. Szyjka trzyma 4cm. Ale stres nie do opisania.

    Alina Malina lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3482 4414

    Wysłany: 24 marca, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    To w zasadzie dobrze! My też nie odpuszczamy. Dalej dieta dalej mąż biega i ćwiczy codziennie. Jedyna zmiana u nas jest taka że zamiast rozpaczy jest napięcie ale dalej zachowujemy się tak jakby wszystko było przed nami. Ćwiczenia dieta poprawa wyników.

    Dokladnie, niepłodność uczy zdrowego trybu życia. :)

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3264 7217

    Wysłany: 24 marca, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    I ty mówisz że nie masz objawów? Moim objawem bylo przespanie 1 trymestru 😂 mąż mnie na kolacje budził i jedząc zasypiałam :P

    U mnie dziś nerwówka. Po opróżnieniu dziś w toalecie zobaczyłam krew. Żywą czerwona. Udało sie zapisac do ginekologa na wizyte. Z bobasem ok, jest większy niż z transferu o okolo 2tygodnie. Ma już 2 kg. Szyjka trzyma 4cm. Ale stres nie do opisania.

    Dobrze, że udało Ci się na szybko wbić do lekarza 🙏 czy udało się zidentyfikować źródło krwawienia? Jak się czujesz?

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 675 427

    Wysłany: 24 marca, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    I ty mówisz że nie masz objawów? Moim objawem bylo przespanie 1 trymestru 😂 mąż mnie na kolacje budził i jedząc zasypiałam :P

    U mnie dziś nerwówka. Po opróżnieniu dziś w toalecie zobaczyłam krew. Żywą czerwona. Udało sie zapisac do ginekologa na wizyte. Z bobasem ok, jest większy niż z transferu o okolo 2tygodnie. Ma już 2 kg. Szyjka trzyma 4cm. Ale stres nie do opisania.

    Polubiłam zamiast zacytować :/// wyobrażam sobie. Dobrze że udało się polecieć szybko do lekarza. Coś lekarz mówił czemu tak?

    No dobra mam taki objaw ale trochę zwalam na progesteron HAAHAHA

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3482 4414

    Wysłany: 24 marca, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Polubiłam zamiast zacytować :/// wyobrażam sobie. Dobrze że udało się polecieć szybko do lekarza. Coś lekarz mówił czemu tak?

    No dobra mam taki objaw ale trochę zwalam na progesteron HAAHAHA

    Hemoroidy i zaparcia ciążowe 85% kobiet ma to szczęście w ciazy. 💀 więc śliwki suszone znów wróciły i podjadam. 🫢

    Progesteron pewnie też robi swoje ale to jest objaw ciążowy i trzeba sie tego trzymać 😁

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 24 marca, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Hemoroidy i zaparcia ciążowe 85% kobiet ma to szczęście w ciazy. 💀 więc śliwki suszone znów wróciły i podjadam. 🫢

    Progesteron pewnie też robi swoje ale to jest objaw ciążowy i trzeba sie tego trzymać 😁

    Uff... w takim razie smacznego podjadania! Super że z bobasem wszystko w porządku 🥰

    Alina Malina senność to jak najbardziej jeden z objawów! Trzymaj się tam i niezmiennie trzymam kciuki 🤞🤞

    Ja czekam pod gabinetem 🫣🫣

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 675 427

    Wysłany: 24 marca, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Uff... w takim razie smacznego podjadania! Super że z bobasem wszystko w porządku 🥰

    Alina Malina senność to jak najbardziej jeden z objawów! Trzymaj się tam i niezmiennie trzymam kciuki 🤞🤞

    Ja czekam pod gabinetem 🫣🫣
    Trzymamy kciuki za gabinet daj znać

    No to dobrze że fałszywy alarm był ale że lekarz rzucił okiem

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3482 4414

    Wysłany: 24 marca, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Uff... w takim razie smacznego podjadania! Super że z bobasem wszystko w porządku 🥰

    Alina Malina senność to jak najbardziej jeden z objawów! Trzymaj się tam i niezmiennie trzymam kciuki 🤞🤞

    Ja czekam pod gabinetem 🫣🫣

    Kciuki ✊️✊️✊️

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • hohliczka Koleżanka
    Postów: 49 34

    Wysłany: 24 marca, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady A. wrote:
    Dziewczyny, przepraszam że wbijam się w wątek, ale mogłybyście mi coś powiedzieć na temat seminogramu męża?

    Objętość: 3,1 ml
    Koncentracja: 25,52 mln/ml
    Liczba plemników w ejakulacie (całość): 79,11 mln
    Morfologia (prawidłowe formy): 2 %
    Ruch postępowy (A+B ): 5,51 %
    Ruch całkowity (A+B+C): 19,12 %
    Żywotność: 78 %
    Abstynencja: 2 dni

    Ostatnie badanie było w połowie stycznia, później antybiotyk, skończył się miesiąc temu.
    Liczba komórek okrągłych spadła, bo wcześniej było dużo, morfologia spadła z 3% na 2%, ruch postępowy wzrósł z 5% na 5.5%, ruch całkowity z 11% na 19%... Pojawił się ruch szybki, wcześniej nie było.
    Bierze Ubichinol, po tych badaniach zwiększył ze 100 mg na 200, omegę-3 dużą dawkę, witaminę E i witaminę C, Nucleox pro - tam jest 2 g l-karnityny. Poza tym wyniki w porządku, hormony w dolnych granicach i poprawiają się. Nie mamy dalej pomysłu...


    Też uważam że wyniki całkiem dobre. U nas było dużo gorzej i udało się naturalnie. Oprócz suplementacji rzuć okiem na dietę “akademia płodności” ja zaczęłam wprowadzać borówki orzechy dużo chudego mięsa. Oprócz ciąży udało się odstawić leki na nadciśnienie i poprawić samopoczucie i libido 🙈

    Lady A. lubi tę wiadomość

    2024 – początek starań 👶
    🧔🏽‍♂️
    OAT: 0% morfologia | 8 mln koncentracja | 11% ruchliwość (a+b+c)
    Hiperprolaktynemia
    • Prolaktyna:
    30,4 → → 6,91 → 3,47
    • Testosteron:
    4,43 → 8,29 → 7,22 ng/ml
    • LH:
    4,66 → 13,3 → 5,77 mIU/ml
    • FSH:
    2,29 → 3,25 → 2,06 mIU/ml
    👩🏽‍🦱
    Niedoczynność tarczycy
    Insulinooporność
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 966 1539

    Wysłany: 24 marca, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂 witam się po długiej przerwie. Widzę że pojawiły się tu nowe osoby. U mnie dużo się działo przez ten czas kiedy mnie tu nie było. Ponowna biopsja, transfer. Dziś 13 dpt. 8 dpt beta 116,7 10 dpt 237,8 jeszcze trudno jest mi się cieszyć, czekam na pierwsze USG 💖🍀 cały czas trzymam kciuki za Was 🍀

    classy, Adirella, mariposa_, Alina Malina, Yahu, Sikoreczkaaa, Malowybitna, Fler, Estera95, Chmurka21, letnia lubią tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 675 427

    Wysłany: 24 marca, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia87 wrote:
    Cześć dziewczyny 🙂 witam się po długiej przerwie. Widzę że pojawiły się tu nowe osoby. U mnie dużo się działo przez ten czas kiedy mnie tu nie było. Ponowna biopsja, transfer. Dziś 13 dpt. 8 dpt beta 116,7 10 dpt 237,8 jeszcze trudno jest mi się cieszyć, czekam na pierwsze USG 💖🍀 cały czas trzymam kciuki za Was 🍀
    Super !!! Kiedy masz pierwsze USG?

    Wyobraźnia87 lubi tę wiadomość

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • classy Autorytet
    Postów: 516 494

    Wysłany: 24 marca, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia87 wrote:
    Cześć dziewczyny 🙂 witam się po długiej przerwie. Widzę że pojawiły się tu nowe osoby. U mnie dużo się działo przez ten czas kiedy mnie tu nie było. Ponowna biopsja, transfer. Dziś 13 dpt. 8 dpt beta 116,7 10 dpt 237,8 jeszcze trudno jest mi się cieszyć, czekam na pierwsze USG 💖🍀 cały czas trzymam kciuki za Was 🍀

    Wyobraźnia - kojarzę Twoją historię i niezmiennie trzymam kciuki 🧡🍀 dobrze Cię widzieć 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca, 15:12

    Wyobraźnia87 lubi tę wiadomość

    👩+👦+🐶 | starania od 05.2023

    👩
    AMH: 1,5
    ✅hormony, kariotyp, cytokiny, immunofenotyp, komórki NK, homocysteina, trombofilia, białko C, białko S, zespół antyfosfolipidowy, TSH, prolaktyna, wit D, wit B12
    ❌ANA 1:160, KIR AA, MTHFR-homo, PAI-1 homo

    👦
    azoospermia → udana mTESE
    ✅hormony, AZF, kariotyp, CFTR, wit D, B12, inhibina B


    I IVF - 04.2025
    13🥚→ 10xMII → 1❄️
    ET 4.1.1 (Cyclogest, Duphaston)❌

    II IVF - 06.2025
    19🥚→ 11xMII → 0❄️

    III IVF - 10.2025
    27🥚→ 20xMII → 5❄️
    FET 3.1.1 (Utrogestan, Duphaston, Encorton, Accofil) → 10 dpt: β 205; 14 dpt: β 826, prog. 30,83 ng/ml; 28 dpt: β 44192, prog. 32,31 ng/ml, CRL 0,74 + ❤️; 8t+5: CRL 2,12; 9t+6; CRL 2,9, FHR: 176; 10t+5: FeliaTest - zdrowa 🩷; 12+6: I prenatalne: 7,4 cm❤️; 19+6: II prenatalne: 320 g ❤️

    preg.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 24 marca, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endo - 7.1mm lekarz mówi, że jeszcze podrośnie i jest ok. Pęcherzyk ładny 17mm podaliśmy ovi. Transfer 31.03 🫣 dzisiaj jadę po buraki, arbuza i imbir! Od piątku progesteron.
    Małż chory i mnie chyba zaraził, czuję nadchodzące zapalenie zatok... przy in vitro moja odporność jest poniżej podłogi 🥲

    mariposa_, Alina Malina, classy, Yahu, Malowybitna, Valie05, Fler, Estera95, Chmurka21 lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
‹‹ 188 189 190 191 192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ