Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)
Odpowiedz

Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)

Oceń ten wątek:
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3482 4414

    Wysłany: 24 marca, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia87 wrote:
    Cześć dziewczyny 🙂 witam się po długiej przerwie. Widzę że pojawiły się tu nowe osoby. U mnie dużo się działo przez ten czas kiedy mnie tu nie było. Ponowna biopsja, transfer. Dziś 13 dpt. 8 dpt beta 116,7 10 dpt 237,8 jeszcze trudno jest mi się cieszyć, czekam na pierwsze USG 💖🍀 cały czas trzymam kciuki za Was 🍀

    Boziu kochana!!!! ❤️❤️❤️ ale się cieszę! Trzymam kciuki mocno. Ingormuj nas na bieżąco ❤️❤️

    Wyobraźnia87 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3482 4414

    Wysłany: 24 marca, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Endo - 7.1mm lekarz mówi, że jeszcze podrośnie i jest ok. Pęcherzyk ładny 17mm podaliśmy ovi. Transfer 31.03 🫣 dzisiaj jadę po buraki, arbuza i imbir! Od piątku progesteron.
    Małż chory i mnie chyba zaraził, czuję nadchodzące zapalenie zatok... przy in vitro moja odporność jest poniżej podłogi 🥲

    Póki nie ma gorączki to obnizona odporność jest ok. :) drinkuj buraczki i bedzie pieknie. Ja celebrowałam tego drinka w kieliszku dużym na wino. Trzeba mieć coś z tego życia. 🫢😁

    Alina Malina, Adirella lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 675 427

    Wysłany: 24 marca, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Póki nie ma gorączki to obnizona odporność jest ok. :) drinkuj buraczki i bedzie pieknie. Ja celebrowałam tego drinka w kieliszku dużym na wino. Trzeba mieć coś z tego życia. 🫢😁
    Ja te smoothie piłam w fikuśnym pokalu do piwa 🤣🤭

    Adirella, Sikoreczkaaa lubią tę wiadomość

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 966 1539

    Wysłany: 24 marca, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Adirella to już niedługo, trzymam kciuki 🍀 dzięki dziewczyny, usg 7 kwietnia w klinice, ale chce pod koniec przyszłego tygodnia pójść do mojego lekarza poza kliniką. Chyba dopiero po zobaczeniu serduszka odetchnę chociaż trochę. Bardzo boję się powtórki 🥺ale mam nadzieję, E ta historia potoczy się szczęśliwie 🍀

    Alina Malina lubi tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3482 4414

    Wysłany: 24 marca, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia87 wrote:
    @Adirella to już niedługo, trzymam kciuki 🍀 dzięki dziewczyny, usg 7 kwietnia w klinice, ale chce pod koniec przyszłego tygodnia pójść do mojego lekarza poza kliniką. Chyba dopiero po zobaczeniu serduszka odetchnę chociaż trochę. Bardzo boję się powtórki 🥺ale mam nadzieję, E ta historia potoczy się szczęśliwie 🍀

    Wszystkie ciocie małego kropka trzymają kciuki żeby było dobrze. ❤️🥹

    Cieszę sie, że znaleźliście siłę w sobie żeby jeszcze walczyć. Choć wierze, że wymagało to dużej siły. ❤️

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • classy Autorytet
    Postów: 516 494

    Wysłany: 24 marca, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia87 wrote:
    @Adirella to już niedługo, trzymam kciuki 🍀 dzięki dziewczyny, usg 7 kwietnia w klinice, ale chce pod koniec przyszłego tygodnia pójść do mojego lekarza poza kliniką. Chyba dopiero po zobaczeniu serduszka odetchnę chociaż trochę. Bardzo boję się powtórki 🥺ale mam nadzieję, E ta historia potoczy się szczęśliwie 🍀

    Wyobraźnia - mocno trzymam kciuki ❤️i bardzo się cieszę, że znaleźliście siłę by walczyć!
    Zerknij na moją stopkę - takie historie jak nasze też mogą się kończyć dobrze 🥺

    👩+👦+🐶 | starania od 05.2023

    👩
    AMH: 1,5
    ✅hormony, kariotyp, cytokiny, immunofenotyp, komórki NK, homocysteina, trombofilia, białko C, białko S, zespół antyfosfolipidowy, TSH, prolaktyna, wit D, wit B12
    ❌ANA 1:160, KIR AA, MTHFR-homo, PAI-1 homo

    👦
    azoospermia → udana mTESE
    ✅hormony, AZF, kariotyp, CFTR, wit D, B12, inhibina B


    I IVF - 04.2025
    13🥚→ 10xMII → 1❄️
    ET 4.1.1 (Cyclogest, Duphaston)❌

    II IVF - 06.2025
    19🥚→ 11xMII → 0❄️

    III IVF - 10.2025
    27🥚→ 20xMII → 5❄️
    FET 3.1.1 (Utrogestan, Duphaston, Encorton, Accofil) → 10 dpt: β 205; 14 dpt: β 826, prog. 30,83 ng/ml; 28 dpt: β 44192, prog. 32,31 ng/ml, CRL 0,74 + ❤️; 8t+5: CRL 2,12; 9t+6; CRL 2,9, FHR: 176; 10t+5: FeliaTest - zdrowa 🩷; 12+6: I prenatalne: 7,4 cm❤️; 19+6: II prenatalne: 320 g ❤️

    preg.png
  • Ememm Autorytet
    Postów: 325 146

    Wysłany: 24 marca, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia gratulacje! Podchodziliście znowu do punkcji, jaki był efekt, ile mieliście zarodków?

    34 lata

    Azoospermia- udana biopsja mTese

    2019-ICSI 🧡
    2025- II ICSI - walka o drugie 🧡
    2026- III ICSI
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 761 1354

    Wysłany: 24 marca, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia, cudowne wieści 🥰 nie pocieszę Cię, bo ten strach już pozostaje ale trzeba odhaczać małymi kroczkami i celebrować małe sukcesy. Wierzę, że będzie już tylko dobrze 🥰 🤞🏼🤞🏼🤞🏼

    Adirella kciuki za wzrost endo i smacznego koktajlu 😄🤞🏼

    Adirella lubi tę wiadomość

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • Valie05 Autorytet
    Postów: 1552 2868

    Wysłany: 24 marca, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Alina brak objawów to wymarzony scenariusz każdej dziewczyny! Ja jestem tym przypadkiem, gdzie pierwszym objawem ciąży (minus wilczy apetyt przez tydzień w 1 trym) to były ruchy dziecka w 18tc. Też mnie to mega stresowało na początku, ale potem dziękowałam niebiosom za ten dar braku dolegliwości!

    @Sikoreczka mi na zaparcia pomagało 2 kiwi dziennie bardziej niż śliwki. Ewentualnie ratowałam się syropem Lactulosum lub saszetkami Forlax.

    Alina Malina lubi tę wiadomość

    👩🏼 91’
    Amh-1.6 (07.2024); hormony (dostinex - hiperprolaktynemia) ✅ tarczyca, insulina ✅ hipoglikemia reaktywna ❌ MUCHa ✅ Wit. D, B12, homocysteina, ferrytyna ✅ Kariotypy cytokiny❓ immunofenotyp ✅ komórki NK ✅ przewlekłe EBV ❌ trombofilia❌ ; CD138 ✅ Bx i 4/5 KIRów ✅

    🧔🏻‍♂️ 89’
    usunięte żylaki powrózka nasiennego ✅ - brak poprawy; ciężki czynnik męski

    1 IVF - Oviklinika Waw
    08.2024 3 🥚 -> 2 ❄️
    27.11.2024 transfer, blastka 4.2.2 ❌ EG + AH + Neoparin + smoflipid
    27.12.2024 transfer, blastka 3.2.2 EG + AH + Neoparin + Hydroxychlorquine
    6dpt-36; 8dpt-91; 12 dpt-361; 14 dpt-905; 20 dpt GS 1,11 YS 0,22 22 dpt-13901; 27 dpt-33512; 28 dpt-CRL 5mm i  ❤️ 8tc+3-CRL 1,9cm; 9tc+3 CRL 2,7 cm; 12tc+3 prenatalne ok CRL 5,8 cm 🩵

    age.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 24 marca, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia cudne wieści 🥰

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3482 4414

    Wysłany: 24 marca, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valie05 wrote:
    @Alina brak objawów to wymarzony scenariusz każdej dziewczyny! Ja jestem tym przypadkiem, gdzie pierwszym objawem ciąży (minus wilczy apetyt przez tydzień w 1 trym) to były ruchy dziecka w 18tc. Też mnie to mega stresowało na początku, ale potem dziękowałam niebiosom za ten dar braku dolegliwości!

    @Sikoreczka mi na zaparcia pomagało 2 kiwi dziennie bardziej niż śliwki. Ewentualnie ratowałam się syropem Lactulosum lub saszetkami Forlax.

    Kiwi już od dawna stosuje i pomagało. Wczoraj chyba za mało wody wypiłam i mam co mam. Mam nadzieje że sie nie powtórzy choć nowy lęk odblokowany. 💀 stary też stoi pod toaletą każdorazowo jak do niej wchodze. 😅

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • mariposa_ Autorytet
    Postów: 320 455

    Wysłany: 24 marca, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Adirella no i widzisz, jednak transfer w marcu 🥳
    @Sikoreczkaaa oby więcej bez takich wybryków, najważniejsze że z dzidiochem wszystko w porządku ❤️
    @Wyobraźnia87 zdrowej, donoszonej i nudnej ciąży 🍀🫶🏻

    Już się stresuje czy wyniki kariotypu przyjdą o czasie. Jajo zniosę. Wiem że minęły 2 tygodnie, ale jeżeli będę musiała przesuwać wizytę kwalifikacyjną z 9 kwietnia na później, to jestem jeden cykl w plecy ze stymulacja 🥺
    Wczoraj przy telefonie do kliniki i zapytaniu o wynik usłyszałam z 3 razy "czas oczekiwania do 6 tygodni". Tylko mi już się cierpliwość skończyła, bo ja też 3 razy musiałam rejestratorze przez telefon tłumaczyć, że jej koleżanka jakiś czas temu mówiła żeby wcześniej dzwonić, bo może wynik być już dostępny, ale jeszcze nie wprowadzony do systemu 🫠
    Postanowiłam że zaczynam od 2 kwietnia molestować rejestrację codziennie. Ba, nawet pojadę do kliniki jeżeli będzie trzeba 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca, 19:31

    Starania o pierwszego bąbla od 10.2025
    👩🏻'97 Insulinooporność
    - AMH 2,47
    - Insulina - 12,0 (HOMA 2,57)
    - TSH - 1,19
    - MTHFR (A1298) hetero, PAI-1/SERPINE1 hetero
    - KIR Bx, HLA-C C1
    🧔🏻‍♂️'92 Kryptozoospermia (0,50 mln/ml) - przyczyna wrodzona
    - USG poprawne
    - LH 6,32, FSH 5,61, estradiol 39,9, prolaktyna 24,10, testosteron 3,82, SHBG 15,70, testosteron wolny 21,50
    - kariotyp prawidłowy, CFTR polimorfizm 7T/9T, AZF nie wykryto mikrodelecji, HLA-C C1/C2

    09.04.2026 kwalifikacja do refundacji TFP Vitrolive
    14.04.2026 I stymulacja Bemfola 300, Ganirelix 0,25
    25.04.2026 punkcja 10 🥚 -> 6 MII -> ICSI -> 4 ☀️: 4AA, 4AB, 2 x 4BB

    30.04.2026 I ET 4AA🍍Cyclogest 2x1 💊
    Beta 6 DPT 7,31 -> 8 DPT 18,3 -> 10 DPT 25,9 -> 12 DPT 17,2 💔

    02.06.2026 II FET 4BB🍍CN Cyclogest 3x1, Acard 💊
    Beta 8 DPT 11,50 -> 10 DPT 9,04 💔

    Pozostaje ❄️ 4AB, 4BB
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 675 427

    Wysłany: 24 marca, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mariposa_ wrote:
    @Adirella no i widzisz, jednak transfer w marcu 🥳
    @Sikoreczkaaa oby więcej bez takich wybryków, najważniejsze że z dzidiochem wszystko w porządku ❤️
    @Wyobraźnia87 zdrowej, donoszonej i nudnej ciąży 🍀🫶🏻

    Już się stresuje czy wyniki kariotypu przyjdą o czasie. Jajo zniosę. Wiem że minęły 2 tygodnie, ale jeżeli będę musiała przesuwać wizytę kwalifikacyjną z 9 kwietnia na później, to jestem jeden cykl w plecy ze stymulacja 🥺
    Wczoraj przy telefonie do kliniki i zapytaniu o wynik usłyszałam z 3 razy "czas oczekiwania do 6 tygodni". Tylko mi już się cierpliwość skończyła, bo ja też 3 razy musiałam rejestratorze przez telefon tłumaczyć, że jej koleżanka jakiś czas temu mówiła żeby wcześniej dzwonić, bo może wynik być już dostępny, ale jeszcze nie wprowadzony do systemu 🫠
    Postanowiłam że zaczynam od 2 kwietnia molestować rejestrację codziennie. Ba, nawet pojadę do kliniki jeżeli będzie trzeba 😂

    Chyba ostatnio wszystkim na nerwach grają laboratoria 😂 ostatnio się wybitnie nie spinają

    mariposa_ lubi tę wiadomość

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Fler Autorytet
    Postów: 552 812

    Wysłany: 24 marca, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczko, cieszę się, że jednak wszystko jest w porządku 🥹 ❤️

    Wyobraźnia, wow! Ale cudownie <3 wspaniały wynik <❤️ dawaj znać jakie kolejne kroki 😀

    Adirella, fajnie, że masz już termin transferu, nie puszczamy kciuków! 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca, 20:23

    Adirella lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2023
    👩🏼 niedrożny jajowód
    Amh 11.2024 r. 1.9, 09.2025 r. 2.3 💪
    🧔🏻‍♂️5.2024 operacja żpn- brak wielkiej poprawy. Obecnie:
    Koncentracja 4 mln
    Maj 2025 IUI
    09.2025 kwalifikacja do ivf
    ❄️ 3AA, 2x❄️5 BA
    FET 5BA 10.2025 ❌ 8 dpt beta 12, 10 dpt beta 5
    FET 5BA 5.12.2025 ❌ 8 dpt beta 62, 10 dpt beta 68
    Cd138 ❌ poniżej 5/10, cd56 10%➡️ doksy+metronidazol ⏳➡️
    biopsja kontrolna- pogorszenie- cd 138 5-10/10, cd56 10%➡️dalacin+metronidazol➡️3 biopsja- brak stanu zapalnego
    KIR Bx (2DS2)
    HLA-C 🧔🏻‍♂️ C1C2, ANA- dodatni, ANA 3 ✅, Profil cytokin ✅, Fenotyp komórek NK ✅, Białko C i S ✅
    Trombofilia ✅, Homocysteina 7
    B12 975,cross-match- 15%
    FET 7.05.2026 3.1.1. (Cyclogest, Luteina, accofil)
    5 dpt ⏸️ , 6 dpt beta 38, 8 dpt beta 121, 11 dpt beta 812, 13 dpt beta 2478, 20 dpt beta 22057
    22 dpt crl 4 mm 💗
    8w2d crl 1,7 cm ❤️
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3482 4414

    Wysłany: 24 marca, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mariposa ja zawsze wychodzę z założenia że warto być upierdliwym w słusznej sprawie. 😀 truj im tam ile wlezie.

    mariposa_, Alina Malina lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 24 marca, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mariposa_ wrote:
    @Adirella no i widzisz, jednak transfer w marcu 🥳
    @Sikoreczkaaa oby więcej bez takich wybryków, najważniejsze że z dzidiochem wszystko w porządku ❤️
    @Wyobraźnia87 zdrowej, donoszonej i nudnej ciąży 🍀🫶🏻

    Już się stresuje czy wyniki kariotypu przyjdą o czasie. Jajo zniosę. Wiem że minęły 2 tygodnie, ale jeżeli będę musiała przesuwać wizytę kwalifikacyjną z 9 kwietnia na później, to jestem jeden cykl w plecy ze stymulacja 🥺
    Wczoraj przy telefonie do kliniki i zapytaniu o wynik usłyszałam z 3 razy "czas oczekiwania do 6 tygodni". Tylko mi już się cierpliwość skończyła, bo ja też 3 razy musiałam rejestratorze przez telefon tłumaczyć, że jej koleżanka jakiś czas temu mówiła żeby wcześniej dzwonić, bo może wynik być już dostępny, ale jeszcze nie wprowadzony do systemu 🫠
    Postanowiłam że zaczynam od 2 kwietnia molestować rejestrację codziennie. Ba, nawet pojadę do kliniki jeżeli będzie trzeba 😂

    Miło że przed świętami dasz im spokók 🤣🤣 a potem walcz o swoje! Mpje wyniki było wczoraj chwile przed 23, a scenariuszy miałam milion 🙈 dalej kciuki zaciśnięte aby się wyrobili 🤞🤞

    mariposa_ lubi tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 1141 1392

    Wysłany: 25 marca, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia87 - woooow 🥰🥰🥰🥰 mega się cieszę ❤️❤️❤️ trzymam kciuki ✊✊✊

    Adirella -u Ciebie również super wiadomości, i czekamy do końca marca ✊✊

    Sikoreczka- miałam taką sytuację jakoś w okolicach zamawiania wózka (styczen)- identyczna żywa krew, ale nie poszłam wtedy do lekarza (bylam zapisana do internisty), bo ja właśnie wiedziałam, że to jest inna droga tej krwi 🫣 bo pojawiło się przy wyproznieniu, w sumie to ze 3 razy nawet. Oczywiście u mnie mega zaparcia przez żelazo, więc na trochę sobie samowolnie odstawiłam 😂 ale game changer dla mnie to nawilżany papier toaletowy i teraz już tylko takiego używam 😂
    Ale dobrze, że Cię lekarz uspokoił i z dzidziusiem wszystko ok. Rośnie widzę w tempie jak moja gwiazda 😂

    Sikoreczkaaa, Adirella lubią tę wiadomość

    👩31l.
    👱‍♂️34l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    27cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: ciężki OAT

    beta 9dpt: 248,1. 11dpt: 735,4 🥰

    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3482 4414

    Wysłany: 25 marca, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka21 wrote:
    Wyobraźnia87 - woooow 🥰🥰🥰🥰 mega się cieszę ❤️❤️❤️ trzymam kciuki ✊✊✊

    Adirella -u Ciebie również super wiadomości, i czekamy do końca marca ✊✊

    Sikoreczka- miałam taką sytuację jakoś w okolicach zamawiania wózka (styczen)- identyczna żywa krew, ale nie poszłam wtedy do lekarza (bylam zapisana do internisty), bo ja właśnie wiedziałam, że to jest inna droga tej krwi 🫣 bo pojawiło się przy wyproznieniu, w sumie to ze 3 razy nawet. Oczywiście u mnie mega zaparcia przez żelazo, więc na trochę sobie samowolnie odstawiłam 😂 ale game changer dla mnie to nawilżany papier toaletowy i teraz już tylko takiego używam 😂
    Ale dobrze, że Cię lekarz uspokoił i z dzidziusiem wszystko ok. Rośnie widzę w tempie jak moja gwiazda 😂


    Rośnie, naciska na jelita a rodzice świrują. 😅 wczoraj wdrożyłam śliwki suszone i dzis jest lepiej. Jak idę do łazienki to czuje oddech męża na szyji. 😅 wczoraj żeby uspokoić nerwy do 22 składał meble 🫢😁 jeszcze wytrwać te kilka tygodni.

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 966 1539

    Wysłany: 25 marca, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co do zaparć to ostatnio przeczytałam jak położna mówiła że najlepszym sposobem jest zalanie suszonych śliwek ciepła woda i na drugi dzień zjedzenie ich i wypicie tej wody. Dziękuję Wam za ciepłe słowa, ja na razie jestem w ogromnym lęku dlatego ciężko mi jeszcze się cieszyć.

    Maggie_93 lubi tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3482 4414

    Wysłany: 25 marca, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyobraźnia87 wrote:
    Dziewczyny co do zaparć to ostatnio przeczytałam jak położna mówiła że najlepszym sposobem jest zalanie suszonych śliwek ciepła woda i na drugi dzień zjedzenie ich i wypicie tej wody. Dziękuję Wam za ciepłe słowa, ja na razie jestem w ogromnym lęku dlatego ciężko mi jeszcze się cieszyć.

    Po tylu przejściach jest to niestety zrozumiałe. Czekamy razem z Tobą na serduszko 💚

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
‹‹ 189 190 191 192 193 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ