Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)
Odpowiedz

Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)

Oceń ten wątek:
  • Ewaewa36 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 23 marca, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Troszkę mały ten przyrost. Zbadaj raz jeszcze może leniuszek Ci sie trafił. ❤️
    Oby tak było. Dziekuje za wsparcie. ❣️

  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 23 marca, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nadal bez wyniku 🥲🥲🥲 co 15 minut wchodzę...

    Malowybitna lubi tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 761 1354

    Wysłany: 23 marca, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    A ja nadal bez wyniku 🥲🥲🥲 co 15 minut wchodzę...

    Niechcący polubiłam :(
    Kurde, chyba sobie żarty robią…

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 23 marca, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tę chwilę nie ma wyników 🤡 lecem spać, jak jutro rano ich nie będzie to polece do diagnostyki z samego rana i zapytam o co chodzi. Ale nie wiem czy zasne 🫣

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3482 4414

    Wysłany: 23 marca, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Na tę chwilę nie ma wyników 🤡 lecem spać, jak jutro rano ich nie będzie to polece do diagnostyki z samego rana i zapytam o co chodzi. Ale nie wiem czy zasne 🫣

    Ohhhh jak mnie te laby wkurzają ostatnio..💀

    Alina Malina lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 24 marca, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lh 11, a prog 0.3 niby git, chociaż lh znów trochę niskie jak na ten moment 🫣 wizyta o 14:30 dam znać co i jak 🥰

    mariposa_, Malowybitna, Sikoreczkaaa, classy, Chmurka21, Fler, Yahu lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 675 427

    Wysłany: 24 marca, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Lh 11, a prog 0.3 niby git, chociaż lh znów trochę niskie jak na ten moment 🫣 wizyta o 14:30 dam znać co i jak 🥰
    Czekamy i trzymam kciuki!!’


    Znowu mi się cytowanie psuje :P będę musiała odpowiadać pojedynczo

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 675 427

    Wysłany: 24 marca, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowybitna wrote:
    Hej dziewczyny,
    ja już po wizycie, mała się obróciła sama, tzn matka ją męczyła dwa tygodnie wisząc głową w dół ale najważniejsze, że główka na dole 🥰🥰 2,7 kg, pierwsze ktg za mną ale póki co nic się nie dzieje. Szyjka zmiękłan ale jeszcze długa, niech masuje jeszcze do terminu 💪🏼 GBS pobrany, trochę nieprzyjemne ale na szczęście trwa to sekundy.

    Alina, Adirella dajcie znać jak u Was 🤞🏼


    To super 🙏💖 trzymam kciuki

    Ja melduje solidna betę i wszystko u mnie w porządku. Zero objawów co mnie martwi :P

    Fler, hohliczka, Adirella, Yahu lubią tę wiadomość

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • classy Autorytet
    Postów: 515 494

    Wysłany: 24 marca, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    To super 🙏💖 trzymam kciuki

    Ja melduje solidna betę i wszystko u mnie w porządku. Zero objawów co mnie martwi :P

    Gratulacje 🧡 kciuki za przyrosty!!

    Podczytuję Was dziewczyny zza krzaka i każdej mocno kibicuję bo czynnik męski jest mi bardzo bliski 🫣 u mnie trochę stresu było bo czekaliśmy na wyniki Felii, ale na szczęście wszystko dobrze, jest zdrowa 🩷 więc chwilowo mogę odetchnąć 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca, 10:05

    Alina Malina, Chmurka21, Adirella, Yahu, Malowybitna lubią tę wiadomość

    👩+👦+🐶 | starania od 05.2023

    👩
    AMH: 1,5
    ✅hormony, kariotyp, cytokiny, immunofenotyp, komórki NK, homocysteina, trombofilia, białko C, białko S, zespół antyfosfolipidowy, TSH, prolaktyna, wit D, wit B12
    ❌ANA 1:160, KIR AA, MTHFR-homo, PAI-1 homo

    👦
    azoospermia → udana mTESE
    ✅hormony, AZF, kariotyp, CFTR, wit D, B12, inhibina B


    I IVF - 04.2025
    13🥚→ 10xMII → 1❄️
    ET 4.1.1 (Cyclogest, Duphaston)❌

    II IVF - 06.2025
    19🥚→ 11xMII → 0❄️

    III IVF - 10.2025
    27🥚→ 20xMII → 5❄️
    FET 3.1.1 (Utrogestan, Duphaston, Encorton, Accofil) → 10 dpt: β 205; 14 dpt: β 826, prog. 30,83 ng/ml; 28 dpt: β 44192, prog. 32,31 ng/ml, CRL 0,74 + ❤️; 8t+5: CRL 2,12; 9t+6; CRL 2,9, FHR: 176; 10t+5: FeliaTest - zdrowa 🩷; 12+6: I prenatalne: 7,4 cm❤️; 19+6: II prenatalne: 320 g ❤️

    preg.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 675 427

    Wysłany: 24 marca, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    classy wrote:
    Gratulacje 🧡 kciuki za przyrosty!!

    Podczytuję Was dziewczyny zza krzaka i każdej mocno kibicuję bo czynnik męski jest mi bardzo bliski 🫣 u mnie trochę stresu było bo czekaliśmy na wyniki Felii, ale na szczęście wszystko dobrze, jest zdrowa 🩷 więc chwilowo mogę odetchnąć 😁

    Ja doszłam do wniosku że to jest niekończąca się spirala stresu 😵‍💫😬. Najpierw hodowla potem transfer potem przyrost potem USG 1, USG 2, potem dalsze badania, a potem to i tamto… ja nie wiem… to się zajechać idzie…

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • classy Autorytet
    Postów: 515 494

    Wysłany: 24 marca, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Ja doszłam do wniosku że to jest niekończąca się spirala stresu 😵‍💫😬. Najpierw hodowla potem transfer potem przyrost potem USG 1, USG 2, potem dalsze badania, a potem to i tamto… ja nie wiem… to się zajechać idzie…

    Oj tak… a wcześniej jeszcze czekanie na rezultaty hodowli - to był też dla mnie ogromny stres.

    Potem przyszła pozytywna beta i na chwilę się uspokoiłam po czym znowu stres o przyrosty, o to czy będzie serduszko, o to czy dobrze urośnie, potem czy wyniki badań genetycznych będą dobre… mam wrażenie, że to się nie kończy 🫣

    👩+👦+🐶 | starania od 05.2023

    👩
    AMH: 1,5
    ✅hormony, kariotyp, cytokiny, immunofenotyp, komórki NK, homocysteina, trombofilia, białko C, białko S, zespół antyfosfolipidowy, TSH, prolaktyna, wit D, wit B12
    ❌ANA 1:160, KIR AA, MTHFR-homo, PAI-1 homo

    👦
    azoospermia → udana mTESE
    ✅hormony, AZF, kariotyp, CFTR, wit D, B12, inhibina B


    I IVF - 04.2025
    13🥚→ 10xMII → 1❄️
    ET 4.1.1 (Cyclogest, Duphaston)❌

    II IVF - 06.2025
    19🥚→ 11xMII → 0❄️

    III IVF - 10.2025
    27🥚→ 20xMII → 5❄️
    FET 3.1.1 (Utrogestan, Duphaston, Encorton, Accofil) → 10 dpt: β 205; 14 dpt: β 826, prog. 30,83 ng/ml; 28 dpt: β 44192, prog. 32,31 ng/ml, CRL 0,74 + ❤️; 8t+5: CRL 2,12; 9t+6; CRL 2,9, FHR: 176; 10t+5: FeliaTest - zdrowa 🩷; 12+6: I prenatalne: 7,4 cm❤️; 19+6: II prenatalne: 320 g ❤️

    preg.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 675 427

    Wysłany: 24 marca, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    classy wrote:
    Oj tak… a wcześniej jeszcze czekanie na rezultaty hodowli - to był też dla mnie ogromny stres.

    Potem przyszła pozytywna beta i na chwilę się uspokoiłam po czym znowu stres o przyrosty, o to czy będzie serduszko, o to czy dobrze urośnie, potem czy wyniki badań genetycznych będą dobre… mam wrażenie, że to się nie kończy 🫣
    No dokładnie. Ja miałam dosłownie kwadrans euforii jak zrobiłam pierwsze testy. Potem od razu stres ze trzy testy się mylą bo to ta sama firma z wielopaku i to ściema. To pojechaliśmy po kolejne testy. Potem 5 minut euforii bo pozytywne. Potem stres bo czy kolejnego dnia będą pozytywne? Ok kolejnego dnia rano pozytywne i mocniejsze. 5 minut euforii. Potem znowu stres, bo beta. Oddałam krew rano wynik bardzo późnym wieczorem. Cały dzień stresu bo może coś nie tak. Ok, 5 minut euforii bo beta dobra, teraz kolejny stres - będzie rosnąć? Nie wiem. Ja muszę ograniczyć bardzo forum i to chyba będzie jedyny wątek gdzie będę zaglądać bo bardzo źle na mnie wpływają wszystkie historie ja je bardzo przeżywam jak się coś komuś dzieje. Mi terapeutka zawsze mówi ze mam nic nie czytać bo to moja własna droga, żadna nie jest identyczna, moja ciąża jest jak moje mieszkanie - każdy ma swoje, każdy żyje inaczej i nie wiemy co się kryje za drzwiami cudzych domów. Bo ona widzi że po prostu na mnie to źle działa. Jeszcze miałam ogromny stres przy transferze bo się bałam dwóch rzeczy - że się zarodek źle rozmrozi i nie przeżyję albo że kichnę albo nie wiem zemdleje podczas podawania zarodka i im on wypadnie czy coś. Przecież ja nienormalna jestem 🫣

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • mariposa_ Autorytet
    Postów: 320 455

    Wysłany: 24 marca, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    No dokładnie. Ja miałam dosłownie kwadrans euforii jak zrobiłam pierwsze testy. Potem od razu stres ze trzy testy się mylą bo to ta sama firma z wielopaku i to ściema. To pojechaliśmy po kolejne testy. Potem 5 minut euforii bo pozytywne. Potem stres bo czy kolejnego dnia będą pozytywne? Ok kolejnego dnia rano pozytywne i mocniejsze. 5 minut euforii. Potem znowu stres, bo beta. Oddałam krew rano wynik bardzo późnym wieczorem. Cały dzień stresu bo może coś nie tak. Ok, 5 minut euforii bo beta dobra, teraz kolejny stres - będzie rosnąć? Nie wiem. Ja muszę ograniczyć bardzo forum i to chyba będzie jedyny wątek gdzie będę zaglądać bo bardzo źle na mnie wpływają wszystkie historie ja je bardzo przeżywam jak się coś komuś dzieje. Mi terapeutka zawsze mówi ze mam nic nie czytać bo to moja własna droga, żadna nie jest identyczna, moja ciąża jest jak moje mieszkanie - każdy ma swoje, każdy żyje inaczej i nie wiemy co się kryje za drzwiami cudzych domów. Bo ona widzi że po prostu na mnie to źle działa. Jeszcze miałam ogromny stres przy transferze bo się bałam dwóch rzeczy - że się zarodek źle rozmrozi i nie przeżyję albo że kichnę albo nie wiem zemdleje podczas podawania zarodka i im on wypadnie czy coś. Przecież ja nienormalna jestem 🫣
    A właśnie, nie pamiętam żebyś wspomniała czy byłaś na becie i jaka Ci wyszła 🧐

    Starania o pierwszego bąbla od 10.2025
    👩🏻'97 Insulinooporność
    - AMH 2,47
    - Insulina - 12,0 (HOMA 2,57)
    - TSH - 1,19
    - MTHFR (A1298) hetero, PAI-1/SERPINE1 hetero
    - KIR Bx, HLA-C C1
    🧔🏻‍♂️'92 Kryptozoospermia (0,50 mln/ml) - przyczyna wrodzona
    - USG poprawne
    - LH 6,32, FSH 5,61, estradiol 39,9, prolaktyna 24,10, testosteron 3,82, SHBG 15,70, testosteron wolny 21,50
    - kariotyp prawidłowy, CFTR polimorfizm 7T/9T, AZF nie wykryto mikrodelecji, HLA-C C1/C2

    09.04.2026 kwalifikacja do refundacji TFP Vitrolive
    14.04.2026 I stymulacja Bemfola 300, Ganirelix 0,25
    25.04.2026 punkcja 10 🥚 -> 6 MII -> ICSI -> 4 ☀️: 4AA, 4AB, 2 x 4BB

    30.04.2026 I ET 4AA🍍Cyclogest 2x1 💊
    Beta 6 DPT 7,31 -> 8 DPT 18,3 -> 10 DPT 25,9 -> 12 DPT 17,2 💔

    02.06.2026 II FET 4BB🍍CN Cyclogest 3x1, Acard 💊
    Beta 8 DPT 11,50 -> 10 DPT 9,04 💔

    Pozostaje ❄️ 4AB, 4BB
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 675 427

    Wysłany: 24 marca, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak się rozgadałam że nie pogratulowałam wyników badań, super że jest wszystko w porządku 💖🙏.


    Adirella czekamy też na info od ciebie 🫡

    Adirella lubi tę wiadomość

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 675 427

    Wysłany: 24 marca, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mariposa_ wrote:
    A właśnie, nie pamiętam żebyś wspomniała czy byłaś na becie i jaka Ci wyszła 🧐

    Haha wyszła dobra 🤭🫣 na razie nic nie mówię i nie wpisuję w stopkę bo ja nie jestem normalna, po otrzymaniu wyniku kilka godzin spędziłam analizując fora internetowe i patrząc jakie kto mial bety, studiując oczekiwane wyniki bet dla 10 dpt, i przepadłam więc wolę na razie nic nie mówić i nie myśleć o tym 🫣 ale jest ok lekarz zadowolony, z tego co czytałam to porządny wynik, jest ok, oby teraz rosło.

    classy lubi tę wiadomość

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • mariposa_ Autorytet
    Postów: 320 455

    Wysłany: 24 marca, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Haha wyszła dobra 🤭🫣 na razie nic nie mówię i nie wpisuję w stopkę bo ja nie jestem normalna, po otrzymaniu wyniku kilka godzin spędziłam analizując fora internetowe i patrząc jakie kto mial bety, studiując oczekiwane wyniki bet dla 10 dpt, i przepadłam więc wolę na razie nic nie mówić i nie myśleć o tym 🫣 ale jest ok lekarz zadowolony, z tego co czytałam to porządny wynik, jest ok, oby teraz rosło.
    Jak będziesz gotowa to cierpliwie czekamy 🫶🏻 I oczywiście trzymamy kciuki 🍀

    Alina Malina lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszego bąbla od 10.2025
    👩🏻'97 Insulinooporność
    - AMH 2,47
    - Insulina - 12,0 (HOMA 2,57)
    - TSH - 1,19
    - MTHFR (A1298) hetero, PAI-1/SERPINE1 hetero
    - KIR Bx, HLA-C C1
    🧔🏻‍♂️'92 Kryptozoospermia (0,50 mln/ml) - przyczyna wrodzona
    - USG poprawne
    - LH 6,32, FSH 5,61, estradiol 39,9, prolaktyna 24,10, testosteron 3,82, SHBG 15,70, testosteron wolny 21,50
    - kariotyp prawidłowy, CFTR polimorfizm 7T/9T, AZF nie wykryto mikrodelecji, HLA-C C1/C2

    09.04.2026 kwalifikacja do refundacji TFP Vitrolive
    14.04.2026 I stymulacja Bemfola 300, Ganirelix 0,25
    25.04.2026 punkcja 10 🥚 -> 6 MII -> ICSI -> 4 ☀️: 4AA, 4AB, 2 x 4BB

    30.04.2026 I ET 4AA🍍Cyclogest 2x1 💊
    Beta 6 DPT 7,31 -> 8 DPT 18,3 -> 10 DPT 25,9 -> 12 DPT 17,2 💔

    02.06.2026 II FET 4BB🍍CN Cyclogest 3x1, Acard 💊
    Beta 8 DPT 11,50 -> 10 DPT 9,04 💔

    Pozostaje ❄️ 4AB, 4BB
  • classy Autorytet
    Postów: 515 494

    Wysłany: 24 marca, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    No dokładnie. Ja miałam dosłownie kwadrans euforii jak zrobiłam pierwsze testy. Potem od razu stres ze trzy testy się mylą bo to ta sama firma z wielopaku i to ściema. To pojechaliśmy po kolejne testy. Potem 5 minut euforii bo pozytywne. Potem stres bo czy kolejnego dnia będą pozytywne? Ok kolejnego dnia rano pozytywne i mocniejsze. 5 minut euforii. Potem znowu stres, bo beta. Oddałam krew rano wynik bardzo późnym wieczorem. Cały dzień stresu bo może coś nie tak. Ok, 5 minut euforii bo beta dobra, teraz kolejny stres - będzie rosnąć? Nie wiem. Ja muszę ograniczyć bardzo forum i to chyba będzie jedyny wątek gdzie będę zaglądać bo bardzo źle na mnie wpływają wszystkie historie ja je bardzo przeżywam jak się coś komuś dzieje. Mi terapeutka zawsze mówi ze mam nic nie czytać bo to moja własna droga, żadna nie jest identyczna, moja ciąża jest jak moje mieszkanie - każdy ma swoje, każdy żyje inaczej i nie wiemy co się kryje za drzwiami cudzych domów. Bo ona widzi że po prostu na mnie to źle działa. Jeszcze miałam ogromny stres przy transferze bo się bałam dwóch rzeczy - że się zarodek źle rozmrozi i nie przeżyję albo że kichnę albo nie wiem zemdleje podczas podawania zarodka i im on wypadnie czy coś. Przecież ja nienormalna jestem 🫣

    O tak, ja też oczywiście miałam stres, czy zarodek się dobrze rozmrozi bo to była blastocysta 2 i rozmrażali wcześniej by zoabczyć czy się dalej rozwija... w dzień transferu stresowałam się każdym telefonem, który dzwonił bo myslałam, że może dzwonią z kliniki ze złymi informacjami. Staraj się jednak za mocno nie myśleć co może pójść źle i nie porównywać z innymi (sama to robiłam i potem tylko niepotrzebnie się stresowałam), a bardziej skupiać na tych dobrych wiadomościach <3

    A co do objawów, to ja po transferze jedynie odczuwałam ciągnięcie w podbrzuszu, czasem mocniej, czasem słabiej. Wydaje mi się, że miałam bardzo skąpe plamnienie implantacyjie bo okolo 4 dnia pojawiło się kilka kropel takiej kawowej wydzieliny. Poza tym nic... i w sumie leci już 12 tydzień, to dosłownie kilka razy było mi niedobrze i od kilku dni mam bóle głowy, ale poza tym co nie czuję, że jestem w ciąży i może przez ten brak wielkich objawów wciąż wydaje mi sie to abstrakcyjne. Ale właśnie - każda z nas przechodzi to inaczej i każda ciąża jest inna :)

    👩+👦+🐶 | starania od 05.2023

    👩
    AMH: 1,5
    ✅hormony, kariotyp, cytokiny, immunofenotyp, komórki NK, homocysteina, trombofilia, białko C, białko S, zespół antyfosfolipidowy, TSH, prolaktyna, wit D, wit B12
    ❌ANA 1:160, KIR AA, MTHFR-homo, PAI-1 homo

    👦
    azoospermia → udana mTESE
    ✅hormony, AZF, kariotyp, CFTR, wit D, B12, inhibina B


    I IVF - 04.2025
    13🥚→ 10xMII → 1❄️
    ET 4.1.1 (Cyclogest, Duphaston)❌

    II IVF - 06.2025
    19🥚→ 11xMII → 0❄️

    III IVF - 10.2025
    27🥚→ 20xMII → 5❄️
    FET 3.1.1 (Utrogestan, Duphaston, Encorton, Accofil) → 10 dpt: β 205; 14 dpt: β 826, prog. 30,83 ng/ml; 28 dpt: β 44192, prog. 32,31 ng/ml, CRL 0,74 + ❤️; 8t+5: CRL 2,12; 9t+6; CRL 2,9, FHR: 176; 10t+5: FeliaTest - zdrowa 🩷; 12+6: I prenatalne: 7,4 cm❤️; 19+6: II prenatalne: 320 g ❤️

    preg.png
  • classy Autorytet
    Postów: 515 494

    Wysłany: 24 marca, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Haha wyszła dobra 🤭🫣 na razie nic nie mówię i nie wpisuję w stopkę bo ja nie jestem normalna, po otrzymaniu wyniku kilka godzin spędziłam analizując fora internetowe i patrząc jakie kto mial bety, studiując oczekiwane wyniki bet dla 10 dpt, i przepadłam więc wolę na razie nic nie mówić i nie myśleć o tym 🫣 ale jest ok lekarz zadowolony, z tego co czytałam to porządny wynik, jest ok, oby teraz rosło.

    przez przypadek kliknełam 'lubię to' zamiast 'cytuj'... ale chciałam napisac, że robiłam to samo. Przeglądałam forum, kto miał jaką betę w jakim dniu i już miałam rozkminy dlaczego mi aż tak mocno nie rośnie jak niektórym... (miałam przyrosty praktycznie równo 100%) :D

    👩+👦+🐶 | starania od 05.2023

    👩
    AMH: 1,5
    ✅hormony, kariotyp, cytokiny, immunofenotyp, komórki NK, homocysteina, trombofilia, białko C, białko S, zespół antyfosfolipidowy, TSH, prolaktyna, wit D, wit B12
    ❌ANA 1:160, KIR AA, MTHFR-homo, PAI-1 homo

    👦
    azoospermia → udana mTESE
    ✅hormony, AZF, kariotyp, CFTR, wit D, B12, inhibina B


    I IVF - 04.2025
    13🥚→ 10xMII → 1❄️
    ET 4.1.1 (Cyclogest, Duphaston)❌

    II IVF - 06.2025
    19🥚→ 11xMII → 0❄️

    III IVF - 10.2025
    27🥚→ 20xMII → 5❄️
    FET 3.1.1 (Utrogestan, Duphaston, Encorton, Accofil) → 10 dpt: β 205; 14 dpt: β 826, prog. 30,83 ng/ml; 28 dpt: β 44192, prog. 32,31 ng/ml, CRL 0,74 + ❤️; 8t+5: CRL 2,12; 9t+6; CRL 2,9, FHR: 176; 10t+5: FeliaTest - zdrowa 🩷; 12+6: I prenatalne: 7,4 cm❤️; 19+6: II prenatalne: 320 g ❤️

    preg.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 675 427

    Wysłany: 24 marca, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    classy wrote:
    przez przypadek kliknełam 'lubię to' zamiast 'cytuj'... ale chciałam napisac, że robiłam to samo. Przeglądałam forum, kto miał jaką betę w jakim dniu i już miałam rozkminy dlaczego mi aż tak mocno nie rośnie jak niektórym... (miałam przyrosty praktycznie równo 100%) :D
    Dokładnie tak i juz przestudiowałam chata gpt i wszystkie „prognostyki wysokiej bety” itp facepalm. Ja się za bardzo fiksuje na tym wszystkim. Mój lekarz każe mi odpuścić.

    Nie wiem to wszystko to jeden wielki stres z minimalnymi momentami euforii. Od samego początku. Od roku. Najpierw jest euforia pt - zrobię badania pomogę sobie, medycyna się zna. A potem przychodzą wyniki i są kiepskie. Ale potem umawiasz się do kliniki jesteś nakręcona, jest działanie - euforia bo jest nadzieja. Ale potem znowu dobija cię czekanie. Potem płakałam bo w ogóle procedura i czemu nas to spotyka. Potem mała euforia bo coś się dzieje są zastrzyki robię coś staram się. I tak małe wyrzuty dopaminy przeplatane łącznie stresem i czarnowidztwem.

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • hohliczka Koleżanka
    Postów: 49 34

    Wysłany: 24 marca, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    To super 🙏💖 trzymam kciuki

    Ja melduje solidna betę i wszystko u mnie w porządku. Zero objawów co mnie martwi :P

    Spokojnie objawy często zaczynają się dopiero w 6 tygodniu 😄 u mnie poza lekkim zmęczeniem po 22 też nic nie ma! Jak będę to docenisz ten czas bez objawów 😄Trzymam za was kciuki i wierzę że wszystko będzie dobrze 😅

    2024 – początek starań 👶
    🧔🏽‍♂️
    OAT: 0% morfologia | 8 mln koncentracja | 11% ruchliwość (a+b+c)
    Hiperprolaktynemia
    • Prolaktyna:
    30,4 → → 6,91 → 3,47
    • Testosteron:
    4,43 → 8,29 → 7,22 ng/ml
    • LH:
    4,66 → 13,3 → 5,77 mIU/ml
    • FSH:
    2,29 → 3,25 → 2,06 mIU/ml
    👩🏽‍🦱
    Niedoczynność tarczycy
    Insulinooporność
‹‹ 187 188 189 190 191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ