X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2022, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasova wrote:
    Dzieki 😀
    Ja z tej wizyty czwartkowej zrezygnowałam bo wcale mnie tak mega brzuch nie boli, coś jak podwójna owulacja 😀. Wiec jadę dopiero w sobote i najpewniej punkcja w poniedziałek .

    Pięknie ! Kurde ja to w szoku jestem, bo przecież sama przechodziłam to wszystko luty/marzec a ja już nic nie pamietam z tego 🙉🤯 jak to było u mnie 😀🙉

    Ananasova lubi tę wiadomość

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 619 513

    Wysłany: 12 października 2022, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja startuje z procedurą od nowego cyklu. Będzie krótki protokół 😊
    Boże, nie wierzę, że to już 🤗🤗🤗🤗

    Ananasova, Gmagda lubią tę wiadomość

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 12 października 2022, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Pięknie ! Kurde ja to w szoku jestem, bo przecież sama przechodziłam to wszystko luty/marzec a ja już nic nie pamietam z tego 🙉🤯 jak to było u mnie 😀🙉
    Noo! Ja pamietam jak pisałaś o tych kroplówkach i ze tak się zle czułaś po punkcji a tu zaraz będziesz rodzic ! Szok🙈🥰

  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 12 października 2022, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Ja startuje z procedurą od nowego cyklu. Będzie krótki protokół 😊
    Boże, nie wierzę, że to już 🤗🤗🤗🤗
    Wow Krysia u Was to się dzieje expresem!😀
    Jakie leki dostałaś ?:)

  • Aga10 Ekspertka
    Postów: 130 58

    Wysłany: 12 października 2022, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dziś wizytę w klinice. Ruszam z procedurą wcześniej niż myślałam, 27 zaczynam stymulację a od jutra mam Decapeptyl, to też zastrzyki, miałyście to może przed stymulacją? Dostałam Gonal-F 225 do stymulacji. Mąż mrozi nasienie co tydzien w razie gdyby się okazało że w dniu punkcji nie mamy nic. Mam się też zdecydowac czy chcę znieczulenie ogólne czy miejscowe. @Gmagda @Baniusia Jakie Wy miałyscie? Czy da się to przeżyc z miejscowym?

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 619 513

    Wysłany: 12 października 2022, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasova wrote:
    Wow Krysia u Was to się dzieje expresem!😀
    Jakie leki dostałaś ?:)
    Dowiem się na wizycie za dwa tygodnie.
    Zacznę prawdopodobnie jak Aga 27.10. Mam nadzieję, że zdarzymy ogarnąć wszystkie badania 😊

    Ananasova, Baniusia lubią tę wiadomość

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2022, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga10 wrote:
    Miałam dziś wizytę w klinice. Ruszam z procedurą wcześniej niż myślałam, 27 zaczynam stymulację a od jutra mam Decapeptyl, to też zastrzyki, miałyście to może przed stymulacją? Dostałam Gonal-F 225 do stymulacji. Mąż mrozi nasienie co tydzien w razie gdyby się okazało że w dniu punkcji nie mamy nic. Mam się też zdecydowac czy chcę znieczulenie ogólne czy miejscowe. @Gmagda @Baniusia Jakie Wy miałyscie? Czy da się to przeżyc z miejscowym?

    Ja wyboru nie miałam, tylko ogólne znieczulenie.
    Lepiej chyba ogólne, uśniesz i obudzisz się już w łóżeczku.

  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 12 października 2022, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga10 wrote:
    Miałam dziś wizytę w klinice. Ruszam z procedurą wcześniej niż myślałam, 27 zaczynam stymulację a od jutra mam Decapeptyl, to też zastrzyki, miałyście to może przed stymulacją? Dostałam Gonal-F 225 do stymulacji. Mąż mrozi nasienie co tydzien w razie gdyby się okazało że w dniu punkcji nie mamy nic. Mam się też zdecydowac czy chcę znieczulenie ogólne czy miejscowe. @Gmagda @Baniusia Jakie Wy miałyscie? Czy da się to przeżyc z miejscowym?
    O serio masz do wyboru?
    Mnie z góry zaproponowali narkozę i szczerze to trochę się jej boje ale jak tyle osób to przechodzi to ja tez jakoś dam rade 🙈🙃

  • Aga10 Ekspertka
    Postów: 130 58

    Wysłany: 12 października 2022, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Dowiem się na wizycie za dwa tygodnie.
    Zacznę prawdopodobnie jak Aga 27.10. Mam nadzieję, że zdarzymy ogarnąć wszystkie badania 😊

    Fajnie Krysia jak zaczniemy tego samego dnia :)

    Krysia23 lubi tę wiadomość

  • Aga10 Ekspertka
    Postów: 130 58

    Wysłany: 12 października 2022, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasova wrote:
    O serio masz do wyboru?
    Mnie z góry zaproponowali narkozę i szczerze to trochę się jej boje ale jak tyle osób to przechodzi to ja tez jakoś dam rade 🙈🙃

    Tak dali mi wybor, tu w Holandii tak jest, ale chyba zdecyduje sie na ogolne tak jak Gmagda radzi.

    Dziewczyny znacie moze ten Decapeptyl? To ma ponoc nie dopuscic do owulacji ale mam go juz brac od jutra, nie kojarze zeby ktoras z Was to miala...

  • Tysia150 Autorytet
    Postów: 811 676

    Wysłany: 12 października 2022, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapytałam o estradiol to powiedziała ze jest super , taka odpowiedz 🤣 tak transfer świeży, mamy tylko trzy słomki po biopsji , także modlę się ♥️

    Mutacja genu m1ap u męża
    Biopsja mtese 09.2021(3 słomki)
    14.10.22 punkcja
    7 komórek 7 plemników ♥️
    15.10 3 komórki zapłodnione
    19.10 transfer (odwołany, zarodki zatrzymały się 18.10)
    04.2024 inseminacja nasieniem dawcy
  • Tysia150 Autorytet
    Postów: 811 676

    Wysłany: 12 października 2022, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę bez narkozy w piątek

    Mutacja genu m1ap u męża
    Biopsja mtese 09.2021(3 słomki)
    14.10.22 punkcja
    7 komórek 7 plemników ♥️
    15.10 3 komórki zapłodnione
    19.10 transfer (odwołany, zarodki zatrzymały się 18.10)
    04.2024 inseminacja nasieniem dawcy
  • Aga10 Ekspertka
    Postów: 130 58

    Wysłany: 12 października 2022, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia150 wrote:
    Ja będę bez narkozy w piątek

    Tysia trzymam kciuki! Daj znac czy da sie to przezyc bez narkozy. W Niemczech jest chyba podobnie jak w Holandii. A mialas moze Decapeptyl przed stymulacja?

    Tysia150 lubi tę wiadomość

  • Tysia150 Autorytet
    Postów: 811 676

    Wysłany: 12 października 2022, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie miałam

    Mutacja genu m1ap u męża
    Biopsja mtese 09.2021(3 słomki)
    14.10.22 punkcja
    7 komórek 7 plemników ♥️
    15.10 3 komórki zapłodnione
    19.10 transfer (odwołany, zarodki zatrzymały się 18.10)
    04.2024 inseminacja nasieniem dawcy
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 12 października 2022, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga10 wrote:
    Miałam dziś wizytę w klinice. Ruszam z procedurą wcześniej niż myślałam, 27 zaczynam stymulację a od jutra mam Decapeptyl, to też zastrzyki, miałyście to może przed stymulacją? Dostałam Gonal-F 225 do stymulacji. Mąż mrozi nasienie co tydzien w razie gdyby się okazało że w dniu punkcji nie mamy nic. Mam się też zdecydowac czy chcę znieczulenie ogólne czy miejscowe. @Gmagda @Baniusia Jakie Wy miałyscie? Czy da się to przeżyc z miejscowym?

    Miałam Decapeptyl. Za każdym razem na protokole długim. Wyłącza przysadkę mózgową, aby nie namieszała w stymulacji właściwej. Generalnie, jak czytałam, dziewczyny znoszą go dobrze. Ja musiałam na L4 iść każdorazowo przez bóle głowy i napady gorąca.

    Bierz znieczulenie ogólne. To raptem 20- 30 minut snu. Nad Tobą będzie czuwać anestezjolog. Na wątku miesięcznym ze 2 czy 3 dziewczyny miały znieczulenie miejscowe i wspominają to fatalnie.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 12 października 2022, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia150 wrote:
    Ja będę bez narkozy w piątek

    O mój boziu. To daj znać jak to przeżyłaś. Nie wyobrażam sobie znieczulenia miescowego w tej kwestii. Pewnie dlatego, że miałam już 10 znieczulen ogólnych. Lubię ten stan, kiedy zaczyna się kręcić w głowie i zaczynam odpływać

    Sama bym wiele oddała, aby CC było pod znieczuleniem ogólnym. No ale to ostateczność.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 619 513

    Wysłany: 13 października 2022, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczyniłam dziś ważne przygotowania do punkcji 😁 zakupiłam sobie skarpetki w ananasy (czy to dopiero do transferu są potrzebne?? 😂)
    Chciałam też męża porządnie na biopsję wyprawić. Tylko nie wiem czy ktoś podziela mój humor 🙈

    https://drcichobieg.pl/kopuletki

    Są też tam skietki z macicami i komórkami jajowymi 😁

    Powiedzcie mi, bo gdzieś czytałam, że na punkcję trzeba mieć swoją koszule. Czy miałyście? Jak tak to jakie? 😊

    Ananasova, Gmagda lubią tę wiadomość

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 13 października 2022, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Poczyniłam dziś ważne przygotowania do punkcji 😁 zakupiłam sobie skarpetki w ananasy (czy to dopiero do transferu są potrzebne?? 😂)
    Chciałam też męża porządnie na biopsję wyprawić. Tylko nie wiem czy ktoś podziela mój humor 🙈

    https://drcichobieg.pl/kopuletki

    Są też tam skietki z macicami i komórkami jajowymi 😁

    Powiedzcie mi, bo gdzieś czytałam, że na punkcję trzeba mieć swoją koszule. Czy miałyście? Jak tak to jakie? 😊
    Haha ja podzielam Twój humor i mam już gotowe skarpetki w ananasy ale ubiorę je dopiero na transfer 😀🍍🍍
    Na punkcję mam mieć t-shirt z krótkim rękawem i chyba coś od męża pożyczę oversizeowego😀 a skarpetki jakieś miłe i ciepłe wezmę 😜

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2022, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Poczyniłam dziś ważne przygotowania do punkcji 😁 zakupiłam sobie skarpetki w ananasy (czy to dopiero do transferu są potrzebne?? 😂)
    Chciałam też męża porządnie na biopsję wyprawić. Tylko nie wiem czy ktoś podziela mój humor 🙈

    https://drcichobieg.pl/kopuletki

    Są też tam skietki z macicami i komórkami jajowymi 😁

    Powiedzcie mi, bo gdzieś czytałam, że na punkcję trzeba mieć swoją koszule. Czy miałyście? Jak tak to jakie? 😊

    Miałam swoją taką za pupę, ale w klinice tez były dostępne takie jednorazowe, ale ubralam swoją, bo z tego co pamietam to te w klinice to były jak namioty, przy transferze to spódniczkę ginekologiczna musiałam trzymać to by mi z dupy zjechała całkiem 😀

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 13 października 2022, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Poczyniłam dziś ważne przygotowania do punkcji 😁 zakupiłam sobie skarpetki w ananasy (czy to dopiero do transferu są potrzebne?? 😂)
    Chciałam też męża porządnie na biopsję wyprawić. Tylko nie wiem czy ktoś podziela mój humor 🙈

    https://drcichobieg.pl/kopuletki

    Są też tam skietki z macicami i komórkami jajowymi 😁

    Powiedzcie mi, bo gdzieś czytałam, że na punkcję trzeba mieć swoją koszule. Czy miałyście? Jak tak to jakie? 😊

    Fajne😊. Ja na każdą punkcję I każdy transfer miałam podkolanówki. W grudniu z reniferami, w kwietniu z jajami, na pewno osy też miałam (paski żółte i czarne)i różowe w kwiatki. Na udany transfer zwykłe czerwone (jak piłkarze z 2 paskami). Wolę podkolanówki od skarpetek.

    U mnie na punkcję I transfer klinika zawsze dawała taki ichniejszy zielony fartuch chirurgiczny. Po wszystkim wskakiwałam w swoj dresik. A no bo zawsze na punkcję I transfer w dresiku przyjeżdżałam.

    A monokoncentrat z ananasa już jest? No i drinki proteinowe? Nie zapomnij o frytkach z Maca. Ja po ostatnim transferze frytek to chyba nie jadłam 🙁. Pamiętam kawę i twistera. Popiłam to shake'iem truskawkowym, bo staremu nie smakował🙂.

    Ananasova lubi tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
‹‹ 578 579 580 581 582 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ