X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bitwa o ciążę przy słabym nasieniu:(
Odpowiedz

Bitwa o ciążę przy słabym nasieniu:(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    dziękuje :) codziennie martwię się czy będzie ok ale musi być ! życzę Wam poprawy jak najlepszej i powodzenia i dużo szczęścia <3 uda się tylko trzeba dużo się modlić i w to wierzyć :)
    nam mówili ,, że zajdziemy tylko przy in vitro. I co ? do dziś nie wiem jak dziękować Bogu <3


    Na pewno będzie wszystko dobrze i jeszcze rodzeństwo zrobicie :)

    XxMoniaXx lubi tę wiadomość

  • Ashura6 Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojoj u nas w morfologii nasienia męża wyszło 0% w sumie. same wady główki plemników. Do tego u mnie pcos i tylko owulacja po stymulacji...jeszcze czeka mnie badanie drożności jajowodów...To gdzie teraz sie udać z tymi wynikami męża? Te wyniki chciał zobaczyć mój ginekolog, to poczekać na razie co on powie?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak chciał to możecie mu pokazać. My tak zrobiliśmy. Poszliśmy też do androloga, który zlecił badania, żeby jakoś ustalić skąd u w sumie młodego mężczyzny, który nie leczy się na nic taki wynik. A u Was jaka koncentracja?? 3.01. z wynikami badań mąż znów idzie do androloga.. może coś pomoże..

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ashura6 wrote:
    Ojoj u nas w morfologii nasienia męża wyszło 0% w sumie. same wady główki plemników. Do tego u mnie pcos i tylko owulacja po stymulacji...jeszcze czeka mnie badanie drożności jajowodów...To gdzie teraz sie udać z tymi wynikami męża? Te wyniki chciał zobaczyć mój ginekolog, to poczekać na razie co on powie?
    kochana widzialam wasze wyniki po pierwsze zapytaj sie meza.. czy nie mial temperatury powyzej 37C , czy nic go nie bolalo w rejonie pecherza, jader, czy nic nie swedzialo i takie tam :)

    koncentracje macie niezla..jednak ta morfologia niestety nie jest dobrym znakiem i ja bym jak najszybciej konsultowala to chocby z urologiem.. gin za wiele wam nie powie oprocz tego ze zaproponuje iUI badz in vitro .. i suplementy typu profertil ;/

    niech maz zwroci uwage czy nie ma cieplych jader..powinny byc chlodniejsze od reszty ciala .. a po drugie niech palcami najlepiej na stojaco probuje sie "pomacac" czy nie wyczuwa zgrubien..

    czesto morfologia jest zanizona przez zylaki powrozka nasiennego i zwieksozna tempe ciala ..

    badania jakie wam zleci na 100% lekarz

    powtorne adanie nasienia, posiew nasienia, hormony FSH,LH, Testosteron i Prolaktyna..warto zrobic tez TSH , n o i mu usg jader..


    PS .. nie załamujcie sie jednymi wynikami :)
    Macie plemniki..macie szanse :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2014, 19:57

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ashura6 Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie maz byl swiezo po infekcji i mowil ze za dobrze sie jeszcze nie czuje ale musial zrobic badania bo mialam isc na hsg z jego wynikami. Los chcial ze sie rozchorowalam i nie dalam rady na to badanie dotrzec. Ide za tydzien na wizyte. Co do pieczenia, sewdzenia nic nie narzekal.martwie sie tym, bo powiedzial ze drugi raz nie pojdzie na to badanie. Czul sie zaklopotany..co moze byc jeszcze przyczyna takiej morfologii plemnikow?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesli byl swiezo po infekcji.. to mus powtorzyc wyniki..
    generalnie proces tworzenia plemnikow to 72-74 dni ..

    reszte wynikow macie w miare.. wiec sama morfologia jak dla mnie .. moze by wlasnie spowodowana infekcja.. po porstu podczas twoerznie aplemnkow mial juz w koncowej fazie ..byl chory.. jesli mial goraczke to juz wogole.. plemniki nie lubia goraca.. a proces spermatogenezy jest naparwde czuly.na kazde antybiotyki, leki ..

    a jelsi to nie od infekcji.. to moze byc powod typu zylaki.. a jelsi to zylaki..to niestety ale trzba odr azu dzialac bo zylaki powrozka nie leczone prowadza do azoospermi czylibraku plemnikow..

    niech idzie do urologa.. przez ten czas niech beirze wit.. jak bedzie szedl do urologa to nech powie o chorobie przed badaniem ..bo to ma naparwde duzy wplyw .. on powie po ilu warto zrobic ponowne badanie..

    co do tego ze nie chce robic badania.. powiedz ze to dla jego dobra i niech pomysli troche o swoim zdrowiu.. naparwde wyniki nasenia daja sporo informacji o stanie zdrowia mezczyzny ..
    a dwa..niech pomysli o tobie.. masz robic niepotrzebnie naparwde bolesne badanie.. a tak serio moze byc problem tez po jego stronie a tym samym bez sensu poki nie poprawi wynikow robic HSG ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2014, 20:55

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ashura6 Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogadam dzis z nim jak wroci po pracy. Dzieki za podpowiedzi, zupelnie nie wiedzialam co o tym sadzic. A czy sam wyczuje te zylaki?

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ashura6 wrote:
    Pogadam dzis z nim jak wroci po pracy. Dzieki za podpowiedzi, zupelnie nie wiedzialam co o tym sadzic. A czy sam wyczuje te zylaki?
    zalezy .. nie raz da sie je wyczuc..zalezy gdzie sa umiejscowione i czy spore

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ashura6 Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za podpowiedzi:-)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ