X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Brak wytrysku
Odpowiedz

Brak wytrysku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Bożka Znajoma
    Postów: 27 3

    Wysłany: 29 listopada 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    To i u nas chyba problem podobny...
    Podniecenie jest, emocje sa... ale problem z erekcja. Uda sie moze raz na miesiac albo i nie. Teraz zaczynamy starania i boje sie co to bedzie..
    U nas dokładnie to samo.. my czekamy na rezonans kręgosłupa, w przyszłym tygodniu sprawdzimy jeszcze testosteron i może się coś rozjaśni, jak nie będziemy szukać przyczyny dalej. A jak to u Was wygląda? Jak długo trwa? Gdzie doszukujecie się przyczyny problemu? Pozdrawiam Cię serdecznie! :)

    13 mc
    Zespół Turnera
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ