Forum Męskie sprawy Brak wytrysku
Odpowiedz

Brak wytrysku

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • Bożka Znajoma
  Postów: 27 3

  Wysłany: 29 listopada 2019, 22:25

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  motylek1909 wrote:
  To i u nas chyba problem podobny...
  Podniecenie jest, emocje sa... ale problem z erekcja. Uda sie moze raz na miesiac albo i nie. Teraz zaczynamy starania i boje sie co to bedzie..
  U nas dokładnie to samo.. my czekamy na rezonans kręgosłupa, w przyszłym tygodniu sprawdzimy jeszcze testosteron i może się coś rozjaśni, jak nie będziemy szukać przyczyny dalej. A jak to u Was wygląda? Jak długo trwa? Gdzie doszukujecie się przyczyny problemu? Pozdrawiam Cię serdecznie! :)

  13 mc
  Zespół Turnera
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.