X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Clo na poprawę nasienia
Odpowiedz

Clo na poprawę nasienia

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 7 października 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie tracicie czasu - porobcie badania w 1 kolejnosci hormony, usg jader, i genetyke.. akurat do stycznia bedzie pelen komplet ;)

    po drugie .. mozecie dodac np mace.. , i brac jedna tabl salfazinu jedna androvitu plus :) jeden rano drugi wieczorem :)

    aipoite.. powiem ci ze jakbym u moejgo zobaczyla pojedyncze plemniki to bym chyba oszalala ze szczescie a :)

    trzeba to przetrawic.. pomyslec ze skoro sa to zawsze jest szansa ze proces spermatogenezy jest zachowany .i tylko jakis czynnik wpywa na ich mala ilosc :)
    a to da sie przezywcezyc..moze i to dlugo trwa ale trzeba walczyc :)

    aipoite lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 7 października 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję bardzo za takie słowa:) poprawiłaś mi humor, wiem walczymy już 2 lata i będziemy dalej! mój M ma skierowanie na badania o których napisałaś i na pewno je zrobimy, co do witamin zrobię tak jak piszesz, jeszcze raz wielkie dzięki;)

    <3
  • OvuFriend

    Wysłany: 14 lutego 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • kasiaaa049 Przyjaciółka
    Postów: 93 47

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam temat bo mam pytanie czy któryś z waszych panów miał po tym leku bóle wątroby takie utrzymujące się ciągle?

    Mimbla lubi tę wiadomość

    f2w39n73kzqw2u71.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż miał podwyższone próby wątrobowe właśnie po clo, a przyjmował go bardzo długo. Wszystko wróciło do normy po odstawieniu.

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • kasiaaa049 Przyjaciółka
    Postów: 93 47

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za odpowiedź :)

    f2w39n73kzqw2u71.png
  • Nefe Autorytet
    Postów: 296 274

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój bierze CLO na ruchliwość co drugi dzień, na razie wziął 10 tabletek. Jak pytałam to mówił, że nie odczuwa żadnych skutków ubocznych i oby tak dalej. Może pomoże :)

    I ICSI - 06.10.2016 - transfer; beta HCG - 12dpt 40,61; 14 dpt - 51,10; 18 dpt - 222,80; 9.11. <3 /
    2 mrozaczki
    04.06.2017 r. Zuzia :)

  • kasiaaa049 Przyjaciółka
    Postów: 93 47

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam nadzieje że pomoże bierze pół tabletki dziennie przez 2 miesiące i zobaczymy co będzie :)

    f2w39n73kzqw2u71.png
  • Marrtusia Autorytet
    Postów: 477 268

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż brał clo co drugi dzień jedną tabletkę przez 1,5 miesiąca. Z 3,8 mln w 1 mililitrze podskoczyło do 19 milionów, ruch się mega poprawwił, morfologia z 1% na 2%, w całości 108 mln. Przez chwile miał takie wyniki, po odstawieniu clo wyniki spadły, znowu jest bida z nędzą i dupa.

    3i49gu9rvz9upor9.png
    dqprbd3m8nwdxna3.png
  • kasiaaa049 Przyjaciółka
    Postów: 93 47

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie też się zastanawiam czy taka poprawa nie jest tylko jak się zażywa lek potem wszystko wraca do normy, u nas plemników jest w miarę najgorzej z ruchliwością

    f2w39n73kzqw2u71.png
  • Marrtusia Autorytet
    Postów: 477 268

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaaa049 wrote:
    No właśnie też się zastanawiam czy taka poprawa nie jest tylko jak się zażywa lek potem wszystko wraca do normy, u nas plemników jest w miarę najgorzej z ruchliwością
    No niestety w naszym przypadku tak było, pytaliśmy się androloga, który prowadzi męża, jak zareaguje, jak odstawi leki, to powiedział, że szansa jest pół na pół - albo spadna, albo będą się poprawiały. W naszym przypadku problemem jest niski testosteron - bez leków w granicach dolnej normy, po lekach w granicach górnej.

    3i49gu9rvz9upor9.png
    dqprbd3m8nwdxna3.png
  • aniaja Debiutantka
    Postów: 13 18

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ku pokrzepieniu serc staramy się o drugie dziecko od 3 lat. Córka ma obecnie 6 lat. Przed pierwsza ciążą zdiagnozowaniu u mnie policystyczne jajniki i niedoczynność tarczycy. Po 4 miesiącach od diagnozy znalazłam endokrynologa- ginekologa przepisał mi eutyrox na tarczyce oraz clostilbergyt, bromergon i dufaston na jajeczkowanie. Cud, w 3 cyklu się udało (04.2010r). W 2012 postanowiliśmy, że postaramy się o drugie dzieciątko, najpierw rok chcieliśmy spróbować bez pomocy lekarza, ale się nie udało. Potem rok tak jak przed pierwszą ciążą i też nic. W sierpniu 2015 mąż zrobił badanie i wynik nas powalił ( koncentracja 0,3 norma od 15m/ml, ilość w ejakulacie 1,1 norma od 39m)szanse tylko invitro. Nie zdecydowaliśmy się ze względów światopoglądowych, ale znowu pomógł nam ten sam lekarz i od grudnia 2015 mąż przyjmował clostilbergyt 1 tabletka dziennie oraz fertiman plus 4 tabl plus cynk dziś odebraliśmy wynik seminogramu koncentracja 11,3 norma od 15 całkowita liczba w ejakulacie 35,1 norma od 39m. Obecnie jestem w 6 tyg. ciąży. Wieżę, że taka pomyślność to nie tylko zasługa lekarza, ale też dobrego Boga . Sam lekarz był zdziwiony taką poprawą. Oczywiście staraliśmy się naturalnie.

    domiszka, kozalia, JagnaaJankowskaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, my dostaliśmy clostilbergyt z następującym zaleceniem: 1 tabletka dziennie przez 5 dni, potem 5 dni przerwy i znowu 5 dni po jednej tabletce i tak przez dwa miesiące. Czy ktoś to tak brał? Który suplement polecacie? Czy lepiej samodzielnie dobrać poszczególne witaminy? Mamy problem z ruchliwością i morfologię 1%, natomiast żywotność i ilość są ok (ponad 80 milionów).

  • aniaja Debiutantka
    Postów: 13 18

    Wysłany: 20 kwietnia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam ten artykuł; http://skarbnicawiedzy.blox.pl/2009/05/Cynk-w-leczeniu-wspomagajacym-nieplodnosci-meskiej.html
    Jest o cynku i clostilbergycie. Mój mąż brał 1 tab. dziennie przez trzy miesiące oraz witaminy fertilmam plus i dodatkowo cynk.

    Vivian lubi tę wiadomość

  • Facet Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 maja 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej z zonka tez sie staramy i lekarka zaczela ingerowac we mnie closterbegytem bralem po 1tabletce co rano przez 30 dni niby powiedziala ze po tym leku bede mial lepiej ale co sie okazalo ze z 14 mln mojej armi spadlo na 0,5mln co nawet nie moge zbadac bo za mala dawka . Zonka ma policystyczne a chcielismy podchodzic juz do invitro a tu taka niespodzianka wie ktos ile to g.. bedzie mi sie we krwi utrzymywalo? czy moja kolonia wroci? a po tych pogorszonych badaniach zrobilem badanie krwi fsh wyszlo 23,8 testosteron zas 1060 prolaktyna 13,7 LH 22,5 Mozliwe zeby 30dni z clo tak mi porypaly wyniki ? A moze znacie jakis sposob na wydalenie z krwi tego clo? BO nie wiem co robic

    Facet pierwszy
  • aniaja Debiutantka
    Postów: 13 18

    Wysłany: 31 maja 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Facet wrote:
    Hej z zonka tez sie staramy i lekarka zaczela ingerowac we mnie closterbegytem bralem po 1tabletce co rano przez 30 dni niby powiedziala ze po tym leku bede mial lepiej ale co sie okazalo ze z 14 mln mojej armi spadlo na 0,5mln co nawet nie moge zbadac bo za mala dawka . Zonka ma policystyczne a chcielismy podchodzic juz do invitro a tu taka niespodzianka wie ktos ile to g.. bedzie mi sie we krwi utrzymywalo? czy moja kolonia wroci? a po tych pogorszonych badaniach zrobilem badanie krwi fsh wyszlo 23,8 testosteron zas 1060 prolaktyna 13,7 LH 22,5 Mozliwe zeby 30dni z clo tak mi porypaly wyniki ? A moze znacie jakis sposob na wydalenie z krwi tego clo? BO nie wiem co robic
    A po jakim czasie od zaprzestania brania clo robiłeś badanie nasienia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2020, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam wątek, bo chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat stosowania clo u mężczyzn.
    Mój partner ma słabe parametry nasienia, pierwsze zrobił w marcu i wyszła astenoteratozoospermia i przez 4 miesiące brał fertilman plus z zalecenia androloga, ale wyniki się jeszcze bardziej pogorszyły i na dzisiejszej wizycie u androloga dostał receptę na clo i ma brać 1 tabletkę co 2 dni przez ok 2,5 miesiąca, czy waszym partnerom/mężom taka kuracja pomogła i parametry nasienia się poprawiły?

  • Esmeralda2021 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 maja 2021, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wyniki po 2 miesiącach stosowania - MASAKRA , ze słabych wyników (2% morfologia, spadło do 0), ruchliwość i inne parametry - też w dół :/ Nie wiem czy to nie efekt gorączki sprzed miesiąca po szczepieniu COVID.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2021, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u nas z kolei po 3 miesiącach CLO i zmiany stylu życia mega poprawa
    koncentracja z 3 mln na 11
    Całkowia objętość z 15 na 63 mln
    Ruch postępowy z 15 na 36 %
    Morfologia nie była oznaczana w pierwszym badaniu (za mało plemników) teraz jest 2%

    Andro mojego męża powiedział, że bardzo dużo zależy czy dawka jest dobrze dobrana, bo zła dawka może właśnie zadziałać odwrotnie i zepsuć wyniki.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ