X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Covid a parametry nasienia
Odpowiedz

Covid a parametry nasienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Ala_d Autorytet
    Postów: 405 307

    Wysłany: 23 lutego 2022, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje 😊 Zgadza się, poczuliśmy ogromną ulgę. Przy poprzednich wynikach był płacz na widok zer, a teraz łzy szczęścia 😊
    Edith juz po badaniu, macie wyniki?
    WannaBe wierzę że i u Was po tylu tygodniach nie będzie już żadnego wpływu choroby 😊 No i znaczenie ma z jakich parametrów sie startowało przed chorobą, u nas było ledwo 0,5mln/ml i chyba dlatego tak wszystko padło po gorączce

    WannaBe lubi tę wiadomość

  • Edith 19 Autorytet
    Postów: 429 195

    Wysłany: 23 lutego 2022, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż idzie dopiero 1 marca, wyniki będą w połowie marca i na pewno dam znać jak wyszły 😉

    WannaBe lubi tę wiadomość

    JA 34 ON 35

    Starania od 1/2020
    0 ciąż

    Ja
    PCOS, Hashimoto
    badania hormonalne ok
    jajowody drożne
    I IUI 3/2023 - nieudana
    4/2023 - pierwszy raz stymulacja lamettą - cykl bezowulacyjny
    mam nadzieję ze 9/2023 podejdziemy do drugiej IUI

    ON
    badania hormonalne ok
    morfologia 0% poprawiona suple -> 4%

    Czekamy na NASZ CUD

    "Wszystko wali się
    a ja nie mogę biec
    może ten deszcz udaje łzę
    minie ten sen i będzie ok..."
  • WannaBe Autorytet
    Postów: 511 713

    Wysłany: 23 lutego 2022, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala_d wrote:
    Dziękuje 😊 Zgadza się, poczuliśmy ogromną ulgę. Przy poprzednich wynikach był płacz na widok zer, a teraz łzy szczęścia 😊
    Edith juz po badaniu, macie wyniki?
    WannaBe wierzę że i u Was po tylu tygodniach nie będzie już żadnego wpływu choroby 😊 No i znaczenie ma z jakich parametrów sie startowało przed chorobą, u nas było ledwo 0,5mln/ml i chyba dlatego tak wszystko padło po gorączce


    U nas było ostatnio 16.86mln/ml, morfo 3%, gorzej z MSOME (0% / 1% / 8% i 91%) i fragmentacją (jesteśmy na granicy - 30%). Ale doktor mówił, że będzie szukał do skutku prawidłowych wojowników 💪

    Starania od 2018
    Ja: 30 lat, AMH 3.83-> 3.1 -> 2.38 ng/ml 😔
    IO, PAI-1, MTHFR heterozygotyczna
    HSG - ok ✔️
    Kariotyp prawidłowy ✔️
    Kir Bx, brak 3 DS-ów ❌
    Podwyższone CD56 ❌
    CD138 - ok ✅

    Mąż: 33 lata, IO, asthenozoospermia
    2019: morfologia 2%,
    2021: morfologia 3%, MSOME 0%/1%, fragmentacja 30%
    2023: morfologia 4% , fragmentacja 24% 👏🏻,
    Kariotyp prawidłowy ✔️
    HLA-C - C1*07 ✔️

    🍷 1 IUI - 09.2021 - Aromek + Ovitrelle
    🍷 1 IVF-ICSI + ZyMot - 03/04.2022 - długi protokół
    - ET 8A, 4B ❌, 0 ❄️

    🍍2 IVF-IMSI + Fertile Chip - 09/10.2023 - nowa klinika - krótki protokół
    - ET 2x8A ❌, mamy ❄️ 4AA, 3BA
    - 11.2023 - scratching endometrium, podwyższone CD-56 - Medrol + Hydroxychloroquine,
    - 04.2024 - przygotowania do FET - maj? 🍀🔜
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ