X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Dawca Nasienia
Odpowiedz

Dawca Nasienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kaw716 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 października 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Odrazu przepraszam jeśli temat nie w tym dziale co powinien być :)

    Mam pytanie do osób które są zaznajomione w temacie nasieniodawstwa
    Ostatnio czytałem artykuł o tym że można zostać dawcą nasienia i nawet dobrze na tym zarabiać, czy ktoś się z czymś takim spotkał?
    Bo przyznam szczerze że jeśli faktycznie można na tym zarobić to był bym skłonny zostać dawcą tylko nie wiem z czym to się je i gdzie szukać ludzi w zainteresowanych :-)

    Bawił się ktoś z was w branie nasienia od prywatnego dawcy, albo wie gdzie szukać osób potencjalnie chętnych?

    Zastanawiam się nad bankiem nasienia w Warszawie ale wydaje mi się że szukając osób w potrzebie na własną rękę przyśpieszyć sam proces

    Powiem szczerze że nie interesuje mnie za bardzo metoda naturalna, bardziej bym wolał oddać nasienie do jakiegoś pojemniczka, tylko zastanawiam się czy jest taka możliwość.


    Jeśli nie w tym dziale to niech ktoś przeniesie :D za wszystkie odpowiedzi dziękuję :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2018, 20:14

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 29 października 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Bawił się ktoś z was w branie nasienia od prywatnego dawcy" - bawił się? Idź do szkoły chłopczyku jeszcze raz. Obyś się nigdy w życiu nie musiał tak bawić.

    Schmetterling, Sasanka5 lubią tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Ewelina85 Autorytet
    Postów: 398 228

    Wysłany: 29 października 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bardziej rozbawił tekst "Powiem szczerze że nie interesuje mnie za bardzo metoda naturalna..."
    kurcze szkoda, bo prawie się zdecydowałam:D

    Schmetterling, sylwia80, Iza-K lubią tę wiadomość

    09.2018 - 3 lata starań, oligoteratozoospermia, żylaki powrózka nasiennego III stopień, on ureaplasma
    16.11.2018 operacja żylaków
    12.2018 wyleczona ureaplasma
    04.2019 wszystkie parametry nasienia poniżej norm, morfologia 0%, późno zoperowane obustronne wnętrostwo
    U mnie brak powodu niepowodzeń (według lekarzy), mnie osobiście niepokoją plamienia 8-9 dni po owulacji, krótkie cykle.

    Naturalne starania do 12.2021, później in vitro.
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 29 października 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm zanim zarobisz ... o ile zarobisz bo z tego co kojarzę teraz kliniki nie mogą płacić za nasienie .. ;) nawet 1,5 roku temu spora ilość dawców rezygnowała
    ale jeśli już to najpierw zacznij od badań nasienia posiewów , całej wirusówki , genetyki i innych badań bo nie wiem jak inne osoby ale ja bym bez tych badań nawet nie zaczynała rozmowy ;)a to niestety kosztuje
    W klinice mamy tą pewność ze badanie nasienia oraz inne badania sa wykonane jest tzw okres inkubcji nasienia przez pół roku żeby powtórzyć badanie na HIV, kiłe itp
    Dwa samo oddanie nasiena to nic .. jak dasz kubeczek z nasienem komus to za wiele z nim nie zrobi ;)
    Powiem szczerze że zamysł moze i nie byłby zły ( w czasach kiedy ludzie muszą kombinować żeby a to nie było wpsu w papierach dziecka że jest z dawstwa a to ze
    samotna osoba nie moze skorzystać z dawcy .) ale to jak to napisałeś wykazuje tylko brak empatii i szacunku dla ludzi którzy borykają sie z takim problem oraz tego ze chyba jeszcze nie dojrzałeś do oddawania nasienia ;)
    polecam przejść sie do psychologa w klinice pogadać o za i przeciw .. ;) o konsekwencjach jakie mogą przyszłości się pojawić ;)i wtedy zaczać myśleć o czymkolwiek

    Schmetterling lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dawcą nasienia i mogę wszystko wyjaśnić.

    Dawca123 lubi tę wiadomość

  • Dawca123 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 16 sierpnia 2020, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawca mam parę pytan odezwij sie na meila
    [email protected]

  • barbaranowicki Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 9 września 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z kobiet szukała dawcy nasienia na własną rękę, czy tylko przez klinikę?

  • Madzia123 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 18 września 2020, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczerze podziwiam osoby ktore szukają na własną rękę. W klinice masz wszystko uregulowane prawnie, medycznie etc. Nigdy bym nie zaryzykowała i nie skorzystała z prywatnej oferty

  • barbaranowicki Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 września 2020, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały czas zastanawiamy się nad tym. U mnie inseminacje w klinice nie udały się, z badań wynika że wszystko jest w porządku. Mamy ograniczone możliwości finansowe. U nasz w grę wchodziłby tylko dawca z badaniami. Prywatnie można dobrać dawcę po wyglądzie, a nie tylko cech.

  • Dezynsekcjaadam Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 3 maja 2023, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chętnie pomogę jako dawca bez kontaktu 28 lat zdrowy ojciec 2 zdrowych i pięknych dzieci zapraszam do kontaktu [email protected]

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 3 maja 2023, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    barbaranowicki wrote:
    Czy któraś z kobiet szukała dawcy nasienia na własną rękę, czy tylko przez klinikę?

    Był tu kiedyś dawcą "na własną rękę ". Pytał o radę, bo jedna z biorczyń pozwała go o alimenty na 2 dzieci. Także uważajcie.

    Ferox lubi tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Kaol Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 czerwca 2023, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam poszukuje dawcy nasienia
    Zapraszam do kontaktu [email protected]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ