Forum Męskie sprawy Jak czesto sex przy słabym nasieniu ?
Odpowiedz

Jak czesto sex przy słabym nasieniu ?

Oceń ten wątek:
  • Czara Autorytet

Wysłany: 24 sierpnia 2017, 13:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka ciekawostka. Wczoraj mieliśmy IUI. Wypadła nagle, w 10 DC, a <3 było wieczorem w 9 DC. Nie spodziewaliśmy się, że jajca będą już gotowe, no ale trudno. Po tak krótkim czasie plemników było o 1/3 mniej niż miał po 3 dniach abstynencji. W normie, ale jednak dużo mniej! Ruch za to lepszy.

Madzialena, nie można się poddawać po pierwszym badaniu. Niech mąż się suplementuje i za 3 miesiące powtórzy badanie. Niby morfologii nie można poprawić, ale niektórym się to udaje, my jesteśmy takim przykładem.

<3 10. 2015, <3 04.2017, <3 09.2017
    atdc9vvjlkuu5ss4.png

w57vflw15fd8jmkx.png

Ona: MTHFR A 1298 C hetero, pai-1 hetero, lekka niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, gruczolak, nk, dodatnie ANA
    On: Morfologia 2% (22.12.2016), 8% (28.06.2017)
  • freta Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2017, 08:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara a co brał/ robił Twój mąż, że tak ładnie się poprawiła morfologia?

• Dominisia883 Autorytet

Wysłany: 12 września 2017, 19:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mojego męża również wyniki bez rewelacji.. tak bynajmniej nam się wydaje ;). Badanie nasienia było na początku lipca i teraz 18 września powtarzamy po suplementacji i 23 września wizyta u urologa. Zobaczymy co powie. Palenie rzucone przeze mnie i męża też na początku lipca od razu po odebraniu wyników. @ spodziewam się 22 września i tak bardzo chciałabym ujrzeć 2 kreseczki w końcu. Fajnie się czyta wpisy dziewczyn, którym się udało ;)
    Edit: Zapomniałam dodać, że my wcześniej <3 mniej bo moja gin stwierdziła że jak się wie kiedy jest owulacja to lepiej czekać aż nastąpi i wtedy próbować..... już do tej gin nie chodzę (w trakcie szukania lepszego gin jestem) teraz <3 częściej ale to dopiero praktycznie nasz 2 cykl z częstszym <3 więc zobaczymy czy to coś da. Dodatkowo 2 razy spróbowaliśmy <3 z żelem conceive plus bo u mnie to z tym śluzem tak różnie. Efekty 22 września chociaż na cud nie liczę.

Wiadomość wyedytowana przez autora 12 września 2017, 19:32

22cs
    10.07.17 morfologia 4%
    18.09.17 morfologia 2%
    10.11.17 morfologia 4%
    14.03.18 4%
    b69bc213f9af994cd5d902b4f43ccaea.png
    bfarxzdvn0n45n2f.png
  • Amy333 Autorytet

Wysłany: 27 października 2017, 08:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    my tez ten zel kupiliśmy, fajna sprawa:)
    Mamy kiepskie wyniki, morfologia 1%, ilość w ejakulacie 70mln.
    Czekamy na wizyte u androloga, M robi wyniki z krwi, ehh....też mam nadzieje na ten mały cud.

14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • xgirl Autorytet

Wysłany: 4 września 2018, 18:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze ktos rzucic okiem? Zaszla ktoras z was w ciaze z takimi wynikami partnera? Jak dlugo wam to zajelo?

Morfologia 5%
    Plemniki o szybkim i wolnym ruchu postępowym- 19%
    Ruch niepostepowy 15%
    Nieruchowe 66%
    Ilosc calkownita 43,97 mln
    Koncentracja 6,56 mln w ml
    Objetosc 6,7 mln
    Zywotnosc 34%
    Ph 7,7
    Czas uplynnienia 30 Min

Abstynencja 5 dni

Tlumaczenie z niemieckiego, wiec sorry jakby wystapily niescislosci. Jak co to pytac. Dzieki.

Wiadomość wyedytowana przez autora 4 września 2018, 18:17

201906274972.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet

Wysłany: 4 września 2018, 18:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wreszcie jak jest lepiej? Codziennie czy co drugi dzien? :P

201906274972.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • JagnaaJankowskaa Znajoma

Wysłany: 21 września 2018, 09:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    xgirl wrote:
    I wreszcie jak jest lepiej? Codziennie czy co drugi dzien? :P
    Kiedy chcesz xD

Problem męski: Oligoasthenozoospermia wrzesien2018.

Oligoasthenoteratospermia grudzień2018
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność męska a stres oksydacyjny w plemnikach

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)