X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Jaka najlepsza metoda operacji ŻPN?
Odpowiedz

Jaka najlepsza metoda operacji ŻPN?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sisi95 Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 15 września 2021, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam w internecie I nie wiem sama która metoda będzie bezpieczna i da szanse i są potwierdzone ze nasienie się poprawi :(

  • Igaiga Znajoma
    Postów: 26 4

    Wysłany: 23 sierpnia 2023, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też szukam odpowiedzi. Jesteśmy z mężem zapisani na operacje mikrochirurgiczna ale myślę też o embolizacji

  • M1985 Ekspertka
    Postów: 162 551

    Wysłany: 23 sierpnia 2023, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałem mikrochirurgie, po ponad roku żona w ciazy, wybija 4 miesiąc

    Igaiga lubi tę wiadomość

  • Niko77 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 września 2023, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozwól, że opowiem Ci o polska . Ta strona kаsyna zadziwia różnorodnością gier i wygodą dokonywania wpłat. Bonusy dla graczy, począwszy od dodatkowych środków na koncie, a skończywszy na freespinach, dodają grze dodatkowych emocji. Obsługa na stronie jest zawsze na najwyższym poziomie, personel jest gotowy do pomocy w każdej chwili. Ogólnie rzecz biorąc, doskonała obsługa!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2023, 21:25

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ