X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Laboratorium czy Klinika
Odpowiedz

Laboratorium czy Klinika

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znalazłam taką wypowiedz na forum w internecie dotyczącą owsików
    "pyrantelum na owsiki - działa na dorosłe osobniki. czyli wybiłaś dorosłe (o ile nie jest to za słaby lek). na czas leczenia do spania obcisłe majtki (potem wyprasowanie i wyprane w min 60 st., piżama też), w dzień po podaniu leku wymiana pościeli i sprzątanie (to sama postępowanie co z majtkami). btw dwie tabletki na jedna dawkę to trochę mało jz tego co pamiętam (ja brałam chyba 3, wg wagi). poczytaj lepiej o owsicy. "


    a tutaj link http://forum.gazeta.pl/forum/w,86962,122374065,122382918,Re_Jak_szybko_dziala_PYRANTELUM_na_owsiki_.html

    co o tym sądzicie?

    klz98u696p33kjce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na czczo mam wziąć 2 rano i po tygodniu 1, tabletek jest 3;
    nie badałam się, robię to profilaktycznie; rzeczywiście ten droższy lek to jedna tabletka o silnym i szerszym działaniu; mam kontakt z dziećmi, młodzieżą, takie pasożyty, to norma, nawet przy myciu rąk, uważam,że nie zaszkodzi mi to,podobno znów zgrzytałam zębami, może to i bruksizm, ale jak dalej będę zgrzytać, to pójdę do stomatologa po "ochraniacze" na zęby,
    ale lepiej nie mieć pasożytów niż je mieć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytałam to forum,
    ludzie są dziwni, lekarze też, owsiki czy glizdy nie są potworami, ale osłabiają organizm ( ja po oczach namierzę chore dziecko), więc wolę przed ciążą załatwić jak najwięcej spraw ze zdrowiem. Cieszę się, że mój lekarz rodzinny sekunduje mi w działaniach i spokojnie wypisuje recepty po konsultacji, każe spokojnie czekać na dziecko, przynajmniej tyle wsparcia ze strony medycyny.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ