X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Laboratorium czy Klinika
Odpowiedz

Laboratorium czy Klinika

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znalazłam taką wypowiedz na forum w internecie dotyczącą owsików
    "pyrantelum na owsiki - działa na dorosłe osobniki. czyli wybiłaś dorosłe (o ile nie jest to za słaby lek). na czas leczenia do spania obcisłe majtki (potem wyprasowanie i wyprane w min 60 st., piżama też), w dzień po podaniu leku wymiana pościeli i sprzątanie (to sama postępowanie co z majtkami). btw dwie tabletki na jedna dawkę to trochę mało jz tego co pamiętam (ja brałam chyba 3, wg wagi). poczytaj lepiej o owsicy. "


    a tutaj link http://forum.gazeta.pl/forum/w,86962,122374065,122382918,Re_Jak_szybko_dziala_PYRANTELUM_na_owsiki_.html

    co o tym sądzicie?

    klz98u696p33kjce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na czczo mam wziąć 2 rano i po tygodniu 1, tabletek jest 3;
    nie badałam się, robię to profilaktycznie; rzeczywiście ten droższy lek to jedna tabletka o silnym i szerszym działaniu; mam kontakt z dziećmi, młodzieżą, takie pasożyty, to norma, nawet przy myciu rąk, uważam,że nie zaszkodzi mi to,podobno znów zgrzytałam zębami, może to i bruksizm, ale jak dalej będę zgrzytać, to pójdę do stomatologa po "ochraniacze" na zęby,
    ale lepiej nie mieć pasożytów niż je mieć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytałam to forum,
    ludzie są dziwni, lekarze też, owsiki czy glizdy nie są potworami, ale osłabiają organizm ( ja po oczach namierzę chore dziecko), więc wolę przed ciążą załatwić jak najwięcej spraw ze zdrowiem. Cieszę się, że mój lekarz rodzinny sekunduje mi w działaniach i spokojnie wypisuje recepty po konsultacji, każe spokojnie czekać na dziecko, przynajmniej tyle wsparcia ze strony medycyny.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ