X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Łuszczycowe zapalenie stawów
Odpowiedz

Łuszczycowe zapalenie stawów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jastjast Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane,
    mój maż od 2 lat jest zdiagnozowany pod kątem ŁZS , całyczas brał leki , w tym Trexan (mała dawka 2,5mg/tydz.), od pół roku nic nie bierze poza lekkimi przeciwólowymi(na czas starań),trochę się martwi ę o jego płodność i dzidziusia, czy któras z was miała podobna sytuację?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może dieta Ewy Dąbrowskiej? Pani doktor ma swoją stronę internetową, poczytaj.
    a bez badania nasienia nikt ci nic nie powie.

  • jastjast Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 14 marca 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz twierdzi że po odstawieniu płodność wraca ale chciałam z ciekawości popytać ,może ktoś już to przechodzil...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ