X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Łuszczycowe zapalenie stawów
Odpowiedz

Łuszczycowe zapalenie stawów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jastjast Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane,
    mój maż od 2 lat jest zdiagnozowany pod kątem ŁZS , całyczas brał leki , w tym Trexan (mała dawka 2,5mg/tydz.), od pół roku nic nie bierze poza lekkimi przeciwólowymi(na czas starań),trochę się martwi ę o jego płodność i dzidziusia, czy któras z was miała podobna sytuację?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może dieta Ewy Dąbrowskiej? Pani doktor ma swoją stronę internetową, poczytaj.
    a bez badania nasienia nikt ci nic nie powie.

  • jastjast Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 14 marca 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz twierdzi że po odstawieniu płodność wraca ale chciałam z ciekawości popytać ,może ktoś już to przechodzil...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ