X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Po wizycie u androloga - co myslicie?
Odpowiedz

Po wizycie u androloga - co myslicie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 29 września 2015, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania te badania będziemy wykonywać prywatnie bo wszędzie kolejki są.
    Ania czy wg ciebie skoro kariotypy wyszły ok to te dwa badania też wyjda??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2015, 15:03

  • khalan Przyjaciółka
    Postów: 111 54

    Wysłany: 1 października 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma reguly. Musicie zrobic te badania i wszystkiego sie dowiecie. Najlepiej, zeby wszystko bylo ok:)

    Khalan
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 2 października 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem juz mąż w następny tygodniu jest umówiony na pobranie krwi

  • zaqwsx Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 października 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochani wczoraj wyszło mi na badaniach że mam problemy z prostatą i teraz nie wiem co mam robić jak to się leczy? Miał ktoś już taki problem? Szukałem jakiś suplementów na ten problem, ale tyle tego w internecie, że zwariować można i jeszcze te komentarze o tych suplementach np na kafeterii niby nie znalazłem negatywnych opinie a np tutaj http://medtutor.pl/forum/reprostal już są różne opinie i co o tym myślicie? warto wierzyć tym opiniom w internecie czy raczej zaufać swojej intuicji?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ