X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Poprawa jakości nasienia "RECEPTY"
Odpowiedz

Poprawa jakości nasienia "RECEPTY"

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • klaudia.kol Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 26 lutego 2019, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Total87 wrote:
    Cześć

    Ile czasu minęło od przyjmowania leku do zrobienia badania?

    Wyniki są naprawdę super!

    Czy ten lek jest naprawdę taki fajny? :)

  • Kinga1001 Ekspertka
    Postów: 131 203

    Wysłany: 1 marca 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    U nas zaczynaliśmy od tragicznych wyników. Trochę poprawił profertil. Ale to do zaledwie 2% i dużą lepkość dodatkowo.
    Ja kompletnie bez naturalnej owulacji.
    Dziś okazało się że dzięki kuracji która zrobiliśmy z PYLKU PSZCZELEGO zobaczyłam na teście dwie kreski. Grube dorodne dwie kreski !!!! Czekam do 8:00 żeby zrobić betę .
    Ale już wiem że naszpikowany witaminami pyłek sprawił cud. Polecam poczytać o tym naturalnym wyrobie pszczół ;)


    A czy mogłabyś powiedzieć co to za kuracja? Byłabym wdzięczna :)

    *30 lat
    *jajowody drożne
    *kariotypy prawidłowe
    *mutacja MTHFR oraz V Leiden
    *fDNA plemników 20% ( po zabiegu usunięcia żylaków)
    *AMH 1,92

    Invicta Gdańsk
    03.2020 zaczynamy z ivf
    06.04 - pobranie 7 kumulsów ( tylko 1 zarodek przetrwał do 5 doby)
    11.04 - transfer 5dniowego zarodka 4.1.1
    6dpt -BHCG 23,0
    10dpt - 77,9
    17dpt - 969,0
    31dpt - mamy serduszko <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam pytanie do Was, jak to ma być z tym wapolzyciem. Polecają co drugi dzień, ale czy aby na pewno? Czy wtedy nie zmniejsza się prawdopodobieństwo zapłodnienia w danym cyklu?

  • Ann88ann Autorytet
    Postów: 640 703

    Wysłany: 10 marca 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio ginekolog mi mowila, że przy slabym nasieniu, w okresie owulacyjnym zaleca współżycie co 2 dni, a przy dobrym nasieniu- codziennie . Przy slabym nasieniu w okresie nieplodnym nie zaleca się długich przerw w współżyciu, ponieważ nie wpływa to dobrze na jakość nasienia.

    Morfologia 0%-1%
    SCD 33%
    HBA 31-36%

    Styczeń 2020-start in vitro (Macierzyństwo)
    26.02 punkcja- pobrano 12 komórek, 9 dojrzałych, 6 zostało zaplodnionych
    02.03 transfer blastocysty 4.1.1 - nieudany :(
    26.05- transfer blastocysty 4.1.2 ❤+encorton+neoparin+AH
    6dpt II kreski, beta 46,34, 8dpt beta 142,70,prog 22,10, 14dpt beta 2646, prog 24, 20dpt pęcherzyk ciążowy, 29dpt ❤ Zostały ❄️❄️
    Dziewczynka 💞
    "Nawet tęczy jest potrzebny deszcz, więc nie możesz teraz poddać się "
    hchy9jcgm9vvexo5.png
  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 13 marca 2019, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widziałyście ten nowy artykuł na ovu jak poprawic parametry?
    https://ovufriend.pl/wywiad/jak-za-pomoca-diety-poprawic-parametry-meskiego-nasienia-rozmowa-z-zalozycielkami-akademii-plodnosci,26.html

    PJUR lubi tę wiadomość

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • PJUR Przyjaciółka
    Postów: 99 38

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    judysia86 wrote:
    A widziałyście ten nowy artykuł na ovu jak poprawic parametry?
    https://ovufriend.pl/wywiad/jak-za-pomoca-diety-poprawic-parametry-meskiego-nasienia-rozmowa-z-zalozycielkami-akademii-plodnosci,26.html
    Dzięki za link do artykułu. Mój mąż bierze rutiver, powoli wdrażamy też orzechy brazylijskie, macę, olej z pestek dyni do sałatek.
    W porównaniu wyników kwietnia z majem to są trochę lepsze, ale też to co było dobre teraz pospadalo...
    Mąż waży 94kg, więc teraz plan jest na zrzucenie kilkunastu kg. I wtedy powtórzenie badań za 2-3 miesiące lub do dwóch kresek.
    Jak u Was? Czy jedyną opcją wg lekarza jest i vitro?

    32 lat, 16 cs z obserwacją

    Koniec z obserwacją, dwie procedury za nami, bez transferów.

    b888f19021340e1872b623c974540a38.png
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1037 462

    Wysłany: 26 lipca 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , my mamy ruszajacych się plemników aż 0
    Czy ktoś był w takiej sytuacji a później się udało ? Czy da się to jeszcze naprawić?

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1440 1004

    Wysłany: 26 lipca 2019, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, możesz przejrzeć mój pamiętnik.

    ania14 lubi tę wiadomość

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1037 462

    Wysłany: 27 lipca 2019, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania zrobiliśmy w klinice u dr Żaka , powiedział że na następne mamy przyjechać z rana bo jakby się jakieś ruszaly to Od razu mrozimy, wypisal mężowi skierowanie na badania za tysiąc złotych i mówił że wysłać mu wyniki SMS, genetycznych jeszcze nie ma a razy a mu wysłałam 2tyg temu i cisza , nie wiem co dalej

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1440 1004

    Wysłany: 27 lipca 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam tego lekarza. Nie wiem, jakie ma opinie.

    Natomiast - parametry nasienia są bardzo zmienne. Nam udało się osiągnąć 59% ruchu postępowego, a na początku żaden się nie poruszał. Mąż miał kurację hormonalną oraz wcina (do tej pory) niewiarygodną wręcz ilość supli.

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1037 462

    Wysłany: 27 lipca 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krąsi wrote:
    Nie znam tego lekarza. Nie wiem, jakie ma opinie.

    Natomiast - parametry nasienia są bardzo zmienne. Nam udało się osiągnąć 59% ruchu postępowego, a na początku żaden się nie poruszał. Mąż miał kurację hormonalną oraz wcina (do tej pory) niewiarygodną wręcz ilość supli.

    Ja męża karmię pylkiem pszczelim od 2 tyg i zamówiłam to o czym tu przeczytałam supramen i chcemy ponowic wyniki na koniec sierpnia , ciekawe co to będzie.
    A za Was trzymam kciuki 🥰

    2015 corka 😍 po 2 latach starań
    Starania o rodzeństwo od 2016
    Ja wysoka prolaktyna , 2 mutacje
    On brak plemników, wysoka homocysteina , 2 mutacje
  • tuonela Autorytet
    Postów: 1168 320

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krąsi wrote:
    Nie znam tego lekarza. Nie wiem, jakie ma opinie.

    Natomiast - parametry nasienia są bardzo zmienne. Nam udało się osiągnąć 59% ruchu postępowego, a na początku żaden się nie poruszał. Mąż miał kurację hormonalną oraz wcina (do tej pory) niewiarygodną wręcz ilość supli.
    Witam jestem z mezem tez w kiepskiej sytyacji czytalam twoj pamietnik i wasza walke probowalam znalesc jaka mieliscie suplemwnacje bardzo bym chciala to wiedziec.Chcemy za rok znow podjesc do invitro ale z takimi zlymi wynikami chce sie przygotowac

    Starania od 2014 roku niezliczona liczba badan zabiegow i kasy...
    21.06.2018 ICSI jednej blastocysty (niestety negatyw)

    04.02.2019 crio blastki ( ciąża biochemiczna) [*]
    10.06.2019 crio blastki (biochemiczna) [*]
    14.02.2021 kolejna procedura
    03.03.2021 odwołany transfer hiperstymulacja
    ❄️❄️❄️❄️❄️ blastek
    26.05. 2021 transfer beta 6dpt-37, 9dpt-123,11dpt - 160,13dpt-125
    08.12.2022 5 transfer
    6 dpt 33 8dpt 103.8 10 dpt 252 12 dpt 470 20 dpt 1631 22 dpt 389 😭
    30.10.2023 laparoskopia podejrzenia wodniaka niestety sprawa jest bardziej skomplikowana niz sie wydaje...
  • Krąsi Autorytet
    Postów: 1440 1004

    Wysłany: 6 sierpnia 2019, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tuonela wrote:
    probowalam znalesc jaka mieliscie suplemwnacje bardzo bym chciala wiedziec.

    Kuracja hormonalna była zmienna - w zależności od wyników.
    Suple: wit. E, wit. C, wit. D3, kwas foliowy, wit. A, cynk, selen, l-glutation, l-arginina, l-karnityna, buzdyganek, kwas omega 3, koenzym q10, wit. B kompleks, kwasy ALA, mleczko pszczele, polfilin - lek na ciśnienie.

    ona: schorzenia reumatoidalne, p/c p-plemnikowe 1:10, hiperprolakt. czynnościowa, MTHFR A1298C - homo, PAI 4G/5G - hetero, KIR Bx, brak: 2DS2, 2DS3, HLA-C - C1, IL 10 poniżej normy, IL 4 w dolnych granicach normy, po szczepieniach limfocytami Męża
    musi mieć plan działania, inaczej wpada w depresję, póki ma plan - ma siłę walczyć dalej;

    on: p/c p-plemnikowe 1:100, obniżone parametry nasienia, hipogonadyzm hipogonadotropowy, CTFR: F508del - hetero, HLA-C - C1/C2;
    leniwiec, przyparty do muru - walczy;

    1. ICSI - nieudane;
    2. PICSI: 24.10.2020 Malineczka jest po drugiej stronie brzuszka :)
  • PJUR Przyjaciółka
    Postów: 99 38

    Wysłany: 7 sierpnia 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrzucam promoszkę na supla polecanego gdzieś na tej grupie z krótszą datą (ale jeszcze w terminie). Zawsze to kilkanaście PLNów w kieszeni zostanie...
    https://www.aptekagemini.pl/bodymax-plus-z-lecytyna-60-tabletek-duplikat-1.html

    Krąsi lubi tę wiadomość

    32 lat, 16 cs z obserwacją

    Koniec z obserwacją, dwie procedury za nami, bez transferów.

    b888f19021340e1872b623c974540a38.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ