Dzień Matki w OvuFriend!

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend, w niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 31 maja 2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
Forum Męskie sprawy Poprawa jakości nasienia "RECEPTY"
Odpowiedz

Poprawa jakości nasienia "RECEPTY"

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • JagnaaJankowskaa Znajoma

Wysłany: 19 grudnia 2018, 19:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. W tym wątku piszemy Tylko o stosowanych suplementach/ lekach, po których poprawiły się wartości seminogramu.

Startowalismy we wrześniu 2018, drugie badanie wykonane po 3 miesięcznej kuracji.

Co stosował?
    Supramen
    L-carnityna
    Maca
    Olej z czarnuszki
    Kwas foliowy
    Wit z grupy B

Różnica w wynikach:

Objętość 1,4 na 2,0
    Żywotność z 62 na 79
    Koncentracja z 0,5 na 9,8
    Ilosc w ejakulacie z 0,7 na 19,7
    Ruchliwosc ruch postepowy 5% i tak zostalo
    Morfologia 1 razem nie wykonano później 1%

Walczymy dalej!

Problem męski: Oligoasthenozoospermia wrzesien2018.

Oligoasthenoteratospermia grudzień2018
  • Ann88ann Koleżanka

Wysłany: 19 grudnia 2018, 20:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 3 miesiącach stosowania profertilu + orzechy brazylijskie kilka sztuk dziennie, oprócz tego dosypuje gdzie tylko się da pestki dyni oraz słonecznika ( polecam też olej z pestek dyni np do sałatek ). Wyniki przed /po :
    Koncentracja 5,4 mln/ml/ 9,5 mln/ml
    Ogólna ilosc: 13 mln / 26 mln
    Żywotność : 62 %/74%
    Ruch: 18%/ 34%
    Morfologia; 0%/0%
    Nadmienie, że mąż przestał brac tabletki na nadcisnienie, ktore być moze miały negatywny wpływ. Ostatnio kupiłam teZ mace w proszku . Mam zamiar dodawać ja np do koktajli warzywno owocowych . Oprócz tego mąż wybiera sie na akupunkturę.

Morfologia 0%-1%
  • Ann88ann Koleżanka

Wysłany: 19 grudnia 2018, 20:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam dodać że w punkcie "ruch " chodziło mi o ruch postępowy . Ruch ogolny zwiększył się z 28 na 50 % :):)

Morfologia 0%-1%
  • Stobcia Nowa

Wysłany: 27 grudnia 2018, 03:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też słyszałam dużo dobrego o suplemencie Supramen, zainteresowaliśmy się się też bezpłatnymi badaniami nasienia jakie wykonuje producent Supramenu Establo Pharma wraz z Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności GMW- Embrio których celem jest sprawdzenie wpływu suplementu diety SUPRAMEN na utrzymanie prawidłowych wartość parametrów oceniających jakość nasienia. Może warto spróbować?

• Iza34 Autorytet

Wysłany: 27 grudnia 2018, 11:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann88ann napisała:
    Po 3 miesiącach stosowania profertilu + orzechy brazylijskie kilka sztuk dziennie, oprócz tego dosypuje gdzie tylko się da pestki dyni oraz słonecznika ( polecam też olej z pestek dyni np do sałatek ). Wyniki przed /po :
    Koncentracja 5,4 mln/ml/ 9,5 mln/ml
    Ogólna ilosc: 13 mln / 26 mln
    Żywotność : 62 %/74%
    Ruch: 18%/ 34%
    Morfologia; 0%/0%
    Nadmienie, że mąż przestał brac tabletki na nadcisnienie, ktore być moze miały negatywny wpływ. Ostatnio kupiłam teZ mace w proszku . Mam zamiar dodawać ja np do koktajli warzywno owocowych . Oprócz tego mąż wybiera sie na akupunkturę.

A jakie bral leki na nadcisnienie?

zem3rl68e93hh6ct.png
    m3sxyx8ddksm3wxm.png
    4 lata starań
    Niedrożny jajowód
    Mąż oligospermia, morfologia 2%, ŻPN
  • Ann88ann Koleżanka

Wysłany: 27 grudnia 2018, 11:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lek nazywa się Vilpin Combi. W ulotce znalazłam info na temat negatywnego wpływu na płodność , chociaż napisane Jet również , że substancja zawarta w tym leku nie jest jeszcze dobrze przebadana pod względem płodności

Morfologia 0%-1%
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 31 grudnia 2018, 07:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas zaczynaliśmy od tragicznych wyników. Trochę poprawił profertil. Ale to do zaledwie 2% i dużą lepkość dodatkowo.
    Ja kompletnie bez naturalnej owulacji.
    Dziś okazało się że dzięki kuracji która zrobiliśmy z PYLKU PSZCZELEGO zobaczyłam na teście dwie kreski. Grube dorodne dwie kreski !!!! Czekam do 8:00 żeby zrobić betę .
    Ale już wiem że naszpikowany witaminami pyłek sprawił cud. Polecam poczytać o tym naturalnym wyrobie pszczół ;)

Ann88ann, Schmetterling, dariina lubią tę wiadomość

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
  • mt30 Koleżanka

Wysłany: 31 grudnia 2018, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE napisała:
    U nas zaczynaliśmy od tragicznych wyników. Trochę poprawił profertil. Ale to do zaledwie 2% i dużą lepkość dodatkowo.
    Ja kompletnie bez naturalnej owulacji.
    Dziś okazało się że dzięki kuracji która zrobiliśmy z PYLKU PSZCZELEGO zobaczyłam na teście dwie kreski. Grube dorodne dwie kreski !!!! Czekam do 8:00 żeby zrobić betę .
    Ale już wiem że naszpikowany witaminami pyłek sprawił cud. Polecam poczytać o tym naturalnym wyrobie pszczół ;)
    Rewelacja! Trzymam kciuki. Czy Twój mąż również miał jakieś problemy i pyłek pomógł?

• Ann88ann Koleżanka

Wysłany: 31 grudnia 2018, 14:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE oboje stosowaliscie pyłek czy tylko mąż ? Mój kiedyś też to bral ale po pewnym czasie przestał. A wy jak długo stosujecie pyłek ?
    Podobno najlepsze jest mleczko pszczele, z t że dużo droższe . Ktoś stosował ?

Morfologia 0%-1%
  • Esperanza Mia Autorytet

Wysłany: 1 stycznia, 16:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój brał i pyłek i mleczko wyniki ani się nie pogorszyły ani nie poprawiły

2017 AMH 2,64
    2019 AMH 1
    HSG ok, histero ok, IO, MTHFR A1298C, wysokie NK, KIR BX brak ważnych, HLA-C : C1 i C2
  • Ann88ann Koleżanka

Wysłany: 10 stycznia, 06:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak długo wasi partnerzy zażywali Profertil? Nam lekarz powiedzial po 4 miesiącach stosowania , żeby stosować jeszcze tylko przez miesiąc. Mimo tego mąż dalej zażywa bo zostało nam tabletek jeszcze na jeden miesiąc.

Morfologia 0%-1%
  • Paula_30 Autorytet

Wysłany: 11 stycznia, 09:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann88ann napisała:
    Jak długo wasi partnerzy zażywali Profertil? Nam lekarz powiedzial po 4 miesiącach stosowania , żeby stosować jeszcze tylko przez miesiąc. Mimo tego mąż dalej zażywa bo zostało nam tabletek jeszcze na jeden miesiąc.
    mpj tez brał profertil ale nic to nie pomogło. Dopiero z oligospermii i tertrazoospermi wyszedl pare dni temu robiac kolejne badania nasienia., ktore pokazala nam cud:
    liczba plemnikow w ejakulacie: 72mln
    plemniki żywe:70%
    plemniki martwe:30%

Najelpsze,ze miedzy jednymi wynikiami a drugimi nic nie bral,nie stosowała. Musimy powtorzyc za miesiac,zeby to potweirdzic. Jedyne co pamietam to,ze wspołzylismy częsciej i maz jadl duzo rzechow, takich w skorupce.

Wiadomość wyedytowana przez autora 11 stycznia, 09:41

p19u3e3kfg7z8a9a.png
    Prawdopodobnie chłopak <3
    32/36lat , 2,5 roku starań, 1% prawidłowych plemników,
    10.03 pozytywny test
    Termin 14.11.19
  • Ann88ann Koleżanka

Wysłany: 11 stycznia, 13:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to wynik ładny ;) a jak ruch i morfologia ? Wcześniej jaka była liczba plemnikow ?

Morfologia 0%-1%
  • Paula_30 Autorytet

Wysłany: 12 stycznia, 11:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann88ann napisała:
    No to wynik ładny ;) a jak ruch i morfologia ? Wcześniej jaka była liczba plemnikow ?
    ruch szybki postepowy-21%
    ruch wolny postepowy-23%
    suma-44%
    o ruchu niepostepowym-9%
    nieruchome-47%

Teraz nam sie przypomniało,że moj brał przez chwile tabletki na żylaki-o nazwie dih i przecież tam jest napisane w ulotce,ze one tez wpływają na lepsze ukrwienie,w ulotce jest napisane:
    Lek DIH zawiera diosminę, która wykazuje działanie ochronę wobec naczyń żylnych. Zmniejsza ich przepuszczalność, zapewnia elastyczność i zwiększa napięcie ich ścian. Poprzez poprawę powrotu krwi z układu żylnego kończyn dolnych, zmniejsza nadciśnienie i zastój żylny w tych kończynach. A przecież mój ma niewielkie żylaki powrózka ale wg lekarza nie opłaca się ich operować ,bo niby nie wpływają na temperaturę jąder( bo robił usg) ale wg nas te tabletki mogły najbardziej wpłynąć na nasienie. Może to jest recepta u nas na sukces? :-P

p19u3e3kfg7z8a9a.png
    10.03 pozytywny test
    Termin 14.11.19
  • Ann88ann Koleżanka

Wysłany: 12 stycznia, 15:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te tabletki zalecił wam androlog ? Morfologie macie nadal 1%? Hmmm może zapytam androloga przy następnej wizycie o ten lek. Długo mąż zażywał ? I po jakim czasie pokazały się efekty ??

Morfologia 0%-1%
  • Paula_30 Autorytet

Wysłany: 12 stycznia, 16:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann88ann napisała:
    Te tabletki zalecił wam androlog ? Morfologie macie nadal 1%? Hmmm może zapytam androloga przy następnej wizycie o ten lek. Długo mąż zażywał ? I po jakim czasie pokazały się efekty ??
    nie androlog, moj sam przypadkiem zaczał brac. A morfologi nie robilismy tylko ogolne badanie nasiania

Ann88ann lubi tę wiadomość

p19u3e3kfg7z8a9a.png
    10.03 pozytywny test
    Termin 14.11.19
  • Ann88ann Koleżanka

Wysłany: 12 stycznia, 16:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zażywał to dłużej niż 3 miesiące ?

Morfologia 0%-1%
  • Paula_30 Autorytet

Wysłany: 12 stycznia, 18:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann88ann napisała:
    A zażywał to dłużej niż 3 miesiące ?
    nie,moze z 2 tygosnie

p19u3e3kfg7z8a9a.png
    10.03 pozytywny test
    Termin 14.11.19
  • Ann88ann Koleżanka

Wysłany: 12 stycznia, 19:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha to chyba za krótko, żeby to po tym był taki efekt

Morfologia 0%-1%
  • Total87 Nowa

Wysłany: 8 lutego, 07:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć

Ile czasu minęło od przyjmowania leku do zrobienia badania?

Wyniki są naprawdę super!

1 2

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)