X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Powikłania po biopsji mtese
Odpowiedz

Powikłania po biopsji mtese

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • on___ Koleżanka
    Postów: 80 8

    Wysłany: 13 lutego 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    mam pytanie odnośnie czasu rekonwalescencji po biopsji m-tese. Jak długo dochodziliście do siebie oraz czy stosowaliście jakieś kremy/maście?
    Pytam oczywiście kobiet, których faceci mieli biopsje :)
    W moim przypadku po ponad tygodniu od biopsji pojawił się z jednej strony chyba krawiak i nie wiem czy można stosować na to jakieś kremy?

  • Zizu87 Autorytet
    Postów: 1940 1358

    Wysłany: 14 lutego 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż też miał krwiaka, wchłonął się sam bez żadnych maści. Trochę trwało zanim doszedł do siebie. Najpierw tydzień zwolnienia a potem tak jeszcze przez 2 tygodnie się oszczedzał. Dr Wolski pozwolił mu wrócić do biegania czy ćwiczeń na siłowni po 3 miesiącach. Mąż mi mówił, że wczesniej i tak by się nie odważył, bo jak coś dzwigał czy bardziej napinał brzuch to odczuwał dyskomfort. Teraz w ogólne nie pamiętamy, że operacja była :-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ