X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Problem z erekcja podczas moich dni plodnych
Odpowiedz

Problem z erekcja podczas moich dni plodnych

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamienie chlopa na wibrator z funkcja zapladniania. Ktora chetna? Chlop stary, uzywany, bity i malowany. Bezwypadkowy z niewaznym przegladem. Zarejestrowany w Niemczech, mozliwosc sprowadzenia do Polski.

    celia, chce dzidziusia, gloria13, Veri, MalutkaEve, kapturnica, Kitty.Noir lubią tę wiadomość

  • bajka_ Autorytet
    Postów: 368 454

    Wysłany: 13 września 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja proponuję fajną bieliznę. Kupiłam ostatnio i postanowiłam wypróbować:) Efekt był od razu! Faceci są wzrokowcami, do tego dodałam grę wstępną (chociaż nie była już potrzeba) i seks był mega! Biedronka może spróbuj? Podczas co miesięcznych starań na zawołanie, bo mamy dni płodne czasem wkrada się nuda. Może to by Wam pomogło? Heh jak kiedyś, kiedyś ktoś by mi powiedział, że starania o dziecko to taka harówka to bym w to nie uwierzyła;)

    Estera, Zuzia1 lubią tę wiadomość

    bajka_
    28.05 punkcja
    28.06 transfer
    7 dpt beta 107, 9 dpt beta 275, 13dpt 1836 :)
    26.07 pięknie bije serduszko :)

    p19u3e3k86t2qusv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to za czasy, zeby baba chlopa na seks namawiac musiala! Albo zeby chlop babie odmawial, bo go glowa boli!
    O tempora, o mores! :-\ :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2013, 18:25

    celia, Estera, Veri, gosia81, AnRa, marti_88 lubią tę wiadomość

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 16 września 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Zamienie chlopa na wibrator z funkcja zapladniania
    O rany, a już się bałam, że ja taka samotna z tymże problemem ;) Oj gdyby był dostępny taki wibrator, o którym pisałaś biedronka to ja teraz natychmiast się decyduję 02icon_mryellow.gif

    Namiętność poszła w siną dal i Bogu tylko dziękuję, że jeszcze nie ma dużych problemów z erekcją w czasie moich płodnych dni. W ostateczności, gdy nijak nie chce stać na wysokości zadania, ratujemy się jakimś pikantnym filmem z bogatą fabułą ;)
    Ale gdybym miała wrzucić na luz i kochać się tylko wtedy gdy mamy ochotę, to byłby chyba miesiąc abstynencji 0dash2.gif

    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

    Estera, gosia81, Z. lubią tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • Lilianka Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 19 września 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj dziewczynki myślałam że jestem sama, mój meżuś też w dni płodne wie że to te dni i czasem długo musi sie starac zeby cos z tego wyszło :)
    co z tymi chłopami sie dzieje.... dodatkowo moje wyniki męza nasienia nie sa zbyt zadowalające i teraz zaczelam sie bac :(

    Lilianka
  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 30 września 2013, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mojemu nie mówiłam kiedy są te dni i nie było problemu bo nie miał tej presji psychicznej. tak samo facet tez potrzebuje odpoczynku więc nie było sexu codziennie tylko co 2 dni- pamiętając że plemniki żyją do 72h.

    lilianka nam lekarze nie dawali szans na naturalne począce- właśnie przez wyniki nasienia. już nas skierowali do kliniki a tu popatrz. zyczę powodzenia!

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • Kota Autorytet
    Postów: 452 654

    Wysłany: 1 października 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    tez mialam ten problem. Moj maz jak wiedzial, ze mam dni plodne to nie byl w stanie skonczyc a potem mi mowil, ze czuje presje psychiczna! Kobieta chce sie bzykac codziennie a Ci zamiast sie cieszyc to czuja presje! :) Potem okazalo sie, ze nie mam owulacji wiec mu powiedzialam, ze juz nie musi czuc presji. W tym miesiacu mam owulacje wspomagana lekami, o niczym go nie inforumje i nagle maz dziala jak trzeba, co 2 dni gotowy i bez zadnych problemow konczy :) Mam nadzieje, ze w tym miesiacu sie uda.

    syy2cwa1kqnjs0p4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do autorki : Znamy wspomagacze, które nie są viagrą. :) My używaliśmy Linderinu przed stosunkiem (małżonek brał ok. godziny-dwóch przed) i problemów z erekcją, ani z jej utrzymaniem nie było :-)
    Do biedronki: Ja też proponuje seksowną bieliznę albo fajne pozycje. Zawsze to jakieś urozmaicenie. Ja tak na początku rozbudzałam mojego, gdy ten przechodził ciężki czas i nie mógł się skupić. Pomagało na chwilę, a potem upadał :( Więc brał tabletki. Bo chcieć to chciał tylko nie mógł przekonać tego tam na dole. Może Tobie pójdzie lepiej. :)

  • Ulala Autorytet
    Postów: 1063 1149

    Wysłany: 6 października 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kota- i bardzo dobrze,że mu nie mówisz- faceci też czują presje nawet bardziej niż my. dla mnich to uwłacza męskiej dumie,że nie moze dziecka zrobić- i nawet ja ci mówi,że jest inaczej to swoje mysli i sie blokuje.
    trzymam kciuki!

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    201311191581.png
    http://blizniaczecuda.blogspot.co.uk/
    https://www.facebook.com/Blizniaczecuda

    Moje dwa aniołki czuwają (*) 01.08.12, 04.10.12
    moja walka: http://dzieckomojadroga.blogspot.co.uk/


  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 12 października 2013, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Co to za czasy, zeby baba chlopa na seks namawiac musiala! Albo zeby chlop babie odmawial, bo go glowa boli!
    O tempora, o mores! :-\ :-/

    Nic dodać, nic ująć.
    Ja za swoim muszę zazwyczaj łazić w te dni. To trochę żenujące.. Co prawda staje na wysokości zadania, ale męczy mnie to ciągłe proszenie się. W końcu obojgu nam powinno zależeć.

    biedronka1982, MalutkaEve, celia, gosia81, Lillenka, Majka86, agm, Z., oczekująca 11 lubią tę wiadomość

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, jakbym czytala o sobie. w dni plodne presja, nawet wczoraj sie o to poklocilismy, a poza dniami plodnymi to juz nawet go nie zachecam i potrafimy sie nie kochac przez 2 tyg! ja czuje sie okropnie, bo zwyczajnie nie chce zawsze inicjowac seksu, a taki wymuszony widac ze nie sprawia mu przyjemnosci, skoro maly lezy jak kloda :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veri wrote:
    Nic dodać, nic ująć.
    Ja za swoim muszę zazwyczaj łazić w te dni. To trochę żenujące.. Co prawda staje na wysokości zadania, ale męczy mnie to ciągłe proszenie się. W końcu obojgu nam powinno zależeć.

    wczoraj to w klotni powiedzialam nawet, ze mnie juz nie zalezy, a tak nie jest przeciez i ze odstawiam tabletki, ktore normalnie przy staraniu sie musze brac, bo juz nie chce dziecka.
    i spalismy osobno, a dzisiaj wyszlam do pracy i nawet nie zamienilismy slowa. a ja tu siedze i gula mam w gardle, bo juz nie mam sil....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulala wrote:
    kota- i bardzo dobrze,że mu nie mówisz- faceci też czują presje nawet bardziej niż my. dla mnich to uwłacza męskiej dumie,że nie moze dziecka zrobić- i nawet ja ci mówi,że jest inaczej to swoje mysli i sie blokuje.
    trzymam kciuki!

    to moze jestem dla niego za surowa? sama juz nie wiem...

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 13 października 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    dziewczyny, jakbym czytala o sobie. w dni plodne presja, nawet wczoraj sie o to poklocilismy, a poza dniami plodnymi to juz nawet go nie zachecam i potrafimy sie nie kochac przez 2 tyg! ja czuje sie okropnie, bo zwyczajnie nie chce zawsze inicjowac seksu, a taki wymuszony widac ze nie sprawia mu przyjemnosci, skoro maly lezy jak kloda :/
    No Malutka, jakbym swoją sytuację widziała :( My wczoraj kolejny raz rozmawialiśmy, bo on właściwie mógłby w ogóle sexu nie uprawiać :/ Tłumaczy mi to stresem po naszych nieudanych próbach i jego marnych wynikach nasienia. Ja już sama nie wiem co robić, bo jak go tak zmuszam co miesiąc do pańszczyzny, to moja frustracja sięga zenitu i sama nie mam żadnej przyjemności :( Dla mnie to błędne koło, bo nawet jak w końcu on chce, ja mam wrażenie, że się zmusza, żeby mi przykrości nie robić, ehhh :(

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celia wrote:
    No Malutka, jakbym swoją sytuację widziała :( My wczoraj kolejny raz rozmawialiśmy, bo on właściwie mógłby w ogóle sexu nie uprawiać :/ Tłumaczy mi to stresem po naszych nieudanych próbach i jego marnych wynikach nasienia. Ja już sama nie wiem co robić, bo jak go tak zmuszam co miesiąc do pańszczyzny, to moja frustracja sięga zenitu i sama nie mam żadnej przyjemności :( Dla mnie to błędne koło, bo nawet jak w końcu on chce, ja mam wrażenie, że się zmusza, żeby mi przykrości nie robić, ehhh :(


    trudne to sprawy, bo nie ma się na pewne rzeczy aż takiego wplywu jakby się chciało.. a problem jest i trudno się cieszyć momentami :/

    celia lubi tę wiadomość

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 13 października 2013, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    trudne to sprawy, bo nie ma się na pewne rzeczy aż takiego wplywu jakby się chciało.. a problem jest i trudno się cieszyć momentami :/

    A przecież było inaczej, jak nie mieszkaliśmy razem to sex był przy każdym spotkaniu. No ale przecież się nie wyprowadzę na czas starań ;D

    Veri lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • Veri Autorytet
    Postów: 470 443

    Wysłany: 13 października 2013, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Celia, dokładnie tak. Nie było warunków, to ochota była.. Teraz mieszkamy sami i dupa. A ja naprawdę nie uważam żebym miała Bóg wie jakie wymagania. Patrząc po ilości serduszek u dziewczyn na forum, to wlokę się gdzieś w ogonie ;)

    A czasami jestem tak zdesperowana, że mam ochotę totalnie odpuścić i sprawdzić kiedy mu się "przypomni", że warto byłoby <3 No ale trochę szkoda cyklu, bo mogłabym się nie doczekać :P

    celia, gosia81 lubią tę wiadomość

    qb3cg7rfwkxw9axa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2013, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apeluje do Was kochane o rachunek sumienia! Ile razy Wy:
    1. Chodzicie caly dzien w niezwykle pociagajacych dresach?
    2. Do lozka kladziecie sie w rownie seksownej pidzamie frote?
    3. Wieczorem siedzicie zapatrzone nie w Niego, a w Ovu?
    4. Nie macie ochoty na depilacje chocby nog z grubsza?
    5. Nie umyjecie wlosow z lenistwa?

    Po wyznaniu grzechow zezwalam na psioczenie na brak checi u facetow!

    gosia81, Majka86, Farida lubią tę wiadomość

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 14 października 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Apeluje do Was kochane o rachunek sumienia! Ile razy Wy:
    1. Chodzicie caly dzien w niezwykle pociagajacych dresach?
    2. Do lozka kladziecie sie w rownie seksownej pidzamie frote?
    3. Wieczorem siedzicie zapatrzone nie w Niego, a w Ovu?
    4. Nie macie ochoty na depilacje chocby nog z grubsza?
    5. Nie umyjecie wlosow z lenistwa?

    Po wyznaniu grzechow zezwalam na psioczenie na brak checi u facetow!

    ad.1. tylko gdy nie ma go w domu
    ad.2. nigdy
    ad.3. tylko gdy nie ma go w domu
    ad.4. nigdy
    ad.5. nigdy

    biedronka1982, MalutkaEve lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fedra, jestes wzorem kobiety! :-)

    Fedra lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ