X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy prośba o interpretację wyników
Odpowiedz

prośba o interpretację wyników

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie, dzis odebralismy wyniki nasienia męża, chciałabym wiedzieć czy wszystko jest w porządku, bo wizyta u specjalisty dopiero za 3 tyg. Z góry dzięki; )

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://pics.tinypic.pl/i/00620/uyxz4e6meuew_t.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruchliwosc, liczba p, żywotność i inne parametry w normie, morfologia tez w normie 5 ( a powinno byc od 4 wzwyż) choć trochę niska, ale przy takiej dużej liczbie pewnie nie bedzie stanowiła problemu? Ja bym chciała zeby u nas były takie wyniki...także mysle, ze mozna byc spokojnym:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FasUla dziękuję !!!!! Uspokoilas mnie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co, a ile sie staracie?

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Wam takiego wyniku:-)

    Cigaretta lubi tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FasUla wrote:
    Nie ma za co, a ile sie staracie?
    Właśnie minął 2 rok, u mnie niedrożny jajowód, hiperprolaktynemia i brak owulek, badania męża to tak dla pewności czy u niego przynajmniej jest ok.. ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ