X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Rozpoznanie cukrzycy a zajście w ciąże
Odpowiedz

Rozpoznanie cukrzycy a zajście w ciąże

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Madera2000 Autorytet
    Postów: 1032 721

    Wysłany: 14 stycznia 2018, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie jak cukrzyca u Waszych mezow wplynela na zajscie w ciaze. W 2013 bez problemu zaszlam w ciaze i urodzilam dziecko. W 2015 zaszlam tez praktycznie od razu ale poronilam. W 2016 zaszlam juz dopiero po kilku miesiacach i znowu poronienie. O kolejna ciaze staramy sie od stycznia 2017 a maz w lutym 2017 zostal rozpoznany z cukrzyca 1, trafil do szpitala z bardzo wysokim cukrem i cholesterolem. Od tego czasu nie moge juz zajsc w kolejna ciaze. Diabetolog mowi ze musi minac ok 1,5 roku od rozpoczecia leczenie insulina zeby organizm sie wyrownal (hormony) i plodnosc powinna powrocic. Czy mial ktos podobny problem i faktycznie po tym czasie sie udalo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2018, 23:42

    Pracowita pszczółka lubi tę wiadomość

    2013 córeczka 💜
    2 aniołki
    Ja: NT i przeciwciała Atg i Atpo; MTHFR 1298
    dqprx1hp00wr3pez.png
  • Pracowita pszczółka Koleżanka
    Postów: 57 2

    Wysłany: 16 października 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się staramy z mężem o pierwsze dziecko od 2 lat. Mąż miał zdiagnozowaną cukrzycę typu 1 w wieku 14 lat. Kiepska sprawa w wynikami badań.

    04.2019 "Smutek, który nie znalazł ujścia we łzach sprawia, że płaczą inne narządy."
    10.2018 - 5 tyg. i 3 dni ciąża biochemiczna
    09.2018 - mąż nadal oligoasthenoteratozoospermia, morfologia 0%
    07.2018 - endometrioza st.II laparoskopia
    11.2017 - mąż oligoasthenoteratozoospermia, morfologia 0%
    12.2016 - prolaktyna 1165 mlU/I
  • Madera2000 Autorytet
    Postów: 1032 721

    Wysłany: 16 października 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Widze podobny zestaw bo ja tez mialam prolaktyne w kosmos i maz cukrzyk ma kiepskie nasienie. Napisz do mnie na priv to pogadamy :)

    2013 córeczka 💜
    2 aniołki
    Ja: NT i przeciwciała Atg i Atpo; MTHFR 1298
    dqprx1hp00wr3pez.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ