X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Salfazin dla mężczyzn
Odpowiedz

Salfazin dla mężczyzn

Oceń ten wątek:
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 26 lipca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy myślicie, że tabletki salfazin to dobry pomysł? Na opakowaniu pisze żeby konsultować branie z lekarzem. My nic nie konsultowaliśmy. Czy mogą one zaszkodzić? Czy Wasi partnerzy brali lub biorą te tabletki?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isia93 wrote:
    Dziewczyny czy myślicie, że tabletki salfazin to dobry pomysł? Na opakowaniu pisze żeby konsultować branie z lekarzem. My nic nie konsultowaliśmy. Czy mogą one zaszkodzić? Czy Wasi partnerzy brali lub biorą te tabletki?

    Mój aktualnie bierze razem z Koenzymem, L- karnityną, witaminą E i innymi specyfikami ;) i żadne z Nich nie był skonsultowany z lekarzem ..
    To są witaminy i raczej tym nie zaszkodzisz a możesz pomóc ;)

    Isia93, agika88 lubią tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Lena87, trochę się wystraszyłam jak przeczytałam, że trzeba konsultować z lekarzem...


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pisza tak bo musza:)ja tez dzis kupilam mezowi cala siatke witamin w tym salfazin i wieledobrego sie o nim naczytalam,kupilas cos jeszcze??

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie, na razie tylko salfazin, ale myślę, że coś jeszcze dokupię;)

    A co jeszcze kupiłaś?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    same posznoscI I DOSKONALOSCI:) ponoc najwazniejszy jest cynk tak wieckupilam: cynk,magnez,salfazin,mace(ponoc tez bardzo wazna)folik,koenzym Q10,selen zwitamina E,to by bylona tyle narazie;) ile sie staracie ?:)

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero zaczynamy, teraz czekam na okres , po okresie biorę tabletki dopochwowe bo mam nadżerkę i zapalenie lekkiego stopnia. Jak wyleczę to zapalenie do bierzemy się ostro do roboty;) Wcześniej staraliśmy się 3 miesiące ale dowiedziałam się o tym zapaleniu więc przestaliśmy. A Wy?? ;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile to wszystko kosztowało? ;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za wszystko zaplacilismy 125zl ale czesc leow jest po 60 nawet po 100 tabletek:) a cykle maszregulane??

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Raczej tak, mniej więcej co 25 dni. Kiedyś zdarzało mi się mieć bardzo krótkie np po 17 dni, ale później się unormowało;)

    No to nie tak dużo, myślę, że też jeszcze coś dokupię.
    Zastanawiam się też nad witaminami dla siebie, wiem, że w pierwszej kolejności muszę kupić kwas foliowy. A Ty co bierzesz?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to ja mam wiele trudniejsza sytuacje niz Ty:) zakup swojemu wszystko z tej listy:) samo zdrowie,a dla siebie?:) oczywiscie kwas foliowy i biore jeszcze magnez,orazbromergon(Ciebie ten problemnie dotyczy) wieckup sobie jeszcze magnez,slyszalam tez ze omega mama jest super:)

    Isia93 lubi tę wiadomość

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, w przyszłym tygodniu na pewno wybiorę się do apteki;)
    A co się dzieje, że masz trudniejszą sytuację?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kiedy masz dostac planowo @?:) ja tez czekam a tak sie juz cieszylam ze sie udalo:( dzisniby 15 dzien fazy lutealnej,ana okres sie nie zapowiada,ale beta niestety ujemna:( no ale coz..walczymy dalej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jamam niby wysoka prolaktyne,wszystko fajnie niby owulacje pieknie widac na wykresach alemoje cykle trwaja teraz po 70 dni;/tak to nigdy nie doczekamy potomka...mazmial slabe wyniki badan nasienia,ale nie paliod 4msi teraz bedzie bral tabletki:) zobaczymy co z tego wyjdzie

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 26 lipca 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wazne zeby po skonczonym opakowaniu np zamienic na androvit :)
    po 6 miesiacach zrobic miesiac przerwy.. :)
    nie zaleca sie przkraczania dawek dzienny tzn wecej niz na opakowaniu
    jelsi ktoras podaje mezowi salfazin i androwit na raz to bez sensu bo zwyczajnie go wysika :)
    wiec albo salfazin albo androvit, albo miesznaka rano salfazin wieczorem androvit

    do tego polecam dla mezow kwas foliowy, wit c , magnez, omege l-arnityne , mozna tez dodac mace :)

    moj po pol roku brania penego kompletu nie chorowal w ziem ani razu :)

    a dla kobitek wadomo kwas foliowy magnezik wit B , omege ,
    i dla obydwojgo :) Olej lniany :) wsume zastepuje on kwas omega :)

    aa i jeszcze jedno jesli bierzecie np omege , lub wiesiolka.. to nie łykajcie go z innymi tabl bo tamte sie nei wchlopna :) tak samo mezcyznom jelsi dajecie omege i salfazin to osobn.. np godzine rpzed lub godzine po :)

    agika88, Isia93 lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekujemy Aniu za informacje...nieorientujesz siemozeAniu czy moge zamienic bromergon na castagnus?

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 26 lipca 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz raczej bym nie zamieniala.. jednak bromergon jest typowymlekeim na zbicie prl .. castangus moze ale nie musi pomoc w jej unormowaniu..jelsi n bromergonie prl ci sie unormowala to ja bym nie ryzykowala a jesli zle go tolerujesz to jest inny lek nie pamietam nawy drozszy ale o wiele lepszy od bromka :)

    ja nie biore poniewaz niemam z tym akurat problemu .. dlatego moge sie ogolnie wypowieziec :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 26 lipca 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz raczej bym nie zamieniala.. jednak bromergon jest typowymlekeim na zbicie prl .. castangus moze ale nie musi pomoc w jej unormowaniu..jelsi n bromergonie prl ci sie unormowala to ja bym nie ryzykowala a jesli zle go tolerujesz to jest inny lek nie pamietam nawy drozszy ale o wiele lepszy od bromka :)

    ja nie biore poniewaz niemam z tym akurat problemu .. dlatego moge sie ogolnie wypowieziec :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten drozszy zamiennik to dostinex,zamienic chcialamponiewaz niby bromek zbil prolaktyne jednak cykle mam 70 dniowe:( a slyszalam ze po castangusie
    szybkosie normuja cykle

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 26 lipca 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika88 wrote:
    kiedy masz dostac planowo @?:) ja tez czekam a tak sie juz cieszylam ze sie udalo:( dzisniby 15 dzien fazy lutealnej,ana okres sie nie zapowiada,ale beta niestety ujemna:( no ale coz..walczymy dalej

    Powinnam dostać ok wtorku.
    Ja przez chwilę też myślałam, że się udało bo miałam kilka objawów jak na ciążę, no ale boli mnie brzuch jak przed @ więc chyba przyjdzie. Może to i lepiej bo najpierw powinnam wyleczyć to zapalenie.

    Nie martw się, na pewno w końcu się uda, trzymam za Was kciuki;*


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ