X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Suplementy
Odpowiedz

Suplementy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • justka87 Przyjaciółka
    Postów: 357 47

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pytanie dotyczące suplementów, chce dla M zakupić Profertil albo Fertilman Plus. Słyszałam że niektórym pomaga, jak myślicie który będzie lepszy na poprawę nasienia? Są b. drogie i zależy mi na Waszej opini(M ma bardzo złe wyniki nasienia)

  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A które parametry sa do poprawy?

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • justka87 Przyjaciółka
    Postów: 357 47

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak naprawdę wszystkie,mały ruch, morfologia0%, i mała liczba plemników poniżej 3mln.

  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M bral androvit i l-karnityne plus zdrowa dieta, wiecej owocow i warzyw, mniej alkoholu, do picia tylko woda a nie kolorowe gazowane napoje.
    Morfologia skoczyla z 1 do 4% jak i wszystkie parametry sie poprawily

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2017, 23:15

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • Saja Autorytet
    Postów: 1069 337

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam przy bardzo podobnych wynikach lekarz zalecił profertil, ponieważ przeszedł badania kliniczne i ma udowodnioną skuteczność. Niestety mojemu mężowi nie pomógł, ale jemu akurat nic nie pomogło. Mam wrażenie, że maca trochę polepszyła ruch, więc obojętnie, który preparat wybierzesz, dorzuc mężowi mace i profilaktycznie Wit D + k2.

    Czynnik męski- ciężki OAT, DFI poniżej 15%

    Starania od 1.1.2016
    11.2016 - diagnoza OAT
    5.2017- embolizacja żpn, bez efektu
    1.2018 - ICSI w Invimed Poznań, OHSS, bez transferu
    4.2018 - I kriotransfer, bez efektu
    5.2018- II kriotransfer, ciąża bliźniacza:)
    1.2019- rodzą się nasze córki
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 274 307

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój mąż brał androvit i navitin ale tylko ilość się poprawiła. teraz bierze fertilman plus, l-karnityne, witamine c i e. wyniki hormonów miał dobre lecz endokrynolog-ginekolog nawet nie spojrzał i mowil ze tylko insemniacja bądź in vitro. urolog zlecil jeszcze usg czy nie ma zylakow ale czekamy na wizyte

    preg.png
  • justka87 Przyjaciółka
    Postów: 357 47

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, zamówię profertil i zobaczymy mam nadzieję że po nim polepsza się wyniki, chodź trochę.

    SummerNights lubi tę wiadomość

  • MamaKubunia Znajoma
    Postów: 16 10

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my polecamy Proxeed Plus

    Walka o drugie szczęście <3
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaKubunia wrote:
    A my polecamy Proxeed Plus

    Nie wiem czy tu jeszcze zaglądasz ;-) możesz coś więcej napisać?
    Nam ostatnio lekarka poleciła. Cena niemała, bo za 30 saszetek prawie 180zł... :O

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • forek Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej wcześniej zapoznać się ze składem takich suplementów. Dobry jest na tej stronie www. Ma on bardzo dobre opinie i to pewnie przez to, że posiada naturalny skład, np. aminokwasy winianu l-karnityny. Większość osób, które go stosowały są bardzo zadowolone z efektów.

    SummerNights, Meggy88 lubią tę wiadomość

  • angela244 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam pytanie w temacie suplementów dla mężczyzn... mój chce zacząć brać coś takiego http://pamietnikseksocholika.pl/xtrasize Słyszałyście o takim preparacie? to jest bezpieczne?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2018, 19:08

  • Szalona 27 Przyjaciółka
    Postów: 129 36

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M, po pierwszym badaniu miał morfologie 0, ruch trochę obniżony ale bez dramatu, przez trzy miesiące przyjmował androferti, cena dosyć wysoka bo 200 zł za 60 saszetek. Morfologia skoczyła na 3%, ilość z 55 na 106, a ruch trochę słabszy bo 17.. Ale zamówiłam kolejne opakowania zobaczymy co dalej. Prócz tych suplementów żadnych zmian gwałtownych zmian w stylu życia.

    Kakiko4, Berbeć lubią tę wiadomość

    Szalona 27
  • justka87 Przyjaciółka
    Postów: 357 47

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż bierze profertil,witaminę C, kwas foliowy, selen, przypisany przez lekarza tamoxifen, pije soki z owoców, je dużo warzyw, owoców oraz orzechy.ogolnie przeszliśmy na dietę bogata w owoce, warzywa, chude jedzenie. Mąż miał złe wyniki badań nasienia dlatego zmienił dietę.Jeszcze nie robiliśmy powtórnych badań chcemy poczekać tak 3 miesiące,niestety zauważyliśmy że jego sperma się zmieniła jest jej mało, jest przezroczysta i Wodnista.Zastanawismy się czy to może nie jest efekt brania leku tamoxifen?jak myślicie? Może ta dieta i witaminy, sama już nie wiem ale boję się że zamiast polepszyć wyniki to je pogorszyła i nie wiem co robić bo na badania kolejne jest za wcześnie.

  • monna1 Koleżanka
    Postów: 42 2

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój stosuje Fertilman plus i ruchliwość oraz morfologia dużo się poprawiła. Nie poprawiła się jednak ilość. Macie jakieś sposoby na ilość?

  • tuonela Autorytet
    Postów: 1167 320

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze sprobuj addyzoa charak?

    Starania od 2014 roku niezliczona liczba badan zabiegow i kasy...
    21.06.2018 ICSI jednej blastocysty (niestety negatyw)

    04.02.2019 crio blastki ( ciąża biochemiczna) [*]
    10.06.2019 crio blastki (biochemiczna) [*]
    14.02.2021 kolejna procedura
    03.03.2021 odwołany transfer hiperstymulacja
    ❄️❄️❄️❄️❄️ blastek
    26.05. 2021 transfer beta 6dpt-37, 9dpt-123,11dpt - 160,13dpt-125
    08.12.2022 5 transfer
    6 dpt 33 8dpt 103.8 10 dpt 252 12 dpt 470 20 dpt 1631 22 dpt 389 😭
    30.10.2023 laparoskopia podejrzenia wodniaka niestety sprawa jest bardziej skomplikowana niz sie wydaje...
  • kamayya Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 31 stycznia 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas w grudniu graniczne wyniki badania nasienia. Koncentracja 13,7 morfologia 3%, ruch też poniżej normy na razie postawiliśmy na ProsperM i dodatkowo witamina D :) ale to już moja inicjatywa bo też ją biorę

  • Anna1983! Przyjaciółka
    Postów: 176 33

    Wysłany: 26 lipca 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Słyszałyście może o preparacie Energy Gynex? Mało inf. o tych kroplach jest w necie, a ponoć reaguje cykle przy PCO, a właśnie z tym się borykam.
    Czy ktoś stosował i z jakim skuterkiem.

  • Pola22 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Niestety w mojej sypialni już nie tylko dramat, ale i nawet mała komedia. Walczymy z mężem o dziecko od roku, ale teraz doszedł kolejny kłopot...

    Mój partner ma problemy z osiągnięciem wzwodu. Tzn. niekiedy jest zdolny do działania i wszystko gra, a niekiedy jest całkowita klapa. Dla niego jest to temat niesamowicie wstydliwy i wszelkie sugestie by poszedł do lekarza są nieskuteczne. I teraz pytanie... czy można temu zaniechać stosując suplementy diet?

    Znalazłam coś takiego: http://wtabletkach.pl/potenga-opinie-na-potencje-i-erekcje/, ale mam wątpliwości - czy to działa?

    Mój mąż ma 34 lata, więc to chyba jeszcze nie czas na takie defekty...

    Z góry dziękuję za podpowiedzi!
    Pozdrawiam!

  • Karolka9 Autorytet
    Postów: 543 400

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola22 wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Niestety w mojej sypialni już nie tylko dramat, ale i nawet mała komedia. Walczymy z mężem o dziecko od roku, ale teraz doszedł kolejny kłopot...

    Mój partner ma problemy z osiągnięciem wzwodu. Tzn. niekiedy jest zdolny do działania i wszystko gra, a niekiedy jest całkowita klapa. Dla niego jest to temat niesamowicie wstydliwy i wszelkie sugestie by poszedł do lekarza są nieskuteczne. I teraz pytanie... czy można temu zaniechać stosując suplementy diet?

    Znalazłam coś takiego: http://wtabletkach.pl/potenga-opinie-na-potencje-i-erekcje/, ale mam wątpliwości - czy to działa?

    Mój mąż ma 34 lata, więc to chyba jeszcze nie czas na takie defekty...

    Z góry dziękuję za podpowiedzi!
    Pozdrawiam!
    Żadne suplementy tylko wizyta u lekarza. Problemu że zwodem mogą być objawem udaru/zawału.

    3jgxsek2mhrtcu08.png
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola22, jak sama piszesz, to raczej nie wiek na wspomaganie się tabletkami na potencję.Piszesz, że czasem jest wszystko w porządku, a czasem klapa. Nie wiem, jakie są proporcje.

    Problemy z erekcją czasem wynikają z jakichś chorób (także z brania leków np. na nadciśnienie), ale czasem są po prostu efektem przemęczenia, stresu. Chyba też nie pomaga nastawienie - robimy seks, bo jest owu, a przecież od ponad roku staramy się bez efektów o dziecko - to raczej zniechęca facetów do seksu.

    U nas nie ma raczej problemów ze erekcją, ale czasem mój M mówi żartobliwie, że on nie jest Robocop, żeby był cały czas twardy.

    W czasie gry wstępnej zazwyczaj najpierw ręką pieszczę penisa. Seks oralny też chyba każdego facet doprowadza do pełnej erekcji. :)

    Jeśli to nie pomoże i problemy z erekcją będą się nasilać, to chyba trzeba powiedzieć lekarzowi. Może najpierw powiedzieć lekarzowi, do którego chodzicie w ramach starań o dziecko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2018, 15:35

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ