X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Upłynnienie nasienia
Odpowiedz

Upłynnienie nasienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Edit89 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,

    Czy mężczyzna którejś z Was miał czas upłynnienia nasienia dłuższy niż 60 minut? Może wiecie co może być tego przyczyną?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto w takim wyoafku zrobic usg jader w kierunku żylaków powrozka oraz posiew nasienia na bakterie beztlenowe i tlenowe
    Żeby wykluczyć infekcje

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Edit89 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź. Jesteśmy już po operacji żylaków oraz leczeniu bakterii. Przed operacją nie było problemu z upłynnieniem :( Zastanawiam się co jest przyczyną.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj facetowi suplementy. Mój za pierwszym razem upłynnienie miał 50 min, teraz - 10. Nie wiem, czego do zasługa, bo łyka sporo...

  • Edit89 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od dwóch miesięcy łyka profertil. Mam nadzieję, że przy następnym badaniu zobaczymy efekty. Mamy praktycznie wszystkie parametry obniżone :(

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit89 wrote:
    Dzięki za odpowiedź. Jesteśmy już po operacji żylaków oraz leczeniu bakterii. Przed operacją nie było problemu z upłynnieniem :( Zastanawiam się co jest przyczyną.
    a ile mineło od operacji i wyleczeniu bakterii ??

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Edit89 Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od operacji 7 miesięcy,leczenie bakterii jakieś 6 miesięcy.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ