X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Z niepełnosprawnością o dziecko
Odpowiedz

Z niepełnosprawnością o dziecko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jasio1981 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem z niepełnosprawnością intelektualną i jestem żonaty od 2017r. Chcemy mieć dziecko. Ja lecze się psychiatryczne biorę leki mam zaniku erekcji dosyć spore.
    Sex uprawiany mało kiedy głównie masturbacja.
    Co byście poradzili mi jak poprawić jakość życia w tej dziedzinie
    Za miesiąc idę zbadać nasienie. Też się trochę stresuje.
    Proszę o wyrozumiałość.
    Pozdrawiam

  • Zło_snica Autorytet
    Postów: 837 855

    Wysłany: 4 czerwca 2022, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Często leki mogą być przyczyną zaburzeń erekcji, może skonsultujesz plany o dziecku ze swoim lekarzem? Być może wprowadzi inne leki.
    A co do poprawy życia seksualnego, to bardzo indywidualne wiec ciężko cokolwiek doradzić. Ale najlepiej razem porozmawiać i razem spróbować coś zmienić. Jeśli tylko Ty będziesz chciał zmian, to jest bardzo prawdopodobne, że się to nie uda.
    Trzymam kciuki i powodzenia

    Starania od 06.2021

    •AMH - 22.92 ng/ml, kto da więcej 🙈
    •MTHFR w układzie heterozygotycznym
    •4G/4G w genie PAI-1 w układzie homozygotycznym
    •KIR Bx ( nieobecne 3DS1, 2DS4 norm)
    •Komórki NK 16,43%
    • KIRy - Ok, nasienie morfologia 3%, fragmentacja 17%
    • Endometrioza I st.
    … ?
    Lipiec 2023: ⏸27.07, beta 95 - 29.07, beta 290.8 - 31.07, Lipiec dał nam mały cud ❤️
    Nasz mały cud okazał się synkiem 💙💙💙 rośnij Kochanie. Bardzo na Ciebie czekamy.

    21.03.2024 spełniło się nasze największe marzenie ❤️🧡💛💚💚💜

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ