X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Akcja RMF FM i RMF24- poród bez bólu
Odpowiedz

Akcja RMF FM i RMF24- poród bez bólu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dora Autorytet
    Postów: 1783 1387

    Wysłany: 1 maja 2013, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcesz rodzić bez bólu? Podpisz petycję. Akcja RMF FM i RMF24
    http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-chcesz-rodzic-bez-bolu-podpisz-petycje-akcja-rmf-fm-i-rmf24,nId,768751#pst42193673

    Patuska1992 lubi tę wiadomość

    Witamy Cie Córeczko:* 09.09.13 ♥
  • Patuska1992 Autorytet
    Postów: 319 249

    Wysłany: 1 maja 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dora ja jestem jak najbardziej za w szczególności, że w moim mieście nie ma znieczulenia przy porodzie... ;/

    w57v9n73toqtjvh3.png
  • MotylekKira Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 23 lipca 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No już od 1 Lipca b.r. jest :)

    788pt8hi5zrbbj3r.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ALe w każdym szpitalu jest znieczulenie? Jakoś dziwne że dopiero teraz jest rodzić bez bólu bo już o tym słyszałam jakieś 4 lata temu


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak od 1 lipca już jest, taka teoria a praktyka w moim mieście (dobrze ze tam nie rodze) do tej pory to nie weszło bo jest brak anastezjologow a przy każdym tego typu znieczuleniu anestezjolog musi być więc niby wszystko spoko ale zawsze jest coś...

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 25 lipca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie niby jest znieczulenie a potem okaze sie ze bedzie trzeba rodzić w bólu...


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 25 lipca 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w wiadomościach było ostatnio coś, że mimo wszystko mało kasy na to przeznaczyli i zzo na życzenie nie będzie stać każdy szpital...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2015, 16:15

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero od 1 lipca dali darmowe ZZO i już chcą nam odebrać.. hehe, chcą dać kasę pielęgniarkom, to szukają komu zabrać coś mi się wydaje ;) Kolejny przejaw polskiej polityki antyrodzinnej.

    http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/znieczulenie-dla-kobiet-przy-porodzie-powszechne-czy-dla-wybranych,565882.html


    Co o tym sądzicie??

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • Sajgonara Autorytet
    Postów: 284 285

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cała ta służba zdrowia to jedna wielka patologia. A pan Cieślukowski rodził już? Moim zdaniem to powinna być indywidualna decyzja kobiety i jeśli nie ma przeciwskazań do znieczulenia to powinno być ono na życzenie. Zapominają chyba wszyscy, że żyją z naszych podatków i składek zusowskich.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2015, 12:44

    1usapx9ipf1hd7n0.png
  • Ewik Autorytet
    Postów: 2293 1385

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoria jedno a praktyka to już inna bajka. Ja nie otrzymałam znieczulenia mimo błagania wręcz a od początku mówili że jest dostępne. W zamian mi dali dwa czopki kpina jednym słowem co wyrabiają. Jednak po 12 godz męczarniach jakoś się znalazł anest... żeby wykonać pilne cc bo tętno maluszka drastycznie spadło.

    mhsv2n0ahsxqjiji.png
  • gosiek77 Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po 1 lipca jak jest w szpitalu anestozjolog to tylko do godz. 15 a poźniej to już nie wykonują znieczuleń

    2nn33e3kahe13vzw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak będzie u mnie, bo wiem że chcą od września wprowadzić , na razie tłumaczą się remontem i brakiem anestezjologa.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ