X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Po poronieniach - cc czy sn? Warszawa
Odpowiedz

Po poronieniach - cc czy sn? Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jestem po poronieniach, nie wiem na jaki poród się zdecydować, czy na cc czy sn

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2016, 21:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś coś, jakieś sugestie?

  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 2 lutego 2016, 04:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz wskazania do cc? Ja też jestem po dwóch poronieniach i mam nadzieję, że uda się sn.

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie mam wskazań, ale po 3 poronieniach obawiam się bardzo. Pewnie, że wolałabym bardziej sn, bo lepiej się dochodzi do siebie, aczkolwiek waham się.
    Bierzesz jakieś lekarstwa w tej ciąży? Skąd jesteś?

    Astrahując od tematu, mimo że pod postem mam zaznaczone, powiadamiaj mnie o nowych wpisach, nie dostaje powiadomień. Wiesz dlaczego?

  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem z jakiego powodu poroniłaś. W tej ciąży biorę Eutxyrox i Duphaston. I doraźnie antybiotyki - wychodzą mi w posiewie z kanału szyjki bakterie. Uniknęłam Clexane ponieważ udało się wykluczyć problemy z krzepliwością (zespół antyfosfolipidowy i trombofilię). Jestem z Warszawy.

    Powiadomienia dostaję rzadko i z dużym opóźnieniem.

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mutacja genu mthfr, stąd mam acard, clexane. Byłaś kiedykolwiek u prof Jerzak?

  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 2 lutego 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie byłam ale koleżanka chodziła. Chcesz u niej prowadzić ciążę? Korzystasz z GG? Mój nr 4551791.

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam GG

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2016, 16:51

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ