X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród Bialystok
Odpowiedz

Poród Bialystok

Oceń ten wątek:
  • Martaaaa Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 3 listopada 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z badaniem na gbs to jak Ci wygodniej tak możesz zrobić.Jak nie będziesz miała zrobionego to tam na miejscu Ci zrobią.
    Ja np. zrobiłam na własną rekę i poszłam do nich już z wynikiem.Więc sama musisz podjąć decyzje . :-)

    fbb4f6521a.png
  • Juliuszka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 listopada 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam na Parkowej, na ostatniej wizycie w 37 tc, oni tam robią posiew na gbs i jeszcze coś , kosztowało to u nich chyba 100 zł .

  • Mala1989 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 3 listopada 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za informacje :) To chyba i tak zrobie u nich, bo za pozno sie obejrzalam - jutro wizyta, a na wynik na Rocha musze z tydzien poczekac.

  • Martaaaa Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 4 listopada 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na Rocha kosztuje 45zł ;-).
    Mala1989 możesz zrobić na Rocha i poprostu powiesz że masz pobrany już gbs i czekasz na wynik.A na następnej wizycie pokażesz lekarzowi.

    fbb4f6521a.png
  • eedysia Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 4 listopada 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala1989
    napisz jak będziesz po wizycie na ul Parkowej, opowiedz o koszcie badania GBS i swoich wrażeniach. Ja też mam plan tam rodzić...póki co naturalnie

    eedysia
  • Mala1989 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 4 listopada 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wiecie co wczoraj pomyślałam to samo co Martaaa i polecialam na Rocha, zrobiłam to badanie za 45 zl :) Orientujecie sie czy jesli wyjdzie pozytywny wynik to do porodu trzeba sie przeleczyc czy dają antybiotyk tylko w dzień porodu?
    Eedysia odezwe sie po dzisiejszej wizycie, ja tez mam w planach poród naturalny :)

  • Mala1989 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 5 listopada 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie. Wychodzi na to, ze bez sensu robilam to badanie na Rocha. Lekarz powiedzial, ze sam gbs to za malo i oni robia jeszcze badanie na gronkowca i jakies inne bakterie... Wszystko wychodzi podczas jednego posiewu - w tym tez gbs. Zrobiono mi wiec ten posiew, pobrano krew na morfologię i to wsio. Wydaje mi się, ze zaplacilams sporo, bo 260 zł. Kolejna wizyta (i chyba ostatnia) za 3 tygodnie - mam miec wtedy mierzona miednice, bo doktorowi wydaje sie waska :) i usg. Potem bezplatne ktg 2xtydzien. Sama wizyta była krótka. Mam mieszane uczucia, ale nic, czekam dalej...

  • eedysia Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 5 listopada 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zazwyczaj płacę za wizytę 160 zł bo chodzę prywatnie a tutaj pewnie jeszcze koszt badań doszedł. A dlaczego masz mieszane uczucia? z jakim lekarzem rozmawiałaś, może on zrobił słabe wrażenie?

    eedysia
  • Mala1989 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 6 listopada 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie chodzilo mi o te koszta i szkoda, ze poprzednie badanie zrobilam na darmo. Do tej pory chodzilam na nfz wiec ta kwota wydala mi sie spora. Byłam u dr Kłubowicza, wydaje się być miłym czlowiekiem i na wizycie obejrzal chyba wszystkie moje wyniki jakie zgromadzilam dotychczas w karcie ciazy. Tylko martwi mnie ta miednica - jesli rzeczywiscie sie wystarczajaco nie rozejdzie to moze byc cesarka, a wolalabym tego uniknąc.

  • Martaaaa Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 7 listopada 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala1989 ja też chodziłam do dr Kłubowicza :-)
    I podobnie jak Ty też miałam problem z miednicą i skończyło się cesarką.

    fbb4f6521a.png
  • Mala1989 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 9 listopada 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaaa
    Mam nadzieje, ze sie jeszcze poszerzę :)
    Jak duże dziecko urodziłaś?

  • Martaaaa Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 10 listopada 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córeczka nie urodziła się wcale aż taka duża bo 3350g :-). Więc normalna waga.

    fbb4f6521a.png
  • Mala1989 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, wlasnie o to mi chodziło zeby poznac wage :) Moja wg szacunków ma byc mniejsza, ale wiadomo, ze roznie to bywa ;)

  • eedysia Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 12 listopada 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie o Klinikę na Parkowej
    - czy jest tam jakas kolejka dla rodzących i czy w razie dużej ilości ciężarnych mogą odmowić przyjęcia (dodam że ciążę prowadzi lekarz który przyjmuje też na Parkowej, ale ja chodzę do niego do innej kliniki)?
    - jak jest ze szczepionkami, czy dają jakies maluchom po przyjściu na świat ( słyszałam że to jakieś mega koszty, ale domyślam się że jak chcemy jakieś niestandardowe)?
    - jak często trzeba pod koniec ciąży robić KTG?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2016, 19:31

    eedysia
  • Juliuszka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 12 listopada 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze szczepionkami to w pierwszej dobie podają trzy obowiązkowe, trzeba tylko podpisać zgodę i są one wliczone w cenę porodu, tzn. nic nie dopłacałam , na pozostałe pytania nie potrafię odpowiedzieć , może ktoś inny będzie wiedział :)

  • Mala1989 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 12 listopada 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ktg to powiedziano mi, ze będę chodzić po 38 tygodniu co najmniej 2razy w tygodniu. Ale z tego co wiem to można czesciej- znajoma mowila, ze chodzila nawet 2 razy dziennie.

  • eedysia Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 13 listopada 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak myślę o tym KTG bo do B-stoku mam około 100 km i trzeba będzie jakoś to zaplanować :)

    eedysia
  • Juliuszka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 13 listopada 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam 50 km do Białegostoku i lekarz nie kazał mi dojeżdżać , chodziłam u siebie w mieście na KTG

  • eedysia Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 13 listopada 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juliuszka
    chodziłaś do szpitala na ktg, nie robili problemów?

    eedysia
  • amarantowa Koleżanka
    Postów: 39 22

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeszcze podpowiem jeśli chodzi o miejsce- owszem,jeśli będą wszystkie sale zajęte to mogą Ci odmówić przyjęcia.
    W przypadku cc- umawiasz się na konkretny termin i godzinę i masz to zaklepane,ale przy porodzie naturalnym tak naprawdę wszystko może się zdarzyć.
    Częściej o takich sytuacjach słyszałam jeśli chodzi o Arciszewskich, ale na nich ostatnio jest jakaś moda.

    6sutugpjcfamqpgx.png

    ex2bf71xf48ez5np.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ